הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. alexshw Member

מה מקצועי פה? בנזמה בכושר נהדר כבר זמן ממושך וגם ב - 2018 היה לו מקום.
    לז'יניאק לא הייתה פרשה כה מביכה. אני לא רואה פה שום דבר מקצועי.

2. Raulito Madridista

אני חושב שהפרשה בה מעורב בנזמה היא חמורה יותר מהיתר, מהאמא של ההוא שמקשקשת וכן הלאה. במה ראביו יכול לתרום לנבחרת צרפת? שחקן בינוני מאוד, לא הייתי ממהר גם כשחקן סגל, כבר עדיף את קמאבינגה. אני מסכים איתך לגבי היכולת של בנזמה, היו לו שנים לא טובות אבל הוא גם לא היה סמרטוט ריצפה כמו שהרבה הציגו. בעונה של היורו הוא כבש 28 שערים ב-36 משחקים וזה לא רע בכלל (הייתה יותר מחצי שנה לטפל בזה), חלק מהם במשחקים גדולים. מאז שרונאלדו עזב הוא לקח פיקוד ובשנתיים האחרונות הוא כל משחק ההתקפה שלנו. בנזמה לא קיבל הזדמנות בנבחרת על סמך הכדורגל בקבוצות, ז'ירו טוב בנבחרת אבל כבש מעט מאוד שערים בשש-שבע השנים האחרונות. הוא גם שחקן שמבשל הרבה שערים. הם (בנזמה וז'ירו) עקצו זה את זה בטוויטר לא מזמן אבל הם לא ילדים קטנים. אגב לפי לה פריזיאן - בנזמה כן יהיה בסגל.

3. DRORIKO Member

אתם מדסקסים פה על בנזמה כן או לא. הוא פאקינג הולך לתת את חולצת ההרכב לראביו. אם הוא לא היה ביובה הוא גם היה מזמן אותו? הוא בכלל עוקב אחרי המשחקים שלנו או שכמו כל צרפתי טוב עסוק בלזייין כל היום?

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחודש שעבר שיחקו חלק מיורו הצעירות וכמעט כל הנבחרת הצעירה פרט אולי לשחקן הרכב(בסגל הרחב יש אולי 2-3 נוספים) הם שחורים/מוסלמים ולדעתי אף אחד שם לא שר את ההמנון, זה עורר סערה קטנה ברשתות עם אוהדים שטענו שהם לא מתחברים לנבחרת כיום וגם לגבי השאלה הישנה מיהו צרפתי וראיתי טענות נגדיות על כך ששחקנים כמו ראביו, ז'ירו ודובואה מזומנים לסגל של דשאן רק כדי לשמור על צביון צרפתי אמיתי/טהור/איך שתקראו לזה. האמת שלא הייתי פוסל כ"כ מהר את הטענה הזו כמו שגם לא הייתי אומר שהצרפתים הותיקים גזענים כי הם רוצים לראות יותר שחקנים שנראים כמוהם.

ולשאלתך, ראביו לא אמור להיות שחקן הרכב, אני חושב שה-11 יהיו:
    לוריס, פבאר, ואראן, קימפמבה, הרננדז, קאנטה, פוגבה, גריזמן, קומאן, אמבפה ובנזמה/ז'ירו.

5. Raulito Madridista

אז רשמית קארים בנזמה חוזר לסגל, הרשימה פורסמה פחות או יותר ב-20:20 שעון צרפת, ובצורה יצירתית במיוחד:

* בעיני רבים - הסגל הטוב ביותר, חזקים מאוד בכל עמדה (לוריס בנבחרת יציב בדרך כלל). שחקני ספסל פוטנציאליים כמו קומאן ודמבלה. גם בן יידר בפנים. אופציות לכמה וכמה מערכים. לא אתפלא אם ישחזרו את ההישג של הנבחרת של זידאן והנרי כשאחרי המונדיאל - הייתה זכייה גם ביורו.
    * בפינת ההזיה - קלמון לנגלה. יש את ז'ול קונדה מסביליה שבעונה גדולה כמובן וראוי יותר ממנו. גם קימפמבה יותר טוב ממנו, הוא באמת חווה עונה קטסטרופלית והפעם זה על בסיס שבועי ולא זיכרון מר משמינייה נגד באיירן.

דשאן אמר: "היורו מרגש עבור השחקנים, זו הייתה שנה קשה. הסגל השתנה, זו לא הייתה הרשימה מלפני חודש. אני לא יכול לומר על מה אני ובנזמה דיברנו, הכי חשוב שהוא יחזור. כבר התמודדתי עם סיטואציות קשות ואני חושב שצרפת מעל הכל. בנזמה וז'ירו היו יחד הרבה פעמים. צרפת הצליחה בלי בנזמה והיא טובה יותר עכשיו איתו". כשנשאל האם בנזמה ישחק יחד עם אמבפה וגריזמן ענה: "זו אחת האפשרויות. יש לי הרבה איכות וכישרון והכל קל יותר. אני אוהב את שחקני ההתקפה ועל כן יש שמונה חלוצים".

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/21
  6. DRORIKO Member

איך לדעת בנזמה וז'ירו יסתדרו ביחד. זה בערך כמו לשים באותו חדר את איתמר בן גביר ואחמד טיבי.

7. Raulito Madridista

הם לא ישראל וחאמס, שונאים זה את זה. הם לא צריכים להיות חברים טובים. אם בנזמה יגיע מול שוער וז'ירו יוכל לגלגל לשער החשוף אז הוא ימסור לו ולהיפך. הם שחקנים שונים לחלוטין עם איכויות שונות, בנזמה בכדורגל שלו דומה הרבה יותר לגריזמן ואולי אם בנזמה בסגל זה מראה על שינוי בנבחרת, הכדורגל מתקדם, מה שהיה ב-2018 לא בהכרח יחזור על עצמו. מה גם שיש כל כך הרבה אופציות עם קשרי כנף טובים. מה שכן לצרפת יש נטייה "לזלזל", זה בדם שלם. מונדיאל 2002 הבלתי נשכח למשל. יורו 2004 נגד יוון..אפילו בגמר היורו נגד פורטוגל היה נראה שהם לא ממש לוקחים את המשחק ברצינות.

אני באמת חושב שכדורגל הנבחרות בירידה עצומה וכבר שנים שאין נבחרת עם 11 תותחים וצרפת היא ללא ספק היוצאת מן הכלל. עם כל הכבוד לפורטוגל ובלגיה - היא עדיין מספר 1 ובפער. בטח בסגל.

8. DRORIKO Member

לא דיברתי על לא למסור אחד לשני. סביר גם שהם לא ישחקו ביחד אלא לצד אמבפה וגריזמן. זה מהבחינה הטקטית. אני דיברתי על חדר הלבשה. לא חסר דוגמאות מהעבר של שני שחקנים דומיננטים ששנאו אחד את השני וזה פירק את החדר הלבשה. רק השנה ראינו את זה במארסיי עם פאייט ותובאן(עד שנעשתה סוג של סולחה ביניהם) השאלה אם אותה השפעה שלילית יכולה להיות גם בנבחרת צרפת או שהשניים יהיו בוגרים וישימו את המשקעים בצד.

9. alexshw Member

איזו נבחרת צעירה יש לצרפת

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור. גם ביורו הבוגרות יכולה להגיע רחוק.

@Nigel de Jong האם הדיווחים על אמבפה נכונים, ובמידה שכן, מי עולה בבורסת השמות כרכש לפריז?

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסי כמו תמיד אבל הדיבור על רונאלדו ו/או סלאח נשמע לי יותר הגיוני.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

10 שנים ויומיים מאז האליפות האחרונה(שנחגגה בפארק דה פראנס) ליל זוכה באליפות רביעית בתולדותיה אחרי שעומדת בלחץ ומנצחת 1-2 בחוץ את אנז'ה. פריז אמנם מנצחת אבל זה לא עוזר והיא מאבדת את האליפות בפעם השלישית בעידן הקטארי, פריז תצטרך לחכות עוד שנה עד שתשתווה לסנט אטיין ומארסיי כשיאנית הזכיות בצרפת.

אליפות מרגשת וסופר ראויה לליל, גאלטייה לקח את המועדון שהוא היה כבר רגל וחצי בליגה השניה, שנה לאחר מכן סיים כבר במקום השני, עונה שעברה מקום רביעי והשתתפות בבתים בליגת האלופות והעונה שמינית גמר ליגה אירופאית ואליפות כנגד כל הציפיות.

ב-1 באוגוסט בבלומפילד, הסופרקאפ הצרפתי בין ליל לפ.ס.ז'.

13. alexshw Member

סיפור מטורף. הישג גדול יותר מאשר לפני עשור, אז עוד לא היו קטארים. סיפור אדיר ומרגש עם יילמז. איזה קליק עם המועדון.

Clichy אוהב/ת את זה.
  14. GRANDE LAZIO Member

פוצ'טינו היה ויישאר מאמן פח בעיניי. לא מופתע בכלל.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמן העונה כריסטוף גאלטייה הודיע הבוקר שהוא עוזב את ליל לאחר הזכיה המפתיעה באליפות.
    העזיבה עצמה לא מפתיעה וכבר מינואר גאלטייה מקושר לליון שם היחסים בין ז'וניניו לגארסיה לא היו במיטבם לאורך העונה ועם סיום העונה כל החרא הצף אחרי הכישלון של ליון העונה לסיים בפודיום. רוב הסיכויים שגאלטייה יחתום בליון אבל גם ניס ונאפולי בתמונה.