המחזור השני בפרמיירליג: שומר הלב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/8/19.

1. Rushie Member

לא כתבתי שום דבר כזה.

המשחק לא היה גדול, קצת מובן אחרי ה120 דקות שנתנו לפני 72 שעות, זה הופך את הניצחון הזה למעולה.
    מזל גדול שמי שקיבל שם את ההזדמנות בדקה ה86 זה אינגס הכבש. זה היה מצב אפילו יותר נוח מזה שאברהאם קיבל מולנו ברביעי.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. Esomech Member

בכל מקרה אני די בטוח שבהזדמנות הזאת בדקה ה86, ואלרי שנתן לאינגס את הכדור קיבל אותו שהיה בנבדל,
    ככה או ככה עם הVAR זה היה מתבטל

3. k_700 Member

עלוב בסנטדרטים של קבוצה שאתה אומר שהיא סו קולד ה-3 בליגה אחרי סיטי וליברפול.

אבל מי לעזאזל תוציא הספק יותר מזה באתיחאד(לא מדבר על התוצאה אלא נטו על יצירת מצבים שם).

צריך להודות לאלוהים שיש VAR באנגליה.
    שום סיכוי שבלי VAR הגול הזה מבוטל וזה רק אחד מיני רבים כאלה שהם היו מקבלים לאורך השנה.

לא אהבתי את ההרכב המוזר של פוצ'טינו אבל ברור לגמרי שהוא מוגבל מאוד כרגע.
    סון, עלי, אורייר(המגן הימני היחיד בסגל למעשה), בן דיוויס(רק חזר לא מזמן, עדיין לא כשיר באמת למרות שהיה על הספסל),סיסניון ופוייט.
    היום יותר מתמיד אגב היה אפשר לבקר את לוי ופוצ'טינו על ששחררו את טריפייר עבור שק בוטנים.
    אלוהים יודע איך משחררים מגן כזה כשהאלטרנטיבה שלך זה ווקר פטרס וזה עוד יקרה הרבה העונה.

זה איכשהו מכניס למצב שלהרכב נכנס סיסוקו שצריך לטמא את האגף הימני שגם ככה לא קיים כשאין מגן רציני.
    לא יודע איך דאייר למשל כל כך נמחק שווינקס על עיוור הוא אופציה לפניו בהרכב.

פוצ'טינו הלך על הרכב שכלל הרבה נגרים ובפועל הם חזרו פעמיים.
    כמה קבוצות עוד יחזרו פעמיים מול סיטי באתיחאד העונה?

אנשים שמבקרים פה את טוטנהאם לא באמת נותנים משקל לרמה של סיטי באתיחאד מול כל קבוצה בליגה.
    רוצה לאמר, להגיע לאיזה 3-4 מצבים טובים באתיחאד ולהבקיע שניים זה הרבה יותר ממה שנראה שם ב90 אחוז מהמשחקים שנשארו לסיטי בבית.
    אם מישהו מצפה לקרנבלים שם, ובכן שלא יופתע כשזה לא יקרה.

4. Coutinho10 Member

אפשר לשחק כדורגל באיתיחאד, ברור שאתה חייב לבוא לשם נסוג יותר אבל לא מדובר באיזה אצטדיון כמו אנפילד שמכניס את שחקני סיטי לאקסטזה.
    מקבוצות טופ 6 אני לא מצפה לבוא לשם ככה, זה שטוטנהאם אתמול יצאה בלי להפסיד זה אם כל הניסים.
    עד דקה 30 היא לא עברה את החצי, וכשאני אומר לא עברה את החצי - היא לא עברה את החצי על אמת.
    הכוכבים בשמיים הסתדרו לה בגולים, ועם הואר.

99% מהקבוצות שיבואו לשחק ככה מול סיטי יצאו מנוצחות, קבוצות עם איכות שחקנים כמו טוטנהאם שמסוגלים לשים גול מכלום הם אחד מה 1% וגם הם היו זקוקים לאלת המזל.

לא תבוא לשחק כדורגל מולם אומר שאתה נותן להם להריץ את ההצגה שלהם, לא מנסה בכלל ליצור להם בעיות, מפסיד להם מנטלית עוד לפני שבכלל הגעת לדשא. זה מביך. תן להם את הבונקרים האלה, זה כמו להרכיב פאזל בשבילם.
    סיטי קבוצה אדירה אבל היריבות שלה הרבה פעמים גורמות לה להיראות ככה, אני ראיתי את ליון שנה שעברה מביכה אותם בשני משחקים (כשבאחד הם יכלו לתת להם רביעייה אם לא יותר). לפני שבועיים הם לא הגיעו להתקפה בכל המחצית השנייה מולנו והיו צריכים לרדת מנוצחים אם לא קייל ווקר וסטונס.

אז אל תגידו שאי אפשר לשחק מולם כדורגל, אם קבוצות יתחילו לנסות לשחק מולם כדורגל יהיה קצת סיכוי שהם יאבדו נקודות. משחקים כמו אתמול נגמרים 99% בניצחון שלהם.

5. Raulito Madridista

זה פשוט לא הגיוני שה-VAR מתסכל את פפ שוב נגד אותה הקבוצה בידיוק, דז'ה-וו. לפחות זה קרה בשלב מוקדם וזה לא תיקו שמחרב עונה שלמה ואין ממנו דרך חזרה בניגוד לצ'מפיונס. התגובה של פוצ'טינו גם מצחיקה ("מאוהב ב-VAR").
    המשחק הזה לא גילה לי שום דבר חדש: הכדורגל של סיטי נוגע בשלמות, היא הייתה יכולה להביס את טוטנהאם, קבוצה חזקה מאוד בפני עצמה, המופע נמשך מחזור אחר מחזור, רק ההגנה, בלי קשר - לא מספיק טובה. בתקשורת כרגיל יצרו כותרות מכלום (אגוארו ופפ).

הערב הזה אתמול, כולל המופע של טימו פוקי והקריסה של ניוקאסל, הניצחון הקשה של ליברפול, ועוד בלי המשחק של מנצ'סטר יונייטד שמושך עניין כמובן ובלי צ'לסי (שתשחק מסריח ותנצח), כשיש עוד כל מיני הפתעות בהחלט נתן תחושה של עוצמה של הליגה הזו כמו הפרומו של צ'רלטון כמעט.

6. golding מנהלים

מה זה בכלל אומר שלא מדובר באיזה אצטדיון כמו אנפילד?

סיטי צברה 54 נקודות בבית בעונה החולפת (10 נקודות יותר ממשחקי החוץ שלה), ליברפול 53. כנראה שהאצטדיון הזה כן מכניס את שחקני סיטי לאקסטזה.

בכל מקרה, אני לא מסכים עם התרסיס לגבי הנמכת הציפיות מטוטנהאם. האופן שבו המועדון הגיע להצלחה לא רלוונטי, הקבוצה הנוכחית נתפסת (בצדק) כקבוצה מהשורה הראשונה ולכן לא צריך לעשות לה יותר מדי הנחות. היה לה המון מזל אתמול.

@Raulito
    מה?

7. Clichy COYG

דווקא עד עכשיו צ'לסי משחקת טוב ומפסידה.

8. k_700 Member

שמעתי את האגדות על כסאות ריקים באצטדיון של העירייה, קונים ספסל של חצי מיליארד פאונד וזה יתן לך 54 נקודות גם אם היא תשחק שם ברדיוס כל העונה.

בינתיים האצטדיון הנוח הזה מביא לה כמעט 95 אחוז הצלחה בשנתיים שלמות,
    כמה קבוצות בעולם שמשחקות בליגה שהיריבה הכי טובה שלהם היא לא פחית, הציגו משהו מרשים מזה?

סיטי של הליגה זו לא סיטי של אלופות, חשבתי שזה ברור לכולנו.
    באלופות סיטי עדיין לא התגברה על הפחד במה ו/או השגעונות של המאמן שלה.
    תוסיף לזה שהיא לא מכירה מקרוב את היריבות שלה מהאלופות כמו שהיא מכירה מצוין את היריבות שמגיעות אליה לאתיחאד.

אני לא אומר שלא צריך לצפות מקבוצות שהן סו קולד טופ 6 באירופה לבוא וגם להשתדל לשחק כדורגל מול סיטי באתיחאד, אפשר לצפות לזה, אני חושב שלא צריך להיות מופתעים שזה לא קורה.
    סיטי זו קבוצה שיכולה לשבת על כל קבוצה בעולם כמעט משחק שלם. יש לה את כל הכלים במגרש לעשות את זה.
    כשטוטנהאם עולה בהרכב טלאים בגלל המון אילוצים זה רק מקל על סיטי ללחוץ עוד יותר ולשחק את המשחק שלה.

אני הייתי רוצה לראות את סיטי מול טוטנהאם בהרכב החזק באמת שלה.
    אז היו לי גם היו לי ציפיות שטוטנהאם תבוא כדי לנצח.

כשנסיים לצחוק על הקטע הזה שפפ הוא בכיין ולסיטי יש הרכב שלישי שיכול לקחת אליפות, נבין שאם נרצה או לא רוב הקבוצות ב90 אחוז מהמשחק באתיחאד הולכים להראות כמו טוטנהאם היום, רק בלי הקטע הזה שהם הוציא נקודה בסוף.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לשחק באתיחאד אחרת.
    רק ליברפול מסוגלת כרגע.
    הם דוחקים אותך אחורה ועושים לחץ מטורף שעובד ב95% מהמקרים.
    ב5% האחרים הם עושים פאול בקטנה ואתה מתחיל התקפה מ0 ושוב נכנס ל95% של הלחץ.
    קשה בטירוף, הכי קשה שהיה אי פעם בפרמייר ליג.
    אם מישהו מוציא שם נקודות זה רק עם מזל ועם כל מיני ניתוחי XG איך זה בכלל לא הגיע לו. ככה זה שם.
    אתמול היו בערך 15 דקות מצטברות במשחק בהן ספרס החזיקה בכדור ושלטה בנעשה, זה מדהים בעיני. לחיוב. לרוב הקבוצות אין אפילו 5.

10. alexshw Member

פעם ראשונה שזינצ'נקו לא מנצח במשחק פרמייר ליג

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל גדול שלהם שפירמינו החמיץ מצב קל כמו של אינגס, שסלאח החמיץ אחד על אחד, שאדריאן בכלל החזיר אותם מהמתים למשחק.
    מחצית 2 שלנו שהפכה את זה לכך שהגיע לנו לנצח.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. golding מנהלים

אגב, אילוסטרציה מעניינת על הmargin of error של VAR ביחס לנבדל:

https://pbs.twimg.com/media/ECPQCMHXsAEeFMR?format=Xxx&name=small

Clichy אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחלטות לא ודאיות, ברור.
    אבל עכשיו הן יותר ודאיות מלפני VAR.

14. Scouser Member

ואם הVAR לא יכול להחליט שם בודאות גמורה אז כשחושבים על הקוון מבינים שהוא לגמרי מהמר ואין לו שום מושג במקרים כאלו.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמתי כבר ב2002, הקוונים והשופטים צריכים עזרה.
    המשחק נהיה יותר מהיר, זה לא אפשרי מבחינה אנושית להיות קרוב לכל ההחלטות.
    הם עכשיו ב2019 סוף סוף מקבלים עזרה.
    יהיו טעויות עדיין, אבל פחות.

אמיר ע אוהב/ת את זה.