המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מתעלמים מזה שהשחקן הכי טוב והכי יציב בהמבורג השנה הוא ריינהארדט. הוא חייב להיות בהרכב לפני כל שחקן אחר, כולל ואן דר וארט.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערב מוצלח ל-2 שחקני המבורג
    רפאל ואן דר וארט ויוריס מאתיינסן שכבשו במשחק של הולנד נגד רוסיה.

http://files.datawire.nl/uploads/o8901cyyFFFsz0gM9JcMRQ/Wr9uVAq_DVFVENBUqv4Sag/203-vaar1.Xxx.Xxx
    ערב מוצלח שלו שהיתסתיים בשער מהנקודה הלבנה

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרטון יפה על המבורג, כנסו לפה.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שהחלפתו של דול מביאה תוצאות.

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

להמבורג יש סגל של שחקנים מצוין שרק היה צריך להתחבר, ההדחה של דול הגיעה מאוחר מדי לטעמי ולכן המבורג תאבק עד סוף העונה על חייה. מה שנקרא "התפכחות" מאוחרת אבל אני מאמין שהסוף יהיה טוב עבור הקבוצה של הוב סטיבנס, שמגיע לו מילה טובה על כך שאיחד את המבורג.

6. XabiAlonso Member

המבורג תצא יותר ממהר ממה שאתה חושב מאזור הקו האדום.
    כבר עכשיו היא צמודה צמודה לקו האדום, ועוד ניצחון או שניים היא כבר מתחילה להתרחק ממנו.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח ביכלל שהמבורג תיגרר לקרבות תחתית בסוף העונה,הליגה כ"כ צמודה,שהמבורג נימצא עכשיו רק 7 נקדות ממקום 7.
    אני לא בא להיתלהב מ-2 ניצחונות רצופים,אבל אם המבורג תמשיך בצבירת הנקדות היא יכולה לסיים במקום טוב באמצע.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שהקבוצה במומנטום חיובי זה באמת מה שיקבע את עתיד הקבוצה להמשך העונה הנוכחית, אם בהמבורג ינצלו את המומנטום החיובי אז הם יברחו כמעט סופית מהתחתית. אבל בגלל שעל הנייר סדר המשחקים של ברמן במחזורים הקרובים הוא קשה סיכוי לא רע בכלל שהם יחזרו לבוץ מהר ממה שנראה כרגע, וזה תלוי רבות בחוזק המנטלי של הקבוצה שראינו בעידן דול שהוא לא היה בשיאו. המבורג היא קבוצה עם סף שבירה מאוד נמוך ככה שאני עדיין סקפטי בדרך להמשך דרכה בבונדסליגה.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות רעות:
    נייג'ל דה יונג וקולין בנג'מין ניפצעו ועדרו 3 שבעות לפחות.

אל יש גם חדשות טובות,ואן דר וארט הודיע שהוא נישאר נאמן למועדון גם אם הוא ירד בסוף ליגה:"יש לי סעיף בחוזה שמאפשר לי לעזוב,במיקרה והקבוצה תירד,אבל אני לא מיתכוון להישתמש בו,החוזה שלי תקף גם לליגה השנייה,ואני בטוח מיתכוון להישאר פה."

מה שנותר להגיד עליו זה :aaa8:

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע שתגיע הצעה מפתה מקבוצה גדולה הוא יעזוב, אל תפתח אשליות מיותרות, למרות שלא נראה לי שבקצב הזה המבורג ימצאו את עצמם בבונדסליגה השנייה בקרוב.

בהחלט חדשת רעות לקבוצה הפציעות הללו,אני מקווה מאוד שלא תחזורנה כל מכת הפציעות הסדרתית הזאת שפגעה כבר קשות בקבוצה בחציה הראשון של העונה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: פרנקפורט במו"מ עם המבורג על רכישתו של מהדי מדוויקיה האיראני,שמסיים חוזה בהמבורג העונה.
    עוד שחקן שעושי גם הוא לעבור מהמבורג לפרנקפורט הוא קולין בנג'מין.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא חושב שמהאדי יעזוב את המבורג,הוא שחקן מפתח ושחקן שמאוד אוהבים במועדון והאוהדים לא יתנו לזה
    לקרות כל כך מהר אני חושב שזה לא יקרה.לגבי קולין יכול מאוד להיות כי הוא לא מציג יכולות נפלאות ויכול להיות
    שהמבורג תוותר עליו ותחפש אלטרנטיבה אחרת וטובה יותר.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניהם שחקנים בינונים מאוד,שכבר מעבר לשיא.
    נכון שמדהביקיהשחקן שאהוב במועדון,בעול זאת הוא נימצא שם משנת 1999,אבל זמנו עבר,והוא איבד את המקום שלו בהרכב,ומבחינתו מעבר יכול לשקם לו את הקריירה.
    בקשר לבנג'מין,מצידי שילך,שחקן גרוע.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא חושב שמאהדי שחקן גרוע וזמנו עבר,הוא עדיין שחקן ובורג מרכזי של הקבוצה והוא תורם מידי פעם
    שהוא נכנס למגרש והוא מצליח לתרום לקבוצה.שנה שעברה הוא היה שחקן חשוב למערך ההקבוצתי והצליח
    להמבורג להגיע אל היעד שאליו היא הגיעה.על קולין בנג'מין אני מסכים איתך,הוא לא שחקן טוב ומתאים להמבורג.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף להמבורג שהם ילכו. ואם הם יכולים שיעיפו את מרביתו של הסגל שיש שם היום. הסגל בנוי עקום לחלוטין (ועל זה כבר דיברנו) ואם בהמבורג רוצים לחזור לצמרת צריך לבנות הכל מחדש. לא סורין, לא בנג'מין, לא ליובויה, לא סנוגו, לא מהדביקיה (למרות שהוא יחסית בסדר אבל חיים לעשות מהפכה), לא ירולים ולא עוד כמה. רק מהפכה יכולה להחזיר את המבורג לצמרת.