המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאוט' שיחק במשחק האחרון בליגת האלופות,וקיבל אדום (שלא באשמתו,טועות של השופט)
    כמו שאמרתי,לא נותנים לו לשחק,המאמן לא מחזיק מימנו,זכותו המלאה,אבל ראבק לפחות תן לשחקן לעזוב ותקבל עליו סכום לא קטן של כסף,שיכול לחזק את הקבוצה במקומות שהיא באמת צריכה.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת חדשות...

:aa1: כאילו שלהמבורג לא חסרות פציעות,עכשיו ניפצע גי דמל,והוא יעדר כ-3 חודשים.

:aa1: המבורג מעוניינת בטוביאס גרהן (Tobias Grahn),שמשחק ב-Odense.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מי זה השחקן הזה ? שלא יעשו טעויות ויביאו שחקנים שיהיו טובים לעתיד,צריכים עכשיו שחקנים חזקים שיתנו את כל כולם בשביל הקבוצה.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מכיר את השחקן הזה,רק הראיתי את הידיעה אז הבאתי אותה...
    אני גם חושב כמוך,עכשיו זה לא זמן להמר על צעירים,צריך ללכת על שחקנים שיש להם ניסיון ושהם ישדרגו את הקבוצה בעמדות הנחוצות,ולא לטווח הרחוק,אלא לקרוב.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

צודק,צריך לקנות שחקנים עם רזומה שעדיף לתת להם את הצ'אנס מאשר לשחקנים שלא מוכרים !
    אני אקרה עליו טיפה ונראה מי הבחור !

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בן 26 גובהו כ 1.85 מטרים.
    משחק בקבוצת אודנסה ב.ק. בליגה הדנית.
    תפקידו חלוץ .
    4 הופעות בנבחרת שוודיה.

כבש העונה בליגה 2 שערים מתוך 4 משחקים .
    שיחק בגביע אופ''א שני משחקים ובישל שער אחד.

שנה ראשונה שלו בקבוצה,השווי שלו עומד על כמיליון יורו.

http://img221.imageshack.us/img221/413/s1876920041rb8.Xxx

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער אבל זו בדיוק הייתה הקונספציה והיא הוכיחה את עצמה כלא נכונה בעליל. מה גם שה"כוכבים" שנקנו לא היו כאלה גדולים כמו שנחשבו.

דווקא אני חושב שהמבורג צריכה לראות את החיובי בסטירה שקיבלה. להפנים את המסר ולהתחיל לבנות קבוצה לשנים הבאות. העונה הזו אבודה (לא מאמין שהם ירדו - הם בטח לא ירוצו לאליפות או לאלופות). להעיף את המאמן (או לנער אותו) ולהתחיל להריץ שחקנים ככה שבעונה הבאה הם יוכלו שוב להתמודד על משהו. אם לא, הם גם עלולים למצוא עצמם יורדים או נאבקים בירידה בשנה הזו או בשנים הקרובות.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו כשאני קורא מי זה השחקן הזה אז בכלל חבל על הזמן של הקבוצה הזו.
    באמת מה שחסר להם עכשיו זה חלוץ ששווי השוק שלו הוא בערך מליון יורו והוא שחקן הליגה הדנית? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אם המבורג תמשיך לשחק כמו שהיא משחקת עכשיו היא תירד ליגה ללא ספק,כך שהיא צריכה שחקנים שיכולים להריץ אותה למעלה זה הכי חשוב כרגע להשיג כמה שיותר נקודות.
    את הקטע עם השחקנים הצעירים אפשר להוסיף כמובן אם יש בסיס של שחקנים טובים ! וכרגע אין !

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה זה הזילזול הזה? כל השחקנים שלא מהליגות הגדולות מגיעים מכך שהם בולטים בליגות הקטנות. השחקן הוא שחקן נבחרת, ובכלל לא במקום לפסול אותו כל כך מהר. שכונה!

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא פוסלים אותו ! פשוט המבורג חייבת שחקנים חזקים וטובים !
    במצבה הנוכחי של המבורג אסור להביא שחקנים בלי עבר הבחור בן 26 כבר ! הוא לא בן 20 !
    והוא גם קיבל אדום אחד ליגה ושני כרטיסים צהובים בליגה ! הוא לא שחקן כל כך רגוע ! המבורג לא צריכה שחקנים כאלו,היא חייבת לחפש שחקן שיכול להציל אותה מהמצב שלה ואני בטוח על בליינד שהשחקן הזה לא יצליח .

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מזלזל. אבל בהמבורג יש כרגע 4 חלוצים (להזכירך - כולם חדשים שבאו בשנה וחודשיים האחרונים) וכולם באותה הרמה. אז אם לא מביאים כוכב על שכבר הוכיח את עצמו (שבצ'נקו, ואן ניסטלרוי, אטו, קלוזה וכו') אין מקום לזה. בטח לא איך שהקבוצה נראית.

ולהזכירך ראלף לורן כ - 80% משחקני השדה של המבורג (אם לא יותר) הם שחקני רכש חדשים. שסביר להניח שקנו אותם במחשבה שהם שחקנים טובים שירוצו קדימה.ומסתבר שלא כך הוא. לכן, צריך לחשוב את ההיפך. מה גם שכרגע ממילא אי אפשר להביא אף אחד.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קודם כל , כל הספקולציות אם יגיע לא יגיע עכשיו הן לא רלוונטיות.
    אבל אני בכל זאת אתמקד בכך שהמבורג במצבה הנוכחי צריכה שחקנים שהוכיחו עצמם בעבר !
    ואם בגיל 26 השחקן עדין לא עבר לשחק בקבוצות גדולות באירופה או בינוניות אז זה אומר משהו בעקיפין !
    אני מקווה שהמעקב של המבורג אחרי השחקן תעשה בצורה נכונה ולא ישר להביא את השחקן רק בכדי להגיד שהינה קנינו שחקן !
    אני מקווה שהוא לא יגיע לקבוצה!

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיזה שחקן שהוכיח את עצמו בעבר בדיוק פנוי ויבוא (ולו גם בפגרת החורף)?

והאם זה לא בדיוק מה שהם קנו עד עכשיו? סנוגו, גררו, אטובה, מתיסן, דה יונג, סורין, ואן דר וארט וכו'?

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

סנוגו ? גררו ? אטובה ? מתייסן ?
    מבחינתי גם הם לא שחקנים שצריכים לשחק בקבוצה כזאת,הם לא שחקנים של קבוצה שצריכה לרוץ למקומות הראשונים !
    איזה עבר יש להם בדיוק ? לאף אחד מהם אין רזומה מזהיר,לאף אחד מהם לא הייתה קריירה ארוכה מידי בכדי להגיד שהם שחקנים עם רזומה וקבלות !

אני לא יכול להגיד לך בדיוק עכשיו איזה שחקנים יכולים לבוא אליהם,יש שחקנים שנגמר להם החוזה ואני בטוח שיש כאלה שיודעים את זה !