המחזור השביעי בפרמיירליג: Workin' For A Livin'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/10/20.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכנר חתיכת זרג מסריח, ה-gloating שלו וחוסר האובייקטיביות לגבי כל מה שקשור לליברפול ויונייטד זה בושה וחרפה. וזה החמיר מאוד לאחרונה... כנראה המרירות. ככה זה, אוהדי הצלחות הם לרוב losers מאוד מאוד חמוצים. סתם ילד קקה שקיבל יותר מדי זמן מסך.

אם יש משהו שדיי ברור שארטטה מצליח בו זה הצד המנטלי. זה לא מקרי שארסנל שוברת כל מיני שיאים/נאחסים תחתיו, גם אם ברמה הטקטית הוא עדיין חשוד - לפחות הוא הפך את ארסנל לקבוצה עם מנטליות רצינית ולא קרקס.

"הם לא מגיבים בעצבים כשעושים טעויות נגד הקבוצה השנואה עליהם", דאיים אחי, איך עלית על זה?
    good morning sunshine. במקום לצאת חמוץ, בוא תתייג אותם ותשאל את דעתם על האירועים האלה. באיזה עולם אתה חי שהם יבואו ויתעצבנו פה על שריקות נגדכם?
    אני לא ראיתי את המשחק אז תחסוך ממני את השאלה.

וכרגיל, אתה שם לב שאתם האוהדים *היחידים* שלא מכירים בזה שיונייטד הייתה (ולעיתים עדיין) הקבוצה שהכי נהנתה מטעויות שיפוט ביי פאר ב30 השנים האחרונות? קונצנזוס.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. היודע Member

איזה שטויות אתה מדבר אני מת על שכנר
    שדרן ברמה בין לאומית

3. Clichy COYG

אלנני עזב את מגוויר עוד לפני שהכדור הורם לרחבה, לא מקבלים על זה פנדל. גם התיקול של גבריאל על מאטיץ' היה לכדור. הדבר היחיד שאתם יכולים לבכות עליו זה העבירה של גבריאל על גרינווד (אולי).

אבל תמשיכו, זה עושה את זה יותר כיף.

היודע, LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

שבוע שעבר, על יותר ממה שעשו למגוויר, לא קיבלנו פנדל. סיפרו לי שככה זה באנגליה.

היה פאול על בלרין, מה לעשות. ראו שיהיה שם פאול עוד לפני שפוגבה הגיע אליו.

התיקול של גבריאל היה נקי, לקח את הכדור.

אם גבריאל זה צהוב שני אז גם גרינווד היה יכול לקבל אדום כמה דקות קודם על כניסה מסוכנת עם 2 רגליים.

Clichy אוהב/ת את זה.
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שכנר אוהד ליברפול:

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזמן למות עליו עד מחר, הדבר היחיד שהוא ברמה בינלאומית בו זה אוננות עצמית ומרירות.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להודות שעבר לי היום בראש משהו דומה. הבעיה עם סולשיאר בהשוואה לקודמיו זה שהם היו כל כך קטסטרופה, שהיה ברור - למרות שכולם נשארו יותר מדי - שזה ייגמר בשלב מסוים. סולשיאר נותן לך מדי פעם את התוצאות וההופעות שיגרמו למועדון חסר מושג בכדורגל לחשוב שהכל בסדר, אנחנו בכיוון הנכון.

8. oranfu Member

מכיר שהוא "אוהד ליברפול".
    אולי קיבל על זה תלונות אז משדר בצורה הפוכה (כמו רמי וייץ וחיפה).

התלונן על הפנדל שסלאח קיבל אתמול, התלונן על הפנדל שארסנל קיבלה היום, חיפש צהוב שני לגבריאל, חיפש פנדל על מאטיץ'.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אוהד ליברפול כמו שאני אוהד יונייטד.

אגב התמונה הזאת והפוסט הזה לא מוכיחים כלום, הרי ציינתי במפורש שהוא אוהד הצלחות.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מקצועית, היחידי שאשם ביכולת של פוגבה אצלנו הוא אולה. הבחור לא יודע לחלץ כדור, בכל פעם שהוא ברחבה זה נגמר במקרה גבולי של פנדל שנשרק או לא נשרק (פשוט כי הוא זורק ולא מעניין אותו מה התוצאה של התאקל שלו ולכן הוא כל פעם מתאקל ברחבה חופשי, אני זוכר איזה עשרה מקרים כאלה איתו רק בשנה האחרונה), הוא מאבד המון כדורים כי הוא מחזיק מעצמו וחסר מודעות, ועדין אולה מתעקש לשחק איתו מאחור, לתת לו בכל פעם לקבל כדורים 30 מטר מהשער שלנו לרוב עם הגב אז מה הפליאה שזה מה שאנחנו מקבלים, ואז גם הדבר היחידי שטוב בפוגבה שזה מסירות העומק שלו לא באים לידי ביטוי כי גם אם הוא לא מאבד הוא עדין בחצי שלנו.

בחצי הראשון ארסנל פשוט לחצה אותנו וכמו קבוצה לא מאומנת שאנחנו לא הצלחנו לחבר שני פסים ואז במקום לשלוח את ראשפורד לשטח על מהירות גם הוא היה צריך לרדת אחורה ולקבל כדור עם הגג בחצי והנה איבדנו את היתרון הכי גדול שלנו.

אולה סיים כמובן כמו שרק החסרי מושג יכולים לסיים, הוציא את גרינווד שהיה היחידי שניסה לייצר היום ביחד עם ברונו שהוא המייצר הכי טוב שלנו ואמור להיות הראשון במגרש כשאנחנו שולטים ושולחים כדורים פנימה וצריכים את הכדור החכם כשיתר הנגרים בהרכב נשארים 90 דקות.

במשחק הבא, הסקר הגדול, מי מוסר יותר גרוע, ואן ביאסקה, פרד או לינדלוף.

11. oranfu Member

אז אתה בעצמך מבין שיש בעיה עם איך שפוגבה ניגש לתיקולים ברחבה...

כמו שרשמת, זה על הזין שלו. הקבוצה בכלל על הזין שלו, הוא משחק בשביל קטעים להיילייטס ברשתות חברתיות ויוטיוב.

לצפות ממנו לעשות משהו בשביל הקבוצה זה מראש להכין את עצמך לכישלון.
    אתם צריכים או לשחק איתו ממש מאחורי חלוץ (עם קישור שלם שמחפה עליו ואז אין מקום לברונו וגם לא לשלישייה התקפית בנוסף אליו) או להיפטר ממנו לחלוטין (האופציה הטובה יותר עבורכם).
    הוא אוברייטד עצום והוא נזק לקבוצה. יש לו יכולות לטופ העולמי, אבל זה על הזין שלו, דיי בדומה לבאלוטלי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה פה היא שאתה קצת מתבלבל. רוב האנשים שאתה חושב שמתלוננים על השיפוט במשחקים שלכם, לא באמת מתלוננים.

אני נהנה להסתלבט על כמות הפנדלים ההיסטורית שלכם כי זה משעשע אותי. משעשע אותי הפנדלים, ומשעשע אותי שאתם חושבים שזה טבעי לגמרי ולא רואים בזה שום דבר חריג סטטיסטית. אני לא מתלונן, כי אתם לא מספיק מעניינים כדי שאני אתלונן. שיעזרו לכם, שידפקו אתכם, לא יודע וזה לא כזה מעניין אותי כי אתם לא רלוונטים.

אתה רואה אותי מנתח את השיפוט במשחקים של פאלאס או וולבס? זאת רמת העניין בכם מעבר למדי פעם לצחוק על עוד תוצאה גרועה. אתה אמור להכיר את ההרגשה. כשאני באמת ארגיש שכל החלטות השיפוט לטובתכם מועילות לכם במשהו, אני אחזור לכעוס ולהתלונן.

13. Clichy COYG

ועוד לפני כמה ימים מישהו פה (לא זוכר) העז להשוות בין סולשאר, לאמפרד וארטטה - כאילו לראשון אין פור של 10 שנים בקריירה. האחרונים הם כרגע questionable, הראשון לא רלוונטי לרמה הזאת (לפחות עכשיו).

ועוד מילה - ראשפורד וברונו היו מזעזעים וזו הסיבה שהם הפסידו היום. למרות ששיחקנו די טוב, הגנתית יונייטד היו יחסית בסדר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי לא השווה ביניהם? כולם. משה, קיי, סקייספורטס אפילו הוציאו כתבה כזאת נדמה לי. אני זוכר את עצמי כותב את מה שכתבת פה כבר לפני חודש-חודשיים בתגובה להשוואה ההזויה הזאת.

אל דאגה, קיי ימצא עוד דרך להפחית מהערך של הניצחון הזה גם כן. חס וחלילה להגיד שארטטה מצליח במשהו חוץ מלסדר את השיער ואת הגבות בבוקר.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה שהבהרת לי שכל הניתוחים של טעויות שיפוט מגיעים מפוזיציה של 30 שנה ולא מניתוח של האירוע עצמו.
    כאילו זה רלוונטי כמה טעויות שיפוט יונייטד קיבלה או לא קיבלה כשגבריאל עם עבירה קלאסית של צהוב שני על גרינווד או שגבריאל עושה בדיוק אותו מגע שפוגבה עשה כמה התקפות לפני ולא נשרק פנדל או שיש מקרה עם מגוויר בדיוק כמו המקרה שלו שבגללו כולם זעקו.