המבורג 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י EsheD, ‏3/6/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופ"א עשו מעשה ליברפול והעבירו את באיירן לליגת האלופות העונה? לא ידעתי. איזה חדשות נפלאות. הטובות ביותר ששמעתי מאז סוף מאי שנה שעברה.

חבל שלא הבנת גם את מה שכתבתי לפני שכעסת. אבל בעצם יש סיכוי שאפילו על גביע אופ"א ולנסיה לא תתמודד. אם אתה חושב שולנסיה תיאבק על תואר ליגת האלופות השנה אז אתה בחור סופר אופטימי. הסיכוי להערכתי הוא אפילו לא 1 ל 20. לא התכוונתי לזה שולנסיה תסיים בין 4 הראשונות בספרד כדי לשחק בליגת האלופות בעונה הבאה (זה באמת לא חוכמה גדולה לסיים בין 4 הראשונות שם בשביל ולנסיה. על זה אני מסכים), אלא התכוונתי שלולנסיה אין שום סיכוי לזכות בליגת האלופות, אלא במקרה הטוב שהיא תודח, תעבור לאופ"א ותנסה לקחת את הגביע הזה. אבל במחשבה שניה לא בטוח שזה יקרה, כי קיים סיכוי יותר מטוב שולנסיה תעלה ל 1/8 ולא תסיים שלישית בשלב הבתים ולכן היא לא תגיע לגביע אופ"א. בינינו אתה חושב שולנסיה מסוגלת, בלי הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה מזל, אלא בעונה רגילה, לעבור את רבע גמר ליגת האלופות? לא נראה לי.

זה שולנסיה מתמודדת על האליפות בספרד זה נחמד מאוד. השאלה אם יש לה גם סיכוי מעשי לזכות בזה וכמו שההיסטוריה מוכיחה ב 25 השנים האחרונות מי שזוכה בסוף זה במעל ל - 80% ריאל או ברצלונה.
    וזה שואן דר וארט רוצה להתקדם ולהרויח זה יפה, השאלה אם זה ראוי לעשות. גם אני רוצה להסתובב עם שעון רולקס מזהב על היד. זה לא אומר שאני אעשה כל דבר שבעולם כדי להגשים את זה. יש גם עניינים של חוקים, של אתיקה ושל מוסר. ובזה ואן דר וארט חלש מאוד.

דרך אגב, אולי לא ידעת, אבל המבורג קבוצה הרבה יותר בגרמניה מאשר ולנסיה בספרד. (ובכלל לא מדבר על ההסטוריה של המעודונים, אלא על רמת החשיפה, ההתעניינות והאהדה). ותתפלא, דווקא המבורג יכולה העונה לתת פייט לבאיירן. במיוחד עם רפי בריא.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/07
  2. riquelme1 Member

ולנסיה העונה הגיעה לרבע גמר ליגת האלופות, ורק גול בדקה ה90 של אסיין הדיח אותה, עם ולנסיה היית קרובה עד לדקה ה90 להגיע לחצי גמר ליגת האלופות, אז העונה שנראה ולנסיה משופרת בהרבה, היא יכולה להגיע לחצי גמר, ואולי אף יותר. להזכירך ידידי, בעשור האחרון ולנסיה היית ב2 גמרי ליגת האלופות.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי שאני יודע. באחד מהם גם אני הייתי. אבל הדגש הוא על הייתה והימים היו ימים אחרים. גם לברקוזן הייתה בגמר ליגת האלופות וגם לא הייתה נורא רחוקה מלזכות בו.
    מאז הרבה מים עברו בנהרות אירופה וקשה מאוד לראות את ולנסיה מגיע לחצי גמר ועם ההגרלה ה"נכונה" גם לרבע הגמר.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

והוא עוד הקפטן ומינו אותו כדי לעודד אותו ובעקבות הצהרת הנאמנות שלו למועדון. עם זאת, יש גם דברים חיוביים אם הוא יעזוב. טרוכו כנראה יזכה ליותר דקות.

בכל מקרה, הקבוצה שיחקה היום בלעדיו. היא נראתה לא רע במחצית הראשונה. בשניה קצת פחות טוב. לא מעט החמצות "מסמרות שיער". ו 0:0 טוב אבל שביר.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי שבוע בבית (בצבא..) ואין לי מושג מה הולך עם ואן דר וארט..עוזב או נישאר ?!
    אני מאוד מקווה שהוא ישאר לפחות עוד עונה אחת,המבורג צריכה אותו,ובזמן הקצר שנישאר לה לא יהיה לה מספיק זמן לימצוא לו מחליף.
    שיתן לנו עוד עונה אחת להנות מימנו ליפני שהוא עוזב לליגה יותר בכירה.

6. C-J Member

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוב שאם הוא יעזוב,שזה יהיה בצורה יפה,עם טעם טוב,כי בסה"כ הוא תרם לקבוצה הזו לא מעט בשנתיים שלו,ועם לא מעט רגעי קסם,חבל שזה יסתיים בטונים צורמים.
    למרות שאני עוד אופטימי ואני חושב שהמבורג לא תוותר על הקשר שלה,ושהוא ישתכנע להישאר עוד עונה.

8. XabiAlonso Member

מה עם וינסנט קומפאני? פצוע כרגיל?

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

????
    הוא שיחק אתמול והיה לא רע. עם כי, היה איזה שלב במשחק שהוא נפצע, אבל המשיך לדעתי.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אשד, הסאגה עם רפאל וולנסיה רחוקה מלהסתיים לטעמי ולטעם התקשורת הגרמנית. היום העלתה ולנסיה את הצעתה לקנות את רפאל במחיר של 22 מיליון, אך לפי רפאל הסאגה נגמרה והוא ממשיך בהמבורג אך ימשיך לחלום לשחק בולנסיה, מה שאני אישית עדיין לא תופס כחלום לפי יכולתו הוא יכול להגיע רחוק יותר מאשר ולנסיה עם כל הכבוד לה.

11. cityblues beter dead than red

מהיום הראשון שואן דר וארט נחת בהמבורג ידעתי שזה עסק זמני.
    הוא שחקן שגדול בשתי רמות מהמבורג ולכל אלה שמנסים להספיד את ולנסיה,דחילק,שתי גמרים ליגת אלופות בתחילת המילניום עונים על השאלה.
    בתור אוהד המבורג,איני רוצה בשחקן שלא מעוניין לשחק אצלנו.ועדיף אם כבר שיך לספרד(או אירופה) ולא ינחת אצל הגזלנים הבווארים.

12. J.Tinsky Member

וואלה מה שואן דאר וארט עשה.. בחיים לא חשבתי ששחקן תחת חוזה עד 2010 + הקפטן של הקבוצה מסוגל לעשות..
    אבל האוהדים די הגזימו, שימכרו אותו לולנסיה וזהו.. שיגמר הסיפור.
    אגב מעניין אותי לדעת איזה חולצה זאות הייתה שהוא היצתלם איתה חח בטח וויה

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולהמבורג יש זכיה בגביע האלופות. אז מה. הסיכוי של שתיהן להגיע לאותו ההישג שוב (ולנסיה לגמר ליגת האלופות ולהמבורג לזכות בליגת האלופות) הוא דיי זהה. כלומר 0.
    ובכלל, השאיפות הריאליות של המבורג קצת יותר גבוהות מהשאיפות הראליות של ולנסיה.
    ואין לך מה לדאוג. הוא לא יבוא לבאיירן.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Ribery 17 Member

חבל שהוא יעזוב את הבונדסליגה , שאלקה יכולה להיות אופציה מצוינת מבחינתו .
    יש סיכויי שזה יצא לפועל או שזה סגור שהוא עוזב את גרמניה ?