המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/8/21.

1. ליברפול לעד Member

דווקא שתי הבעיטות שלו לדעתי לא היו טובות

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/21
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי היה יותר טוב מאליוט שזה כזה מגוחך להגיד שהוא היה הכי טוב בליברפול? אישית הייתי אומר ואן דייק אבל זהו בערך. משחק אינדיבידואלי חלש של כולם, הוא היה טוב וכן, מה אתה יודע, כשקבוצה מעמידה 8-9 שחקנים על קו הרחבה שלה זה מאוד לא פשוט עבור קשר קדמי למצוא מסירות שהן לא מסירות רוחב.

לגבי רוברטסון, לדעתי דווקא בגלל המשחק הוא כן הוחזר. אם זו הייתה קריסטל פאלאס, כנראה שצימיקאס היה נשאר בהרכב כי רוברטסון רחוק מ100%. במשחק כזה אתה רוצה את ההגנה הראשונה והכי מנוסה שלך, זה מאוד הגיוני בעיניי. 9 מתוך 10 אוהדים שהיית שואל היו אומרים לשים את רוברטסון גם אם הוא לא 100% עדיין אז זו באמת חכמה בדיעבד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוברטסון פישל בגול, עדיין אני עולה איתו גם משחק הבא.

אליוט לא תמיד מדויק, גם בעט גרוע מצב טוב. רץ המון, מכסה שטחים וגם מתפנה בהתקפה ונותן מסירות טובות.
    בסוף זאת שאלה של אלטרנטיבות, מעדיף אותו כרגע על יתר האופציות.

אם אני חושב על לידס כבר ובהנחה ואין פצועים נוספים אז גומז וז'וטה מחליפים את מאטיפ ופירמינו מבחינתי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Ever Banega Member

לא יודע אם היה אדום או לא, מקרה קצת בעיתי אבל אני בטוח שהיה שווה להסתכל עליו יותר משנייה ולא בתמונה קפואה בלי קונטקסט. תמיד אמרתי, ההליכה למסך זה אחד הדברים הכי טיפשיים שיש. שבו בואר נתחו את כל הזויות שיש ותגיעו להחלטה הנכונה אתם שופטים בדיוק כמו זה שעל המגרש.

לגבי המקרה, היחיד שניתח את זה נכון לדעתי זה קלישי- היד מכוונת זה דיי ברור, אבל ספק אם היא מנעה שער (נכון שהכדור פוגע קודם בירך אבל יש מצב היה ניתז לתוך השער). אני מחזיר אתכם למקרה ההוא של גיבס-צ'מברליין שהיה ברור שהיד מכוונת אבל הייתה חשיבות לזה שהכדור כנראה היה יוצא החוצה ממיילא.
    וגם אם היד הצילה שער זה רק בנגיעה הראשונה שלא בטוח שהייתה מכוונת.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי גם היום אתם יכולים לעשות כסף לא רע על פירמינו, אבל קלופ פשוט מאוד מאוד מחזיק ממנו. גם אתמול הוא העדיף אותו על ג'וטה בהרכב.

ושוב, אין ספק שהשנה של מאנה הייתה פחות טובה בעונת הקודמת ממה שהוא הרגיל את אוהדי ליברפול, ועדין מרגיש לי מוגזם כבר בשלב הזה לקבוע שהוא כבר לא מתאים לרמה של ליברפול או שהוא לא יכול לחזור לשם...

6. Rushie Member

מי ישלם על פירמינו? זה שחקן שאין לו מקום בשום קבוצה רצינית חוץ מליברפול שבנתה שיטה שלמה סביבו. לא מספיק סקורר כדי להיות 9 ולא מספיק זריז כדי להיות 10.
    גם בשיאו לא היה לו שוק לדעתי.

אצל מאנה אני לא מזהה ירידה מבחינה פיזית. עדיין חזק, עדיין בכושר מעולה, עדיין זז מהר מאד עם הכדור. הבעיה נראית לי בעיקר בביטחון והוא בעצמו דיבר על זה. במקרה שלו אני גם לא בטוח שתחרות על העמדה היא מה שיעזור, אולי זה דווקא ישבלל אותו יותר.
    עם כל האהבה אני קיוויתי שנלך הקיץ על מהלך של מכירה של מאנה/סאלח ובתמורה נביא שחקן התקפה רציני, בעיניי זה היה מכניס רוח חדשה בהתקפה שהייתה די חסרה אתמול. החלטנו להמשיך איתם עוד עונה ולדעתי הערך שלהם רק ילך ויירד מכאן והלאה.
    גם סאלח עם כל השערים שנותן צריך לקבל ביקורת, אתמול במחצית השניה הוא קיבל המון כדורים באגף ל1 על 1 עם רודיגר שכבר החזיק צהוב ולא עשה עם זה כלום.

Walkon אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איתך אבל שואל, אנחנו באמת במצב כזה שאפילו כשמכרנו יותר ממה שקנינו אין כסף לשחקן התקפה אחד?
    הייתי מחזיק את אותו הסגל פלוס שחקן התקפה אחד משמעותי....הוא ידרבן את מאנה בדיוק כמו שכתבת ואני כתבתי בעבר. יאפשר רוטציות, יאפשר הורדה מהתלות הזאת באליפות אפריקה, יאפשר הורדה בתלות במקרי קורונה, יאפשר לשחק 4-4-2 לפעמים ועדיין להחזיק אופציה אחת מהספסל.
    שחקן אחד....אי אפשר להביא?

8. oranfu Member

מאנה זז כל כך מהר עם הכדור שהוא לא מצליח לעבור אף שחקן.

כמובן שהאוהדים שלנו עפים על ההופעה של מאטיפ אתמול והוא מככב בסקרים של "איש המשחק".
    האוהדים הכי חסרי מושג בעולם, בחיי. כמעט כל מה שהיה לצ'לסי במשחק היה בגלל טעויות שלו.

זה אדום ברור, הוא לא רק עצר את הכדור עם היד, הוא ממש הרחיק אותו. ממש עושה תנועה עם היד בשביל להרחיק את הכדור מקו השער.
    הקטע שקלישי העלה פה לפני כמה עמודים מראה את זה בבירור.

במשחק הבא (אם לא יהיו עוד פציעות) זה ברור שג'וטה חייב לפתוח במקום פירמינו (שלכו תדעו כמה חמורה הפציעה שלו) וגם גומז או קונאטה במקום מאטיפ. חלאס עם הבדיחה הלא מצחיקה הזאת.

אגב, יאשימו אותי כמובן שאני לא אובייקטיבי, אבל הנדרסון היה חלש מאוד וגם המקום שלו בהרכב לא צריך להיות מובטח. לא רואה סיבה למה שהוא יועדף על קייטה כרגע שפתח את העונה טוב.

בכל מועדון נורמלי אחר עושים רכש של שחקן התקפה. אנחנו הולכים לסיים את חלון ההעברות ברווח, אנחנו היחידים שלא מסוגלים להוציא כסף? כשארסנל מוציאה למעלה מ100 מיליון? וטוטנהאם מוציאים איזה 80 מיליון? ווסטהאם 40 מיליון? קריסטאל פאלאס 50 מיליון? ניוקאסל 30 מיליון? לידס 30 מיליון? לסטר 60 מיליון? איך כל אלה יכולות להוציא הרבה יותר מאיתנו?

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיפ ממילא הולך להיפצע בקרוב מאוד.
    זוכר שליד ואן דייק היה מאטיפ גומז לוברן? הרוטציות קרו ברגע שהיו פציעות.
    מאטיפ ייפצע, גומז ייכנס,, ייפצע, קונאטה ייכנס, ייפצע, מאטיפ יחזור.

הנדרסון לא היה טוב אבל אני גם לא התלהבתי מהתצוגות של קייטה במשחקים 1-2.
    אם כבר נגד לידס שתיתן מלא שטחים אני מוכן לתת לג'ונס הופעה.
    אתמול הייתי מכניס את קייטה, הייתה חובה לנסות משהו אחר. מדקה 60-65 הרגשת שלא ייכנס גול כבר בצורה כזאת.
    הרגיש לי שקלופ העדיף לא לסכן את הנקודה בשביל עוד 2.
    אני הייתי הולך הרבה יותר אגרסיבי על ה2 האלה.

שחקן התקפה אחד זה משהו שיכול להעיף את המועדון הזה למעלה. מישהו כמו ראפיניה, מתבקש פשוט.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי ישלם על פירמינו? אתה רציני? בשוק בו דני אינגס שאצלכם לא גירד את פרמיניו (באותו גיל, 29) עלה 35 מיליון פאונד? שבו מוראטה נמכר ב-35 מיליון פאונד? שבה רודריגו נקנה ב-30 מיליון פאונד? שבו ווילסון נקנה ב-23 מיליון פאונד? זה השוק שאף קבוצה לא תשלם לכם על שחקן עם הרזומה של פירמיניו שעוד מקבל בקבוצה כמו שלכם דקות קבועות?

11. Rushie Member

אצלנו קלופ בנה שיטה שמתאימה בדיוק כדי להבליט את החוזקות של השחקן ולטשטש את החולשות שלו. אין אף קבוצה שמשחקת בצורה דומה לנו, אני לא רואה אותו נכנס בהרכב של כמעט אף קבוצה משמעותית ומצליח לתת תפוקה כמו שנתן אצלנו ולכן אני גם לא רואה מי תשים עליו 30+ מיליון כפי שאתה מצפה.
    אני מאמין שהוא יימכר לקראת סוף החוזה במחיר די נמוך. אולי אפילו כפרי אייג'נט בסיום החוזה.

כל זה גם מבלי לדבר בכלל על הירידה המשמעותית ביכולת שלו בשנה וחצי-שנתיים האחרונות. המניה שלו די בצניחה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי, הוא אמור לעבור רק לקבוצת טופ/דרג ראשון? חסרות קבוצות דרג 2/קבוצות ממדינות עם כסף שישלמו עליו סכום יפה?
    הפכתם אותו לאיזה אנדראס פריירה, בפועל הוא לא נמכר כי קלופ עדין מאוד מחזיק ממנו. אם היה נמכר, הוא היה יכול להיות אחלה שדרוג להרבה קבוצות שמשלמות עשרות מיליונים על שחקנים שחלקם מאוד מוגבלים יחסית לברזילאי (בהנחה והוא לא בשנת חוזה או משהו).

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו קבוצה לא-אנגלית תשלם 30 מ' על חלוץ דועך ללא ערך מכירה? זו יכולה להיות רק קבוצת ליגה, ולדעתי מעטות מהן זקוקות לשחקן ברמתו ועם סט כישוריו, בין אם מטעמי אופציות עדיפות בסגל ובין אם מטעמי שיטה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

איזה צהוב מטומטם.
    השחקן בבירור מחליק, פוגע בקיין בכלל עם החזה שלו.
    למה צהוב?
    לא פגיעה קשה, לא מכוונת, לא מסוכנת.
    רק בגלל שזה על קיין.

15. k_700 Member

גם קבוצות אנגליות בעידן של פנדמיה לא יסתכלו עליו.
    בן 29, איבד כמעט את כל התכונות הפיזיות, בירידה תלולה שנתיים ולא נותן להם אפילו את היתרון של שחקן אנגלי בסגל.
    ליברפול תקועה איתו, יעבור כבוסמן או בעסקה זולה מאוד קרוב לסוף החוזה(במידה וקלופ לא מאריך לו).