המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהיא בנויה היא לא יכולה להתחבר.

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונדה מה שהכי גרוע שגם אם הם ינסו להתחבר, אין מי שיחבר אותם וזה מה שקורה כרגע.
    ואם כל בעיית הפצועים והמורחקים גם אם מאמן דגול כומ היצפלד יבו יהיה לו מאוד קשה להעלות את הקבוצה הזאת במעלי הטבלה.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני חושב שבהמבורג הקדימו את המאוחר והם יודעים כי העונה הזאת היא כישלונית ואני צופה לשינוי דרסטי אחרי המשחק מול פורטו במידה והם יפסידו.

4. XabiAlonso Member

חבל שהמבורג לא חשבו יותר מדי (יותר נכון חשבו רק על הכסף) שמכרו את שני הבלמים הבכירים שלהם: ואן בויטן ובולהארוז, כך שאין מה להתפלא שכך ההגנה נראית (קומפאני לא מספיק, הוא צריך עוד בלם רצוי עם ניסיון שיחפה עליו).
    המבורג חייבת להתחזק בינואר בבלם בעל שיעור קומה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכירת הבלמים זה לא הבעיה שלהם. א. גם עם שני בלמים בינוניים אבל קבוצה סבירה הם לא צריכים להיות במקום 17 אחרי 7 משחקי ליגה ואף ניצחון רשמי העונה (+ שניים מסוף העונה שעברה) ויש להם בלמים יותר מבינוניים.
    ב. הקבוצה בנויה עקום לגמרי. הם קנו השנה 6 שחקנים ב 24 מליון יורו. אבל קניות לא חכמות במקומות שלא ממש צריך, ולזה תוסיף עוד כמה שחקנים שבאו בעונה שעברה ועלו עוד כמה מליונים. אבל שוב, לא איפה שצריך ולא בחוכמה. הם קנו כמה שחקנים שמשחקים באותה משבצת ושכולם סבירים אבל לא יותר מזה. אף אחד לא שחקן ברמה גבוהה מאוד. אז בשביל מה לקנות?
    ג. יש להם מאמן מאוד בינוני (וזה עוד ביום שיש לי מצב רוח טוב).

מי שרוצה שידפדף לסוף העונה שעברה ויראה שכבר אז ביקרתי את הקבוצה ואת המאמן.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הבעיה של המבורג בין היתר זה גם שחקנים פצועים.
    אני לא בטוח שאם דמל, ואן דר ווארט אטובה היו משחקים מתחילת העונה המצב היה כ"כ נורא.
    להמבורג דווקא יש שני בלמים טובים, אם זה וינסנט קומפאני ואם זה מתייסן ואתם יודעים מה גם בסטייאן ריינהארדט בלם סולידי.

בעיות נוספות:
    1. הכרה בעובדה שטרוכובסקי לא משנה מתי ועם מי חייב להיות שחקן הרכב לכל דבר ודבר.
    2. דיי עם ליוביה, הוא לא חלוץ! לצד סאנוגו חייבים לשלב את בני לאות!
    3. שחקנים כמו רפאל וויקי, בניימין הנמיביאני, ליובויה ועוד לא רואיים ללבוש את המדים של המבורג ששואפת להיות קבוצה מהעלית של הבונדסליגה.
    4. להבין שמה היה עונה שעברה זה חלק מההיסטוריה ולא מההווה שכרגע מצייר את המבורג כקבוצת תחתית.
    5. ואן דר ווארט, אם הוא יחזור לכושר יחד עם טרוכו להמבורג לא יהיה סיבות לחשוש לרדת ליגה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחרי התבוסה אתמול שוב נשאלת השאלה עד מתי תומאס דול..?
    הוא עצמו מאמין שהוא עדיין יכול להנהיג את הקבוצה להצלחות כל עוד השחקנים מאמנים בו ומראים נכונות.
    הוא טוען שזה בדיוק המצב.
    עוד הוא הוסיף שברגע שהוא יראה שהשחקנים לא מבצעים את ההוראות שלו ומפקירים אותו הוא לא ישאר בתפקיד : "התחת שלי לא דבוק לכסא " .

הולך להיות מעניין בהמבורג, מעניין מה יהיה אחרי משחק החוץ בלברקוזן ביום ראשון, באייר קבוצה ביתית מובהקת, אני לא רואה את המבורג כמו שהיא נראת לאחרונה יוצאת עם נ"ק מהבי ארינה.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק אתמול הוא לא נתון להסתכל עליו, המבורג הגיעה ללא שישה שחקני מפתח למשחק חוץ מול יריבה עדיפה שהקבוצה בכושר לא טוב התבוסה לא מפתיעה אף אחד ואין לזרוק על דול את ההפסד הנוכחי.
    מה שכן אפשר להאשים אותו זה בעובדה שהוא הביא את הקבוצה למצב הזה ולא מוכן לקחת אחריות עליו.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

פשוט בושה שהמבורג משחקת בצ'מפיונס ליג על שם גרמניה.
    אני מאוד מאוכזב מהיכולת הרעה מאוד של הקבוצה,אני לא מאמין שיש מישהו שמסוגל להציל את הקבוצה הזו.
    הקבוצה בסכנת ירידה,מציגה יכולת גרועה מאוד,כדורגל מגעיל בלי חשק למשחק!

פשוט בושה !!

איפה המבורג של שנה שעברה איפה!

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לזכור שגם באיירן ספגה תבוסה של 4-1 ממילאן, ו4-2 מצ'לסי לא צריך לצאת בהצהרות מפוצצות כמו שהמבורג מביישת עד גרמניה.
    אפשר להתחשב במשחק הרעוע שלהם עקב מכת בפצועים והמורחקים שפוקדת את הקבוצה.

צריך לזכור שהמבורג שיחקה עד עתה מול ארסנל בבית, משחק קשה לכל הדעות והפסידה 2-0 כאשר היא מציגה כדורגל עדיף על התותחנים שינצחו אך ורק בזכות טעות שופט.
    אחרי זה הגיע ההפסד לצסק"א, קבוצה ביתית מצוינת שראינו שגם ארסנל נפלה שם אתמול, מאוד קשה לשחק בקור הרוסי.
    וההפסד לפורטו, שצריך לזכור שהיא קבוצה ביתית מצוינת שרק לפני שלוש שנים זכתה באליפות אירופה, והיא מביסה את המבורג אמנם, אבל שהמבורג עם מכת פציעות אדירה.

ככה שהמבורג אמנם יצאה אתמול מושפלת אבל זה לא היה משהו יוצא דופן בייחוד עם הכושר הנוכחי הגרוע.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ובאני ידידי. אין מה להגן על המבורג.
    א. להפסיד מול מילאן או מול צ'לסי בשלב שמינית או רבע זה ממש לא כמו להפסיד לפורטו.
    ב. לא ראיתי את המשחק נגד פורטו אבל את הגולים כן. וכל גול יותר בושה מהשני. מה זה הגול הראשון? מה זה הפנדל המטומטם הזה? (חבל שליובויה לא קיבל אדום על זה).
    ג. הם כבר עם שלושה משחקים ועדיין 0 נקודות והם פשוט נראים קטסטרופה.
    ד. בינינו, אתה רואה אותם מנצחים מישהו?

ומספיק עם התירוץ של הפצועים. אם תיקח את כל הפצועים ותחזיר אותם פטרת בעיה רק בשתיים שלוש עמדות כי המבורג קנו שחקנים סתם בלי מחשבה 2 או 3 שחקנים לכל עמדה ובסה"כ שחקנים ל 2 - 3 עמדות. גם אם כל הפצועים יחזרו עדיין ההרכב של המבורג יהיה מורכב ממגן ימני פחות מבינוני מגן שמאלי בינוני, קשרים ימני ואחורי מאוד בינוניים, קשר שמאלי (שמשחק, כי ברגע שהפצועים יחזרו כולם טרוכו לא ישחק) מאוד בינוני, חלוצים בינוניים אולי בינוניים + (במיוחד אלו שמשחקים).

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בוא נתייחס למצבה של המבורג גם בליגה וגם בצ'מפיונס ליג !!!
    המבורג משחקת כדורגל מביש,אין שיטה,אין רצון,אין רעב והתוצאה שאנו מקבלים מכל הבחינות שהמבורג מפסידה עקב אי רצון,החבר'ה לא נלחמים !

כאשר אתה אומר שבאיירן הפסידה למילאן ולצ'לסי ומסתכל על התוצאות שלה בליגה ובגביע - דאבל ! אתה לא יכול לצאת מאוכזב מכאן שבאיירן הפסידה שני משחקים כאלה.
    המבורג לעומתה לא שומרת על יציבות בכלל בליגה לא מנצחת וכמו שזה נראה לעין היא גם לא תזכה באליפות ולא בגביע-אין דאבל !
    מהנקודה הזאת אתה יכול לצאת מאוכזב שהמבורג לא נלחמת !

אני לא אומר שהמבורג לא רוצה ! יכול מאוד להיות שאובר רצון של השחקנים של המבורג מורידה את היכולת של השחקנים על המגרש וחבל !

13. ואן דר וארט Member

אני חושב שהניצחון הזה של המבורג נתן לה אוויר לנשימה קצת.
    ואני בטו שנגד האנובר ביום שבת בבית יהיה לה תביטחון לנצח אותה ועלות על מסלול הניצחונות. רק שלרפי לא יקרה תקלות...

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ברוך הבא !

כן צודק,ללא ספק המבורג סיפקה סוף סוף את מה שרבים חיכו וציפו ממנה,הגיע הזמן שבאמת רפאל ואן דר ואארט יקח את עצמו ואת הקבוצה באחריותו וינהיג את הקבוצה עד קצה היכולת של המבורג.
    אולי קיבלנו התחלה ודף חדש של הקבוצה,אני מקווה שכן.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל תלוי במשחק שיהיה לה במחזור הזה מול האנובר. אם המבורג מנצחת, היא באמת מאוטתת לליגה שהיא השנה רוצה להתברג בצמרת. אם לא, היא תמשיך להיות קבוצה חסרת יציבות.