הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

אייל סגל כרגע בלייב בפייסבוק מהעמוד הרשמי של המועדון ..
    מכריז שבדש שוחרר מרעננה , יעבור בדיקות רפואיות ויחזור למועדון הבית שלו מכבי נתניה .

רכישה מצוינת לטעמי . היינו חייבים עוד מחץ בהתקפה ואני חושב שקיבלנו אותה .
    אם לסכם אז קיץ מצוין של נתניה במסגרת הליגה הלאומית .

2. Drama2 הסמל מעל הכל

חלוץ שובר שיוויון בליגה הלאומית כפי שאייל סגל רצה. כל הכבוד לעוסקים במלאכה, לא האמנתי שיצליחו.

למעט איזה אמייה, רביד ואולי עוד 2-3 שחקנים, כל הסגל נבנה בצורה מאוד טובה ונכונה. שאפו, משהו נכון מתחיל בנתניה.

3. oFiRzZz Member

אמייה נשאר מהסגל של שנה שעברה בעיקר בגלל שהוא שחקן בית שבזמן האחרון הפך גם לפעיל חברתי
    והקהל מת עליו . מקצועית אין לו מקום אצלנו .
    גם עם רביד חשבתי ככה אבל הוא מאוד הפתיע אותי במשחק נגד עכו ומבחינתי יש לו מקום בהרכב נגד שעריים.
    סומך על סלובו .

שוב פעם , אחלה של קיץ , מ0 סגל בתחילתו , לסגל מאוזן וטוב מאוד ללאומית בסופו.
    כל הכבוד לאייל סגל ולצוות המקצועי (כמובן שעדיין הרכש הכי טוב זה ההשארות של סבע וערן) .

4. Drama2 הסמל מעל הכל

ניקו אולסק זה ה-בשורה ה-גדולה מהעונה הזו. אם הוא היה חתום רק לעונה הזו, בינואר הייתם אומרים לו ביי ביי. ועוד יותר חשוב זה שיש לכם בעל בית כמו אייל אז אין למכור שחקנים בשביל אגורות.
    ויקי כחלון עד סוף העונה הולך לשדרג את היכולת.

אמייה רביד ועוד 2 שחקנים (שהם 'לא ברמה') מסגל של 23 זה מאזן מעולה. אמייה גם בעל ערך מוסף לקהל אז אפשר להחליק כנל רביד רק שלא תראו אותם על הדשא בליגת העל.
    על היכולת שלהם מחפר הקהל שלכם, הסמל שלכם, והשם שלכם. מכבי נתניה גורם לשחקנים לרעוד, מרגישים שהם הגיעו לסן סירו.

מאז יאמר אתם חושך במיוחד ניהולית, שמח לראות את האוהדים שלכם מבסוטים אחרי ששנה שעברה אכלתם מירורים קשים.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. עידן444 Member

העברת ברק בדש כפופה לבדיקה אורטופדית מקיפה.
    ברגע שהוא יעבור אותה בהצלחה אפשר יהיה להגיד שברק בדש אמור להיות חלוץ ״שובר שיוויון״ בליגה הזו ותאורטית בליגה בה חלוצים כמו איציק כהן, עידו אקסברד ועידן שריקי מתבררים כסקוררים גדולים- ברק בדש אמור להיות לפחות כמוהם אם לא יותר.
    לפני שנה בדש העדיף את רעננה בגלל כסף והבנתי אותו לחלוטין. כדי להגיע לנתניה כעת הוא ויתר על המון(!!!) כסף ואם אין כאן הבטחה לתפקיד עתידי במועדון(בסך הכל בדש הוא אישיות ודוגמה נהדרת לשחקנים צעירים שיכול לתרום הרבה בעבודה במחלקת הנוער לשם גם מיועדים רביד גזל ואמייה טגה- שגם הם מודלים נהדרים לחיקוי)- זה מעט מוזר לי.
    אני לא מאלה שחושבים שנתניה חייבת שחקנים מהירים. מהירות היא דבר טוב אבל היא פחות אפקטיבית כאשר אתה משחק מול בונקרים סטייל מה שהפועל פ״ת עשתה במחזור הראשון וזה מה שישקף בעיני את רוב המשחקים ולא מה שראיני מול עכו שניסתה לשחק כדורגל וחטפה. מה קרה לעכו כולם ראו ואני צופה לבונקרים מפוארים- ממאמנים שבגדול- רובם מכירים את מלאכת הבונקר מצויין- מקורצקי, דרך ניסן יחזקאל, דרך יוסי מזרחי, המשך באייל לחמן, פרדי דויד- הוכנבוים שנפגוש ביום שני וכו וכו...
    אני יודע שהקהל מתגעגע לקאיודה ולהכנסות כדור של ערן לוי אליו אבל צר לי- מול קבוצות שמשחקות עם 8-10 שחקנים מאחורי הכדור זה לא יעבוד.
    חלוצים כמו ברק בדש ורועי דיין הם נשק טוב יותר לטעמי בליגה הזו מאשר חלוצים מהירים. למה צריך את שניהם? לסלובו הפיתרונות. התחושה שלי היא שרועי דיין לא עומד בציפיות(כנראה משהו שרואים באימונים- הוא הרי לא שיחק יותר מידי).
    יש לנתניה כעת הרבה אפשריות בחלק הקדמי.
    לגבי החלק האחורי נראה לי שאנחנו קצת קצרים אלא אם הכל נסגר עם אותו בלם אוקראיני מתאזרח שהגיע מבית שאן- עד כמה שזכור לי היתה בעיה בירוקרטית כלשהי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Drama2 הסמל מעל הכל

7. קשר שמאלי Member

יובל יוסיפוביץ' גדול על הליגה הלאומית

8. עידן444 Member

אקסברד בהחמצה סטייל ההחמצות שאבירם דיבר עליהן כאן לאחרונה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Melikson24 Member

יש יותר לוזרים מבני לוד? יא אללה

10. abcd Member

בדקות האחרונות היינו קרובים לעוד מחזור של תיקו עם 4 מ-5 ובסוף "איבדנו" שני משחקים אבל בסה"כ עוד מחזור טוב בשבילנו לחזור לליגה.
    המנצחות בית"ר ת"א, נשר והפועל ירושלים לא אמורות לדבר למעלה והאיבודי נקודות של הקבוצות על הנייר היותר בכירות עכו, אחי, הפועל פ"ת ובני לוד הם כנראה יותר משמעותיים. כמובן שזה עוד מאוד מוקדם ומי יודע בכלל מתי ניכנס לליגה באופן רשמי ואולי אנחנו בכלל צריכים להסתכל על הקבוצות תחתית יותר, אבל כל עוד אנחנו מפנטזים על צמרת זה אחלה.

אצלנו שבוע שעבר עוד היו דיבורים על הגרלה למנויים למשחק מול שעריים. בסופו של דבר היתה מכירה מוקדמת למנויים שאחר כך נפתחה גם ללא מנויים ועדיין נשארו איזה 100 כרטיסים שבטח יסתיימו בתחילת שבוע הבא. האמת, ציפיתי שזה ייגמר היום אבל כנראה הקהל שלנו לא באמת מאמין שיש מצוקת כרטיסים. רק שלא יגלו את זה מחוץ לאצטדיון.

11. Bilev Member

טוב לדעת שנשארו כרטיסים. הייתי בטוח שהם ייחטפו ואף יימכרו ביותר כסף ביד 2 או משהו :D
    ומסכים עם abcd.. עוד מחזור שטוב לנו. 7 קבוצות שהוציאו רק תוצאות תיקו עד עכשיו, וזה עוד בלי להזכיר את עכו ובני לוד.
    מקווה שננצח את שעריים למרות שלא אתפלא אם זה לא יקרה.. יש להם קבוצה טובה

אזברגה מביך כמו תמיד

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כמו שאמרתי לפני המחזור הראשון , נתניה תעלה ואפילו תעלה בהליכה

כן מחזור טוב לכם לא מחזור טוב לכם אתם תעלו , אין לי ספק שכבר בתחילת ינואר אתם באחד משני המקומות הראשונים.

אם צריך חרשום מילה אחת על המשחק של הפועל פ"ת זה יהיה : איכס
    ב2 מילים : גועל נפש.

שאפו גדול לקהל של קטמון שנתן עוד הצגה
    חבל על הקללות לנמני , לא חושב שזה במקום גם אם הוא נכשל אצלכם שנה שעברה.
    יצרתם תדמית של קהל שלא מקלל ונותן חווית צפייה למשפחות אבל היה נראה שיש כאלה שבאו היום בעיקר לקלל.

13. yakov_y YNWA

שתי הקבוצות הכי חזקות בליגה עליהן הימרתי בתחילת הקיץ יסיימו את המחזור השלישי מתחת לקו האדום כנראה, ליגה מוזרה...

14. idans Member

אסף נמני צריך לעשות חושבים מחדש לגבי שיטת המשחק שלו ולאן הוא רוצה שהקרירה שלו תלך. אי אפשר לחשוב רק הגנה הגנה והגנה (ולזה מצטרפים ריקושטים של בזבוזי זמן ודברים שהורסים את הכדורגל)...במצב הנוכחי הפועל פת לא תכבוש השנה יותר משער אחד למשחק ואפילו תהיה מועמדת לירידה, מגיע להם יותר מהכדורגל שהיה היום.

קטמון בשליטה מוחלטת לא הגיעה למספיק מצבים וחבל על ההחמצה דקה 90 עומרי שקל לבד ברחבת ה5 בועט לידים של איבגי שכבר נופל..להפסיד 2 נקודות במשחק כזה זה חבל.
    בקשר לקללות א. אנחנו קהל בסוף כמו כל קהל שרוצה לנצח ב. רוב הקללות היו בסגנון "נמני אתה הורס את הכדורגל" ג. יש אצלנו בקהל חלק שהיחסים בינם לבין נמני זה סיפור ארוך עוד שהצליח אפילו.

15. שפושניקוב Member

היה משהו בין הקהלים במשחק?
    ראיתי רק כמו שיש תמיד שקטמון שרים פתח תקווה של הפועל והפועל פתח תקווה שרים איזה שיר של קטמון לא זוכר מה השיר

מצב נושא:
הנושא נעול.