המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, אם המבורג יתבססו על רבע מהכישרון שיש להם כבר עכשיו בסגל אני חושב שמצבם לא היה רע.
    שחקנים כמו ריינהרדט הבלם, טרוכבסקי, בני לאות, אלכסנר לאס היו יכולים לפרוח בהמבורג אם היו מקבלים את ההזדמנות שלהם.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כן אתה צודק,אבל המצב הזה לא מה שציפו בהמבורג,לדעתי כישלון עצום של דול בהבאת השחקנים העונה.
    זה לא שלהמבורג אין כישרון , יש לקבוצה כישרון להיות למעלה בטבלה חבל שהמאמן לא מנצל אותו לנכון.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שנדב רשם פה לפני איזה חודש חצי משחקני הרכש שהובאו להמבורג אם זה בגלל ביירסדורפר המנג'ר או דול לא היו צריכים לבוא.
    המבורג ניצלה את הכסף באופן השלילי של המילה והסתנוורה מההופעה בליגת האלופות. במקום ללכת על איכות הם הלכו על כמות, ככה לא מגיעים להישגים.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כמו שנאמר "על טעויות משלמים" ואני בטוח שבהמבורג שמעו הרבה את המשפט הזה !

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמובן הבאתי רק חלק מהשמות שהובאו בשנה שעברה ויש עוד. כולם באו על תקן של כאלה ש"הוכיחו את עצמם". כמובן שהם הוכיחו את עצמם בכלום, בשטויות והמבורג רק קנו כל מי שהוצע להם ובזבזו הרבה כסף. במקום לבנות קבוצה ולקדם צעירים שיש להם או שהם הביאו. וזה בדיוק ממשיך ככה עם השחקן החדש שכתבתם ואם באמת המבורג מתעניינים בו. שחקנים שהוכיחו את עצמם זה שבצ'נקו, רונלדיניו, קאקה, הארגריבס, ג'רארד וכדו' לא מה שהם הביאו, וכאלה גם ממילא לא יבואו להמבורג. לכן, מראש הם היו צריכים לבנות קבוצה עם בסיס רחב ונכון ולעשות פה ושם חיזוק. להביא את סנוגו - סבבה. להביא את ליובויה - סבבה. להביא את גררו - סבבה. להביא את לאות' - סבבה. אבל לא את כולם ביחד בלי להשאיר ובטח בלי להשאיר מישהו מנוסה ורציני. (וככה הדבר בכל עמדה של המבורג כמעט). והשחקן החדש הוא בדיוק המשך של הגישה המטופשת הזו. בשביל מה המבורג צריכה 5 חלוצים וכולם באותה הרמה פחות או יותר?

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשפט שלך,כ"כ נכון,שהוא פשוט אומר הכול על המבורג.

העונה הזו למעשה גמורה,אלא עם כן יבוא איזה שינוי לא צפוי,שבר שקשה לי ליראות אותו מגיע.
    בקיץ בהמבורג יצטרכו לעשות הרבה מאוד חושבים,ולהסיק מסקנות,לגבי מי שמנהל את המועדון,כי העונה הוא פישל בגדול. המבורג במקום להישתדרג אחרי ההיתקמות הענקית מהעונה שעברה,פשוט הלכו אחורה.

בעונה הבאה הולך להיות קייץ חם מאוד,הרבה מאוד שחקנים יצטכו לעזוב,וגם להגיע במקום אלא שיעזבו.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוד ירולים שהורחק ביום שבת גם נפצע וייעדר כחודש.
    הם רואים את זה כבעיה קשה בהמבורג. ואני חושב (בלי ציניות) שאולי זו ההזדמנות שלהם לפתוח קצת את העיניים ולנסות לתת לכמה אחרים את ההזדמנות שלהם. אולי פתאום הם יבינו שהם טעו.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו מי למשל?

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מכיר שמות. אבל בטח יש להמבורג קבוצת נוער וקבוצת חובבים.
    הקונספט הקודם, עד עכשיו הוכיח את עצמו כמוטעה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/06
  10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקונספט הקודם הוא הקונספט של האפס הכי גדול תומאס דול. צריך להעיף אותו תכף ומיד, ולהביא מאמן אחר. אפילו הייתי ממליץ (ציניות) על קווין קיגאן. הוא יודע מזה ווינריות במועדון הזה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, המבורג לא יעיפו את דול כמו שמנצ'סטר לא יעיפו את פרגסון ( וכן אני יודע שאין מה להשוות בין שניהם).
    דול נהפך סוג של מיתוס בהמבורג, והנהלה בוטחת בו.
    האופציה היחידה היא שדול עצמו התפטר. השבוע יש להם את פורטו ואת לברקוזן, אם בשני המשחקים המבורג מפסידה הכל אפשרי.

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצ'מפיונס נהפך כבר ממזמן לבונוס עבור המבורג ככה שהמשחק מול פורטו או להיות או לחדול עבור בצ'מפיונס אבל החלום האירופאי של המבורג הוא לא יותר מבונוס שיתברר בסוף כאשליה.

המשחק של לברקוזן הוא הרבה יותר משמעותי ונראה לי שגם מהבאיי ארינה היא לא תצא עם מלוא שלושת הנקודות.

13. אפנברג Member

ב"בילד" יש הצבעה האם לדעת הקוראים המבורג תרד ליגה. אני חושב שקצת מוקדם לזה למרות שאין ספק שהמצב של הקבוצה בקרשים. בגלל שמקבלים 3 נק' לנצחון מספיק לפעמים רצף של 2-3 נצחונות כדי לטפס בטבלה. אני מקווה שהמבורג לא תרד, בכ"ז קבוצה עם מסורת בבונדסליגה, עם אווירה נהדרת בAOLארנה.

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bund...ieg-voting.html

14. XabiAlonso Member

קצת נסחפו "הבילד".
    המבורג קבוצה מצויינת שעוד תתחבר או שיגרם זעזוע במערכת שבסופו תומאס דול יניח את המפתחוחת.
    בסופו של דבר אני מאמין שהמבורג יכולה לתפוס מקום באירופה השנה.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

השאלה מתי היא תתחבר ? אולי זה יקרה מאוחר מידי !