הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. amn Member

2. עידן444 Member

יש לך מושג מה מחירי הכרטיסים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. עידן444 Member

הבלם אלכסנדר ז׳דנוב הצטרף למכבי נתניה.

4. עידן444 Member

עברנו עונה נוראית בעונה שעברה מכל זווית שמסתכלים.
    נקודת השפל היתה אותו מתחזה, לדעתי לא לגמרי בריא בנפשו שהשלה עיר שלמה שהשתוקקה לאחד מבנייה הטייקונים שייקח את מקור הגאווה הכי משמעותי של העיר וירים אותו לגבהים חדשים, וחשבה שהינה- הרגע הגיע.
    ברגע שהסיפור התפוצץ התחלנו להתגלגל במדרון חלקלק שהוכיח שלרדת ליגה בבושת פנים זו עדיין לא התחתית.
    בסופו של דבר זה לא היה טייקון. גם לא בלגי, אוליגרך או מיסיונר אמריקאי אלא חבר שלנו בפורום האוהדים- איש נפלא שקורץ מהחומרים היותר טובים שיש למדינה הזו להציע ולמרות שהתעקש כל העת שהוא לא מתכוון לרכוש את הקבוצה- הבין שאם הוא לא יעשה מעשה- אחד הדברים המשמעותיים שהוא מלווה כאוהד ותורם כל חייו- הולך להתרסק לרסיסים ולגמור בליגה החמישית.
    אייל סגל הוא ללא ספק הגיבור של מכבי נתניה ואני מקווה שגם אחרון הפירחחים יזכור זאת גם ברגעים הכי קשים- כי גם בהם לעולם לא עזבנו ולעולם לא נעזוב- למרות שרגעי משבר כפי שהיו לנו בשנתיים האחרונות לא זכורים לי ובאמת שהיאוש היה קרוב מתמיד.

מכבי נתניה יוצאת לדרך חדשה, עם בעלים פרטי אבל כזה שבא מתוך הקהל וקשוב לו ולרחשיו.
    בנושא המקצועי הוא הפקיד את המפתחות בצוות מקצועי שלטענתו הוא מהטובים ביותר בארץ שהיה צריך להרכיב קבוצה מאפס. הדעה הרווחת היתה שלא רוצים לראות אף אחד מאלה שהיו כאן בעונה שעברה ואכן זה פחות או יותר מה שקרה- דיא וערן, טגה שנחשב אישיות וסמל ועוד כמה צעירים- כל השאר נאספו מליגה שניה וליגה שלישית והתקווה היא שהחבורה הזו תתחבר לקהל וכולנו יחד נעוף קדימה.
    אנחנו הולכים לקראת עונה מפחידה. המבט בטבלה מלחיץ!
    התחושה שלי היא שאם הקבוצה תתחבר ותפתח מומנטום היא תסגור את ה- 9 ותעלה ליגה. אם לא ילך, הפתיחה תהיה רעה(ויש לנו פתיחה קשה!) והקבוצה תתקשה לצבור נקודות היא לא תעלה ליגה גם אם יחזירו לה את ה 9- זו התחושה שלי בכל אופן.
    ויש גם תסריט בלהות שעד כמה שאני יודע קרה לכל הקבוצות שהחלו ב 9- אבל לא נדבר על זה כעת.
    הכי חשוב זה לחבר את כל הפאזל יחד- להחזיר את המועדון לקהילה שלו- כי החיבור הזה יותר חשוב מלעלות ליגה!
    הביטי אל השמיים מכבי נתניה- לא משנה מה יקרה בעונה הזו- אין גדולה ממך!

abcd אוהב/ת את זה.
  5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

באשכול 'התחזית בחסות' שמתי את נתניה כעולה ושכחתי (טוב, מודה, לא ידעתי בכלל) שהיא מתחילה עם מינוס 9 נקודות. מניח שזה יקשה על העלייה.

6. הרצליה Member

אם אני צריך לדרג את נתניה בלי סבע וערן לוי זה סגל של צמרת פלייאוף תחתון, איתם זה באזור ה4-5, מה שיביא את מירב הנקודות זה האצטדיון, הקהל והשם, קבוצות יגיעו למשחק נגד נתניה אחרת לחלוטין. אם אותם שחקנים בדיוק היו לובשים את המדים של בית"ר תל אביב רמלה, ומארחים במגרש כמו ברמלה גם התוצאות היו בהתאם, זה דבר שהוא מאוד משמעותי בליגה כל כך שוויונית.

בקשר למכבי הרצליה שגם היא פותחת עונה מחר ומסדרת לי 4 שעות על הכביש במקרה הטוב, היו הרבה עונות מגעילות, היו הרבה עונות שלא הייתי מרוצה ממה שנבנה בקיץ אבל העונה הזאת או יותר נכון הקיץ הזה זה משהו שאני פשוט לא זוכר, אז נכון שהשחקן הטוב ביותר בקבוצה הזו ב-10 השנים האחרונות לפחות נשאר כאן אבל מה יש כאן חוץ ממנו? 8 שחקני הרכב עזבו את מכבי הרצליה בקיץ(איבגי, דביר, טואף, עוזרי, אקפי, הלוי, שקל וביאנקרדיני) ועוד 2 מחליפים קבועים (מלכין ואבי חי), מה הגיע במקומם? בן מלכה, גיא גומברג(שכבר נפצע ואלוהים יודע מתי יחזור) ועוד 2 זרים שהם סימן שאלה גדול מאוד כמו כל זר שמגיע לליגה הזאת. זה לא מספיק, זה הסגל הקצר ביותר שאי פעם היה לנו, עם הגנה לא משהו ושוער לא יציב בניגוד מוחלט למה שהיה כאן בשנה שעברה, אם כתבתי בקיץ הקודם שנלמדו ותוקנו המון טעויות שנעשו לפני שנתיים אז השנה זה שוב אותו סיפור רק רע יותר (אז ראו מה יש להם ביד בגביע הטוטו וחיזקו עם 4 שחקני הרכב בשבוע לפני הליגה ובכל זאת זה נגמר במקום 13).

בחיים לא דירגתי את מכבי הרצליה לפני תחילת העונה כקבוצה שהסגל שלה שווה פלייאוף תחתון, לצערי כרגע זה בהחלט הולך לשם.
    עונה מפחידה בדרך, יאללה מכבי!

7. עידן444 Member

לא יודע לאן העונה הזו תתפתח אבל למעשה טענת כאן שעם ערן ודיא ובלי ערן ודיא ההבדל הוא לא כזה גדול. תאורטית וגם לפי איך שזה נראה על הדשא זה הבדל דרמטי כי אלה שני שחקנים שלוקחים חלק גדול מהתקציב והקבוצה למעשה נבנתה סביבם. אם הם לא יעשו את ההבדל- אוי לנו ואבוי לנו...

8. הרצליה Member

להפך, אם לא הם כל הערכים הנוספים שציינתי היו מספיקים אולי לפלייאוף עליון, איתם זה יכול להסתיים בעליית ליגה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז היום מכבי נתניה פותחת עונה, בחוץ, נגד הפועל פ"ת. האמת? לא בא לי על המשחק הזה ולא בא לי שתתחיל העונה הזו. אני זוכר שכשהייתי ילד והחופש הגדול היה עומד להסתיים, תמיד הייתה לי תקווה בלב שהמורים יתחילו בשביתה. בכל מה שקשור למכבי נתניה, חזרתי להיות אותו הילד. בתוך תוכי אני מייחל שהמשחק היום יידחה או יתבטל.
    אני מקנא בכל האוהדים שמרגישים את החשמל בגוף ומריחים את השינוי באויר, כי אני מרגיש שמשהו מת בי בכל מה שקשור למכבי נתניה. עד אתמול בלילה לא ידעתי אם בכלל אגיע למשחק ורק כשנכנסתי הביתה לקראת חצות ואבא שלי אמר לי שהמשפחה נוסעת, אז הבנתי שגם אני נוסע, מבלי שבכלל טרחתי לעצור לרגע ולשאול את עצמי אם זה מה שאני רוצה שיקרה.

מכבי נתניה, הדקו את הרצועות, ממריאים!

10. עידן444 Member

קצת על היחס לליגה הזו, כולל ע"י הגוף המשדר שנורא מנסה לדחוף אותה ולתת לה צבע ולפעמים מנסה לצייר אותה כדבר הכי מרגש שיש בכדורגל העולמי-
    שני ב 19:00 משחק מרכזי? למה? איך אתם רוצים לעודד קהל רב להגיע?
    זה הזמן הכי טוב שמצאתם בלוח שלכם לשדר משחק מרכזי?
    ודבר נוסף- מחירי הכרטיסים. לא ש 50 ש"ח זה אסון(למרות שלילד זה כן יקר, או לאבא שמגיע עם 2-3 ילדים) אבל מספרים שהכל יחסי בעולם.
    אם בליגת העל לוקחים 50 ש"ח ואפילו לקבוצות הגדולות בכל מיני הסכמי הדדיות כאלה ואחרים- מן הראוי שכדי לעודד קהל להגיע לראות את הליגה המכורה הזו שאתה אפילו לא יודע אם מה שאתה רואה נקבע מראש או לא- יגבו מחירים נמוכים יותר.

amn אוהב/ת את זה.
  11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לקבוצות כמו מכבי נתניה והפועל פ"ת שמארחות במתקנים מפוארים אין שום סיבה לקחת פחות מ50 שקל לכרטיס
    המחיר צריך להתאים למתקן שבו המשחק מתקיים
    לקחת 50 שקל במגרשים כמו עילוט וגרין ( שלשמחתי לא אושרו העונה עדיין ) זה פשע.

אני לא יודע איך זה מתנהל בנתניה מול העירייה אבל בפ"ת גם ככה הקבוצות בעיר מפסידות כסף על כל משחק שהן מארחות כי השכירות של האיצטדיון פר משחק גבוהה מאוד וזה בלי הוצאות אבטחה וכל מה שמסביב
    לקחת 50 שקל בראש הזהב ונתניה זה מתבקש והגיוני.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אל תדאג
    ייגמר המשחק
    תנצחו 5-0 כזה קל
    ההתרגשות תחזור לך.

13. JO_NY Member

המצב עד כדי כך גרוע ? אתה באמת חושב שנקבל תבוסה? כי אם כן אני אוותר על התענוג המפוקפק ואשאר בבית , לפחות תהיה לי אפשרות לכבות את הטלויזיה בדקה ה30 ...

14. yakov_y YNWA

אני לא חושב שיש אוהד אחד שלנו שחשב שנשחק בימי שני, הכנתי את עצמי לימי שישי ופתאום שני המשחקים הראשונים נגד ה״יריבות״ שלנו בימי שני ויש לי הרגשה שזה לא הסוף ונשחק רוב העונה בימי שני.
    מאכזב מאוד, יש בי התרגשות עצומה אבל כנראה שלא אגיע היום ואצטרך להפוך עולמות כדי להגיע בשבוע הבא.

ההגנה שלנו מאוד מדאיגה אותי, אם בשער אפשר להתנחם בזה שיש לנו גיבוי יחסית, אני לא סומך על הבלמים שלנו, אשמח לטעות.
    מקווה נשלח כמה שיותר שחקנים להתקפה ולערן לוי/סבע/דידייה תהיה עזרה, אריאל/דנון/ירושלמי/אחר חייב לעלות כחלק משליישית הקישור.
    למעט, אני מרוצה מהסגל שנבנה וכמובן כל המסביב, הייתי קונה מצב כזה בחודש יוני. שיהיה לנו בהצלחה !

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הסגל על פנוי הוא טוב
    אבל עם כל הבעיות מסביב וזה שהקבוצה לא שיחקה שום משחק רשמי ולא רשמי ביחד יהיה בעייתי
    גם אם נקבל תבוסה היום ( אני בטוח שנפסיד ) זה לא יעיד כלום על המשך העונה

מצב נושא:
הנושא נעול.