המבורג 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י EsheD, ‏3/6/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואן דר ווארט שנפצע בציריך יעדר לא רק מהמשחק מול בוכום בראשון אלא גם בשבוע הבא נגד באיירן, רגלי הזכוכית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל האי נעימות שבדבר, לא בטוח שזה אובדן גדול להמבורג. נגד ציריך הקבוצה נראתה הרבה הרבה יותר טוב אחרי שהוא יצא (וגררו נכנס) מאשר בתחילת המשחק ובכל המשחקים האחרונים שלה.
    הוא קשר מצויין, הבעיה היא שהוא מתופקד כחלוץ בודד וזה הוא לא ממש מי יודע מה. למרות השערים שלו העונה. את רובם הוא הבקיע בפנדלים.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בסדר נדב, להתחיל להשוות בין ציריך החלשה ( קבוצה ברמה של בילפלד לטעמי) לבין משחק נגד באיירן.
    ולהזכיר לך ידידי, ואן דר ווארט עם 10 שערים העונה והשיתוף פעולה שלו עם אוליץ' נפלא.
    זה שגררו היה במשחק אחד טוב לא אומר שום דבר לגביו, בחצי שנה האחרונה זה היה המשחק ההכי טוב שלו, שזה מלמד משהו.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם נגד האנובר המבורג לא נראו משהו וגם בכל המשחקים האחרונים ודווקא גררו הביא לשינוי בכל פעם שהוא שיחק או נכנס.

5. דנידין Member

ואן דר ווארט מאד חשוב העונה להמבורג, עם כל הכבוד לפרואני הלא יציב, הוא לא השחקן שיכול להחליף את המאסטרו ההולנדי.
    אני אישית גם מעדיף את זידן הנפלא במקום גררו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

* הוב סטיבנס נסע לאיינדהובן לאישתו החולה שעדיין לא ברור מתי הוא חוזר. בנתיים לצד גל השמועות על ג'רארד הוייה כמאמן הקבוצה בעונה הבאה הוחלט בקבוצה להשעות את וינסנט קומפאני הבלגי הבין לאומי. ההשעיה באה בגלל הפורמה החלשה של הבלגי. עוזר מאמן הקבוצה שופ אמר: " יש לנו הרגשה שוינסנט לא מרוכז בכדורגל עכשיו."
    במשחק ביום שלישי בברלין יעדרו בנוסף גם ואן דר ווארט וירולים.

7. FC_Bayern Member

חיסורים משמעותיים מאוד להמבורג. לא הייתי בונה על ניצחון שלהם במצב שכזה. גם ככה הם לא בתקופה משהו...מזלה של המבורג הוא, שגם המצב של שאר יריבותיה במקומות 2-5 גם לא משחקות מי יודע מה. נחכה ונראה מי יהיו 2 הקבוצות שתצטרפנה לבווארים בכרטיס לצ'מפיונס. עכשיו זה עדיין בערפל.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/08
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו כמה זמן לא הגיבו בדיון הזה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    לדעתי הוייה תיהיה החתמה מצויינת של הנהלת המבורג,ואם הוא יצליח להשאיר את ואן דר וארט עוד עונה לפחות.
    הוא יכול להמשיך את העבודה המצויינת שסטיבנס עשה.
    והוייה כמו הוייה,יהביא איתו כמה שחקנים צרפתים,ואני לא יתנגד ליראות קשר אחורי חדש מגיע,ככה אפשר להחזיר את קומפאני לתפקיד הטיבעי שלו,בלם !
    גם חלוץ רחבה דומיננטי חסר מאוד להמבורג,לא יוצא לי ליראות הרבה משחקים של המבורג השנה,אבל אין ספק שחסרה להמבורג רגל מסיימת.
    אלה פחות או יותר המשימות הראשונות של הוייה,אם וכאשר הוא יגיע.אני בעד !

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דבר ראשון, אהלן אשד, שמח לראות אותך כאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    דבר שני, ואן דר ווארט כבר הצהיר שהוא רוצה לעזוב. לאחרונה שוב מדברים על מעבר לצ'לסי במקומו של למפארד שאולי יעזוב.
    דבר שלישי, קומפאני גם ששיחק בלם היה חלש. יש איזשהי בעיה איתו שלא מפרסמים.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מחזיק מפאולו גררו וחושב שיש לו פוטנציאל לסחוף את הקבוצה להצלחות. במחזורים האחרונים הוא נקודת האור במשחקיה של המבורג ובכל משחק שערוץ הספורט משדר, אני רק מחכה שהוא יכנס. איתו בלעדיו, בשבועות האחרונים, אלה שתי קבוצות אחרות.

אני לא בטוח שדווקא החוד הוא זה שצריך חיזוק בהמבורג. איביצה אוליץ' יודע להבקיע שערים. פשוט צריך להאמין יותר בפאולו גררו ובמוחמד זידאן (אגב, בסוף העונה הוא חוזר לורדר ברמן?). אני אמנם לא ראיתי השנה הרבה משחקים בליגה הגרמנית וגם לא הרבה משחקים של המבורג, אבל ממה שהספקתי להתרשם, החוד אינו הבעיה.

אני לא יודע מהן הבעיות עם וינסנט קופאני, אבל אני מקווה מאוד שהן תפתרנה. בעונה שעברה, למרות הפציעה, הצלחתי להתרשם ממנו מאוד וסימנתי אותו כאחד שיגיע לרמות הגבוהות ביותר. אני חושב שיש לו את זה ושהמבורג צריכה אותו במרכז ההגנה. הלוואי שישאר.

אני לא בקיא בכלל בשוק המאמנים הגרמני או האירופאי. מי שיבוא, שיהיה לו בהצלחה.

13. Jack Wilshere Member

14. Rudess Member

בלם בלגי טוב, גבוה מאד (1.90), כבר היה מועמד בעבר לארסנל. שיחק בעבר באנדרלכט הבלגית.

הוא וגאלאס הבלמים היחידים בעולם לדעתי שמשחקים עם הספרה 10 על הגב שלהם. אני לא אתנגד אם הוא יחליף את גאלאס וייקח גם את המספר שלו :)

15. Jack Wilshere Member

מה אתה עושה פה ? ליצן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בכל מקרה, לא ראיתי את קומפאני בפעולה, ואני מקווה - כמוך - שהוא בלם ראוי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/08