הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד למה שהקבוצה הנוכחית של מכבי נתניה משיגה (ואני חושב שמבחינה מקצועית היא העדיפה מבין השתיים), הקבוצה מהעלייה הקודמת הייתה במרחק משחק מתואר. זה שווה יותר מעונה בלי הפסדים. זה שווה יותר מעונה שלמה של ניצחונות בליגה.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

@Maccabi Diamond לא סולח לכם על זה, איך העפתם אותנו...

3. עידן444 Member

זה היה זו שבדרך למעלה מול זו שבדרך למטה...
    כשמסתכלים היום... איזו דרך ואיזה נעלים... :)

oFiRzZz ו-Drama2 אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

אני מאד מקווה שעפולה תמשיך בקו הזה שלה, אין בן אדם שרוצה יותר ממני שראובן יחזור להצליח, כי לא משנה מה אני תמיד אשאר מעריץ שלו

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע זאת חתיכת בושה וחרפה, ומה שעוד יותר מביש הוא שהנושא לא פותח את כל מהדורות חדשות הספורט בארץ ולא תופס את הכותרות הראשיות באתרי הספורט. עלק ליגה מקצוענית בישראל. הסאסי'ז כרגיל עושים מה שבזין שלהם, קברו מועדון כדורגל ותיק בישראל עם פוטנציאל קהל של כמה אלפים טובים והמנהלת וההתאחדות מתעלמות ובעצם ממשיכות לתת גב לקרקס מדראנו סניף קרית יובל.

yakov_y ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. ייא Member

לא עקבתי אם היתה פה התיחסות לזה אבל מר זוזוט הלץ היבנאי חתם בנצרת. עכשיו ברור כבר מי היורדת הראשונה ושנית, כבר אין שבת ונטישה? איך מגיעים מנצרת ליבנה ברבע שעה?

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

במשחקי הבית של נצרת עילית בימי שישי הוא ישן אצל חבר הנהלה של הקבוצה
    ובמשחקי חוץ הם משלמים לו על מלון אם יש בסביבה או מוצאים לו מקום להתארח

הוא לא היחיד , גם הוכנבוים שומר שבת ומסתדר מצויין.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה יודע במקרה על מי מדובר??

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא

10. Drama2 הסמל מעל הכל

ישראבלוף במיטבו .. במשחק הכי חשוב של העונה מול שעריים, הם שלחו את צ'קול ליציע על עבירת משמעת (כמה מפתיע), בזמן שבחלון העברות הם לא רצו לשחרר אותו לבאקה, ושמוליק מלול היה על המדף .. פשוט התנהלות עצובה.
    היה כבר עדיף להחזיר את רפי בוסקילה לפחות לו אכפת..

11. הרצליה Member

ריח רע מאוד עולה מהמשחק של מכבי הרצליה היום, זה לא הגועל נפש הרגיל שיש כאן בכל משחק, זה נראה הרבה הרבה הרבה יותר גרוע. התוצאה המשקפת של המשחק הזה הייתה 17-3. אופיר עמרם מוחלף בדקה 30? היחיד שבאמת יכול לתת כדור לג'ורדן? באמת? בן מלכה בהרכב? באמת? גיא גומברג שחקן כדורגל? באמת?
    יש לשגיב כהן מענק על פלייאוף עליון בפתח תקווה? אין לי שום דרך להסביר את המשחק שלו היום, שחקן שמאז שהגיע היה מצוין בכל משחק והיום הכל הפוך.
    3 משחקי בית אחרונים, 3 רביעיות, פשוט מדהים.
    לתת לפטריסיו סייג להמשיך להיות אחראי על הקרקס הזה זה כבר ממש מוגזם, חייב להיות כאן שינוי

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא חשבתי שאני אגיד דבר כזה אחרי שאנחנו נותנים רביעייה אבל איזה פראיירים אנחנו...זה היה פשוט משחק לשפר יחס שערים

שגיב כהן היה חלש מאוד
    מור שקד הזכיר לי למה כל כך שמחתי שהעיפו אותו ... כזה חלש שחקן חסר מושג בכדורגל שהתלבשה לו איזה בעיטה יפה נגד נתניה והוא יחיה עליה לנצח

ייא אוהב/ת את זה.
  13. idans Member

אם הייתי צריך לתאר את הליגה הלאומית: לפני שבוע וחצי אנחנו מגיעים להרצליה בתחושה של עונת ירידה והשאלה זה כמה נחטוף, הרצליה מגיעים למשחק עם תחושה שאפשר לעלות ליגה כולל בלונים ושלט של הרצל אם רק תאמינו. שבוע וחצי אחרי אנחנו מעליהם בטבלה.

amn, עידן444 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  14. הרצליה Member

זה לא רק הגול נגד נתניה, הוא היה טוב בכל משחק שהוא שיחק, נגד קטמון הוא לא שיחק בגלל צהובים וזה היה מאוד בולט.
    אתמול זה היה נראה כמו חבורה של מתחזים לשחקני כדורגל שרואים כדור בפעם הראשונה, העמידה ההגנתית שלנו דורשת פה חקירה, החילופים של ה"מאמן" הזה דורשים חקירה.
    אני רואה את מכבי הרצליה כבר יותר מ-20 שנה ראיתי הרבה הפסדים והרבה תבוסות, לא זוכר כזאת הפקרות הגנתית כמו מה שהלך פה בעונה הזאת. אז דיברו כאן הרבה על מנקר אבל זה לא רק הוא, ממש לא. זה נראה כאילו אנחנו עולים למשחק עם 5 שחקנים פחות, אז יש ג'ורדן למעלה שגורם לזה שיגמר 4-2 ולא 4-0 אתמול, או הופך 4-1 נגד עכו בדקה 80 בסיבוב הקודם ל4-3 דרמטי בסיום, או שוער מנתניה שהופך פיגור 4-2 בדקה 80 ל4-4 הירואי.
    זה לא שווה כלום, סתם נותן תחושה שאנחנו לא עד כדי כך גרועים ושפטריסיו סייג יכול להמשיך פה. מתרץ את מה שהלך פה בגלל שקיבלנו גול מוקדם, כמה מנותק וחסר הבנה אתה יכול להיות?

15. קשר שמאלי Member

מצב נושא:
הנושא נעול.