הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

ראיון קצר עם דראפיץ' שפורסם הבוקר בעיתון מעריב:
    "ההרגשה כאן היא אחרת, מכבי נתניה היא קבוצת הבית שלי"

"עכשיו מתחילה הליגה שלנו", הוא מכריז וחושף את "תיאוריית הדיאטה" שפיתח: "אנחנו כמו בן אדם שמן שרוצה להרזות. הוא מתחיל להקפיד על תזונה נכונה, עושה תרגילי כושר ויורד תוך זמן קצר 10 או 15 ק"ג. ואז לפי התוכנית שלו הוא אמור לרדת עוד 3 ק"ג, וכאן מתחילה הבעיה. את ה-3 ק"ג האחרונים הוא לא מצליח להפחית.
    "מינוס 9 הנקודות של מכבי נתניה לא היו בעיה", מפרשן דראפיץ', "הבעיה שלנו מתחילה עכשיו, כשכולם מדברים עלינו כעולה בטוחה לליגת העל. ועכשיו אני יודע שיהיה לנו יותר קשה מאשר היה לנו כשהתחלנו את העונה במקום האחרון. אין לנו את הלוקסוס הזה של לאבד נקודות. השחקנים שלנו צריכים להראות אופי, וזה לגמרי לא פשוט. יש לנו המון שחקנים לא מנוסים ששיחקו עד היום מול 50 או 100 צופים, ופתאום באים למשחקים של מכבי נתניה 4,000 או 5,000 צופים.
    "תראה יש לנו קשר בשם ניקו, אמריקאי שבגיל צעיר מאוד עבר לארגנטינה, ונמצא בארץ שלוש שנים. הוא השתתף במכביה, שיחק במכבי יפו עונה אחת ובעונה שעברה ברמת השרון. ראינו אותו פעם אחת והוא מצא חן בעינינו. רצינו לקחת אותו לבית"ר ירושלים, אבל על המשבצת של דוד קלטינס לא היה לו סיכוי. עכשיו הבאנו אותו למכבי נתניה והוא בורג חשוב", אומר דראפיץ' ומתכוון לניקולס אלסק בן ה-25, "הבאנו מבית"ר תל אביב/רמלה את מוחמד אל פאזז, וממכבי קריית גת את דידייה קוגבניה. שני ילדים בני 21 והשתלבו מצוין בנתניה, וגם ויקי כחלון הגיע מהפועל פ"ת, וקובי כהן מהפועל הרצליה, ואפילו בלם מהפועל בית שאן, את העולה החדש סשה ז'דנוב. עם זה מכבי נתניה תנסה להשיג את המטרה".
    דראפיץ' (51), אחרי עונה מוצלחת בבית"ר ירושלים, מקפיד לדבר ברבים. כמעט ולא תשמעו אותו בגוף ראשון. "אני מדבר ברבים, כי אני לא לבד בעשייה. קודם כל יש לי עוזר, שי ברדה, ואנחנו יחד כבר ארבע שנים. מקצוען ברמות הכי גבוהות. אנחנו צוות והוא משלים אותי. אני אפילו לומד ממנו דברים. הוא גם אחראי על הרכש שאותו הזכרתי. לא חיפשנו שחקנים מושאלים. האמת, גם לא דיברנו על עלייה. סיכמנו שנבנה את הקבוצה מחדש. עכשיו התוכניות משתנות".
    הוא שיחק במכבי נתניה. הוא גר בעיר. כאן הוא מצא את אהבת חייו, כאן נולדו ילדיו, זהו ביתו. "ברור שההרגשה היא אחרת כשאתה מאמן את הקבוצה מהעיר שלך. הקבוצה שבה שיחקת. בירושלים הייתי מסיים אימון וחוזר הביתה. בנתניה תמיד ישאלו אותך בשוק או בסופר למה ההוא לא משחק, ולמה ההוא כן. הם שותפים לבניית ההרכב. אבל באמת, יש לנו אוהדים נפלאים. תומכים. אין לי טענות".
    כשנשאל לסיום איזו קבוצה נוספת נראית לו מועמדת רצינית לעלייה, הוא לא חושב אפילו שנייה אחת מיותרת: "הפועל עכו. יש להם המון שחקנים עם עבר בליגת העל והניסיון מדבר פה. אין לנו את התקציב שיש להם, ואני רואה אותם חזק מאוד במרוץ".

שמח לראות אותו מצליח, בבית"ר נתפס כבובה של טביב וקיבל יחס לא הוגן מה גם שנפל בין הכיסאות בכל נושא עומר אצילי. אני לא עוקב בצורה כל-כך קרובה אחרי מכבי נתניה מעבר לתוצאות אבל נראה שעשו שם עבודה טובה ושיתוף הפעולה בין המאמן לעוזרו הוא מצוין. יפה לראות את החיבור שלו לקבוצה. כמוכן, נתניה צריכה להיות המודל של הפועל.

2. abcd Member

יש להם חוסרים מדי פעם, לפחות במקרה של נתניה הם כבר פספסו פעמיים ועוד בשני משחקים ששודרו (שעריים והרצליה).

בכל מקרה רוב המשחקים עולים במלואם וגם ככה אם יש תקציר אז יש גם קלטת של המשחק, השאלה אם זה מעניין מישהו.

3. amn Member

האמת שאם פונים אליהם הם מקפידים להעלות.
    פניתי אליהם אחרי המחזור השלישי או הרביעי ותוך כמה ימים העלו לפחות את רוב החוסרים (לא עקבתי כדי לראות אם באמת השלימו את הכל).

לא סופר מקצועי מצידם, אבל לפחות ידעו לתקן.

4. abcd Member

כן גם אני דיברתי איתם פעם כשהיו לנו שני משחקים חסרים, הם אמרו שהם יעלו תוך כמה ימים ובסופו של דבר עלה רק אחד וכבר לא היה לי כח להמשיך לחפור על זה. בהמשך הם שכחו אותנו בעוד משחק.

5. yakov_y YNWA

סבע (24), מוחמד (21) ודידייה (21) מושאלים.
    מה החוזה איתם ? אופציייה ? מישהו יודע כי אלה שחקני ליגת העל בשבילי שלא נדבר על סבע ומוחמד שהייתי מחתים אותם עכשיו ל-10 שנים.

6. Bilev Member

העלו את המשחק המדובר -

7. abcd Member

יש לנתניה אופציה על כל שחקן בסגל לשנתיים שלוש הקרובות, אצל חלקם זה תלוי בליגה שנשחק בה

8. עידן444 Member

לנתניה יש אופציה על כל השחקנים בסגל כולל שון ויסמן שלא הזכרת.
    אצל חלק מהשחקנים האופציה מותנית בעלית ליגה(אני מהמר שזה המקרה עם דיא סבע למשל).

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש לישהו כיוון באיזה דקה מתחיל הבליץ' של רמה"ש?

10. Bilev Member

ב-1:15:00 בערך הגול הראשון של רמה"ש.
    אומנם ראיתי במהירות של פי 2 אבל בעיקר השוער של עפולה היה פח

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

1:18 אלקסלסי מציל את המשחק
    1:28 - ה2-3, גול חשוד בהחלט.

בסה"כ זה לא נראה לי משהו מכור.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

המשחק בלוד.

13. Butragueño מנהלים

מה קרה במשחק בין ראשון לציון והרצליה?

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'ורדן החטיא פנדל (שלא היה) ושחקני ראשון לציון נכנסו לפני הבעיטה לתוך הרחבה. עידן אלמלם השופט פסק על בעיטה חוזרת ושחקני ראשון השתוללו. בראשם קדוסי שהורחק אחרי שגער בו בטירוף. ג'ורדן הבקיע את הפנדל החוזר.

מישהו מראשון לפי מה שרשום רצה להוריד את השחקנים מהמגרש וברקוביץ' ירד למטה ומנע זאת.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני חושב שנפסק פנדל חוזר בגלל שהשוער קפץ קדימה ולא בגלל השחקנים שנכנסו.

בכל מקרה התנהגות מבישה של קדוסי. ברקו, לפחות לפי מה שנראה מהטלוויזיה, דווקא עשה מה שהוא צריך

מצב נושא:
הנושא נעול.