המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. פול סקולס Member

קומפאני הצדיק את הכישורים הכבירים שהעניקו לו אי שם במנ'גר 2005 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx..

לא מת על המבורג, אבל ממש התרשמתי ממנו.. גם גררו הראה כי הוא כנראה בדרך למסלול חדש הן מבחינת דקות משחק והן מבחינת הכדורגל שלו

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים המבורג הולכת בכיוון שחשבתי שהיא תלך.

א. שנה שעברה היה אירוע חד פעמי.
    ב. המאמן לא מספיק טוב.
    ג. ונובע מב' הקבוצה לא בנויה נכון, הרכש והמכירות נעשים ללא כל תכנון. בשנתיים האחרונות ניקנו 4 חלוצים (מתוכם אאילטון הלך) ששלושתם באותה הרמה פחות או יותר. ככה שאין לאף אחד יתרון. דבר כזה סתם מוסיף לחץ על החלוצים (שגם ככה אינם מהשורה הראשונה) ומוריד להם את הבטחון. מישהו יכול להסביר לי למה קנו את בני לאות בכל כך הרבה כסף (יחסית) אם מושיבים אותו על הספסל כדי לתת לסנוגו (לא חלוץ ענק) לשחק? מישהו יכול להסביר בשביל מה שילמו על גררו כל כך הרבה כסף (יחסית) אם יתנו ללאות וסנוגו לשחק? ואותו הדבר על הרכישה של סנוגו.
    מנגד שיחררו חצי מההגנה הכי טובה בליגה (ואן בויטן) אם כי הביאו במקומו את קומפני (הבטחה גדולה - שעדיין לא ידוע מה יצא ממנה) ועכשיו באמצע המאמץ הגדול להגיע ליגת האלופות ולהגיע לטופ 20 באירופה (זה מה שההנהלה שלם הצהירה שזו המטרה של המועדון) משחררים גם את בולהרוז?
    לא יודע. לי נראה שאין מחשבה במעשים.

היום יותר מתמיד (במיוחד אחרי שתי התוצאות הלא מחמיאות - קוטבוס זה קבוצה ממש ממש חלשה) אני חושש ששנה שעברה הייתה אפיזודה חולפת. וחבל, כי אנחנו רוצים ליגה תחרותית עם כמה שיותר קבוצות שידברו (או ינסו לדבר) באירופה.

3. dani12 Member

אל תספיד אותם במהירות כזאת בסה"כ 2 משחקי ליגה,בליגת האלופות הם היו טובים בהרבה מאוסאסונה אבל לא השכילו לכבוש גול.
    קומפאני שחקן נהדר,אבל עזיבת ואן בוייטן ובולהרוז מורידה את רמת ההגנה בהרבה.
    הזמן ידבר.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מספיד. אני רק מצביע על הבעיות כשהמרכזית שבהן לדעתי היא העדר מחשבה נכונה בתכנון.

זה שהם לא הבקיעו מול אוססונה זה רק מראה על הבעיה הגדולה שלהם. גם שנה שעברה היה להם קשיים בהתקפה. והם לא ממש התחזקו בקטע הזה עם כל הכבוד לגררו. מסנוגו אני בכלל לא מחזיק ואני גם לא מבין איך הוא משחק לפני בני לאות.
    בשני משחקי הליגה הם לא נראו טוב והם היו עצבניים. ואל תשכח שהם שיחקו נגד בילפלד וקוטבוס שהן מהפחות טובות בליגה ובקושי בקושי הצליחו להשוות.
    ועל כל זה גם מה שהיה החלק הכי חזק שלהם נחלש.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

nfcb, אמנם בובקאר סאנוגו לא חלוץ ענק, אבל בינתיים הוא הבקיע בכל שלושת המשחקים האחרונים שלהם. בחצי גמר גביע הליגה מול ורדר ברמן ובשני המחזורים הראשונים בליגה (ועוד איזה גול במחזור השני), ככה שאני חושב שלפחות כשמדובר בו, הרכישה הייתה משתלמת.

גם אני התרשמתי מאוד מוינסנט קומפני, הוא אחד השחקנים הראשונים שנדלקתי עליהם בכדורגל הגרמני.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהוא הבקיע שני גולים עוד לא עושה את זה נכון להוציא עליו את הסכום שהוציאו עליו. במיוחד לאור העובדה שבשנה האחרונה הביאו עוד 3 חלוצים אחרים בכמה מליונים (לאות', אאילטון וגררו). אם הוא היה בשתי רמות מעליהם לא הייתי מתווכח אבל כשהם כולם באותה הרמה פחות או יותר זה נראה לי ניהול לא נכון. לגבי הגול מאתמול, אכן גול מרשים ויפה אבל כל שחקן יכול להבקיע גול כזה. זה לא גול של חלוץ, אלא בעיטה (נהדרת) מרחוק. שוב, סה"כ אמרתי שזה נראה לא ממש רציני וניהול לא מתוכנן.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממש מתמצא בכדורגל גרמני, אבל 3 מליון יורו (זה מה שאמרו בספורט5) במונחים של כדורגל גרמני זה הרבה?

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני טענתי מהתחלה,עוד ליפני שהיסתיימה העונה הקודמת שהמבורג חייבת עוד חלוץ וקשר אחורי,בלי אלו יהיה לה מאודקשה לשחזר את ההישג של העונה הקודמת.
    אז בקשר לקשר האחורי החליטו להיסתמך על דה יונג,שהוא בעיקרון שחקן הגנה יותר מאשר קישור..
    וולצים,גררו וסאנגו טובים ככול שיהיו זה לא מספיק,צריך חלוץ מנוסה שיחזק את ההתקפה.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל זה 3.8 מליון וזה לא מעט. תוסיף לזה סכום דומה על גררו וסכום כפול (אם אני לא טועה - לא זוכר בראש, צריך לבדוק) על לאות' ועוד לא מעט ששילמו על השאלה על אאילטון לחצי עונה ותראה במה מדובר.

בכדורגל הגרמני אל תחפש את הסכומים של אנגליה, ספרד או איטליה. בגרמניה קניה של 10 מליון יורו זה הון עתק שאפשר לספור על יד אחת כמה שחקנים נקנו בסכום כזה.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Well, that's what iv'e said for the last couple of years, but no one listen. everybody thought that theyr'e going to challenge the championship. im glad that people starting t see that the success by the northern side was one time flick and nothing more.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגיד 'כולם', כי אלה לא היו כולם, אני למשל לעולם לא חשבתי שהם מועמדים לאליפות. ובפרוייקט של פתיחת העונה רשמתי שהם מועמדים למקום הרביעי מבחינתי. בכל מקרה, חבל ששיחררו את בלהרוז לפני המשחק מול אוססונה השבוע.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

iv'e said it when vdv signed. then, no one agreed. so when i say "no body", i refer to those who had a debate with me about hamburg.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מטיינסן חתם בהמבורג,אחרי שהגיע מאלקמר ההולנדית.

אפשר לקבל עליו קצת פרטים?

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין שום חתימה.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

צריך להחליף את שם הדיון של המבורג למשהו קצת יותר הולנדי או אולי להעביר לכם אותו לעולמי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לא ראיתי כלום באתר של המבורג.