המחזור ה-13: עם הכרטיס ליורו חוזרים לסרייה A: במוקד הדרבי ד׳איטליה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏25/11/23.

1. SerieA Il Capitano

שהייתה לו עונה פחות טובה לפני שנתיים, העונה שעברה הייתה תמונת ראי של העונה הנוכחית (אם נוציא מהמשוואה את הפחתת הנקודות), שהוא לא עושה עבודה מספיק טובה, אבל טובה יותר מרוב המאמנים, ושהסגל לא מספיק טוב.

אם יש לך אפשרות להביא מאמן יותר טוב ממנו באופן ריאלי, ולשפר את הסגל במקביל, מצוין.

אני לא חושב שמישהו כמו פלאדינו, איטאליאנו או מוטה היה עושה עבודה טובה יותר עכשיו.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טודור, דה-זרבי

3. SerieA Il Capitano

אפשרויות טובות, אבל -

דה זרבי זה בדיוק המאמן שתספוג שלישייה במשחק בבית מול מונזה פעם בכמה זמן.

פילוסוף, מוכשר אמנם, אבל פילוסוף.

ופילוסוף זוכה באליפויות כשיש לו גב אמירתי מאחוריו. לא אחרת.

ביובנטוס זוכים בתארים כשאתה פרגמטי.

4. Don Joan Roman Member

שכדורגל זה לא חשוב, ליגת האלופות זה לא חשוב, להינות לא חשוב, לכבוש שערים בנשחק מסודר לא חשוב, מה שחשוב זה לסיים בהפרש של 20 נקודות מהאלופה בכל עונה. אכן דברים חשובים מאוד שצריך להעריך מאוד מהמאמן המרוויח בליגה, במיוחד ביובנטוס שלא לקחה אליפויות מעולם לפני אלגרי וצריכה לומר תודה רבה כל יום על כך שהסכים לקבל 7 מיליון אירו בעונה ולאמן אותה.

5. SerieA Il Capitano

אגב, יודעים מה מעודד אותי?

יצאנו למגרש הכי קשה באיטליה עם שני בלמים מחליפים שהחליפו שני שחקנים ברמה עולמית, ספגנו רק שער אחד ולא היו איומים מעבר לזה.

מצד שני יגידו פה בצדק אוהדי יובנטוס ששער אחד זה בדר״כ מה שיובנטוס מסוגלת.

כולם צודקים.

ומצד שלישי, גאטי ורוגאני משמעותית פחות טובים מדרמיאן, ודה פריי. לדעתי. ושני האחרונים הם מחליפים באינטר.

6. Don Joan Roman Member

גם רוגאני הוא מחליף ביובנטוס ויותר מכך, אלגרי מחזיק יותר מאלכס סנדרו מאשר רוגאני וגאטי ששה לכשעצמו מראה עד כמה הוא מאמן אפס שבגללו אלכס סנדרו שהוא ביי פאר השחקן הכי גרוע ביובנטוס כבר שלוש שנים עדיין באנקר כשהוא כשיר.

אלגרי לא מנסה לתקוף ולכן להגנה שלכם יהיה יותר קשה מול נאפולי במראדונה.

אני רק אתקן - עם ולאחוביץ' וקייזה (ואילינג וקוסטיץ' והיכולת נגיחה של ברמר וגאטי) יובה שווה לפחות שניי שערים במשחק, סגנון המשחק של המאמן שלה מאפשר ליובנטוס לכבוש רק מטעות של היריבה ויריבה כמו אינטר לא טועה יותר מפעם אחת, גם אם היא בלי 2 בלמים בכירים.

נ.ב אתה מדבר על תארים, עוד לא ענית לי באיזה תואר יובנטוס זכתה מאז חזרתו של אלגרי...אלא אם כן אתה מתכוון לתואר הקבוצה האיטלקית היחידה שסיימה עם 3 נקודות בשלב הבתים של האלופות (ועוד מול קבוצה ישראלית).

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/23
  7. SerieA Il Capitano

צודק, שכחתי שדנילו אמור לשחק במקום רוגאני.

נכון. אבל גם להתקפה שלנו יהיה יותר קל.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי כמה אליפויות קונטה הגיע אלינו בקדנציה הראשונה?

החיים מתקדמים, גם אנחנו צריכים להתקדם, אין ברירה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. DeRossi16 Member

קשה לשמוח מנצחונות של רומא שמשחקת כדורגל רע עד הדקה ה80 , זה ברור שיכולת אישית לא תכניס אותנו לטופ 4.

אוהדי יובה , כבר נהיה קשה לקרוא את ההודעות שלכם בפורום הזה , אלגרי עלה אתמול עם ההרכב הכי חזק שהוא יכל להרכיב וזה הרכב שלא שווה טופ 6 בליגה ועדיין לא הפסיד לאינטר עם הרכב וספסל 3 רמות מעל מה שיש ליובה להציע.

10. Don Joan Roman Member

קשה לך? אל תקרא.
    אנחנו לא מתלוננים על אתמול אלא על 3 שנים של כלום ושום דבר.

נ.ב קייזה, ברמר, ולאחוביץ', ראביו, קוסטיץ', שצנזני (כשהוא בפוקוס), וקמביאסו שווים טופ 4 בליגה, זה כבר מעט יותר מחצי הרכב. זה שבעזרת השיטה העלובה שלו הוא הופך את רוב הסגל לחסר יכולת התקפית זה לא אומר עליו דברים טובים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/23
  11. Don Joan Roman Member

ואגב הזכירו פה את סארי - אלגרי כיום הוא כמו סארי בשינוי אחד: סארי דוגל בכדורגל התקפי יותר אבל חוץ מזה שניהם כיום מאוד דומים, כל ההבדל זה שליובה יש סגל טוב משל לאציו פי 2.

12. DeRossi16 Member

קוסטיץ' שצזני וקמביאסו לא שווים טופ 4 , כל שאר השמות שציינת כן , אבל לא הייתי מחליף את לוקאקו לאוטרו/תוראם או אוסימן בולאחוביץ'.
    גם לא את לאאו/דיבאלה/הגרוזיני בקייזה אבל זו כבר דעתי האישית.

זה לא 3 שנים של שום דבר , זה 3 שנים של ניתוק מהמציאות , עם סגל טופ 4 הוא שם אתכם בשנה שעברה בטופ 4 , זה שאתם מועדון מושחת שהורידו לו נקודות זו לא אשמתו של אלגרי.
    עם סגל שאולי שווה טופ 4 הוא נלחם השנה על אליפות ולא הפסיד לקבוצה עם סגל בפער טוב ממנו , מה אתה רוצה יותר מזה?
    כולם מסכימים אתכם שהכדורגל לא נעים לעין , אבל אי אפשר לבוא אליו בתלונות לגבי המיקום/תוצאות כי הוא פשוט מוציא את המקסימום באספקט הזה.

13. Don Joan Roman Member

כדורגל לא נעים לעין? זה כדורגל מזוויע, לא "לא נעים לעין" וכאמור - אם המאמן מוציא מהסגל את המינימום האפשרי והוא בכיר המשתכרים מבין מאמני הליגה זה אומר הכל על כך שצריך להחליף אותו.

ולאחוביץ, תוראם, קייזה ושאר מי שציינת הם באותה קטגוריית איכות, יש לך הסבר למה לאלו שבמילאן, אינטר ונאפולי יש מספרים כפולים מאלו שביובנטוס חוץ מעבודת האימון הקלוקלת?

לגבי הערת הניתוק מהמציאות - אתה צודק, זה בהחלט מנותק מהמציאות שיובנטוס תושפל על ידי מכבי חיפה, מונצה, אמפולי, תקבל חמישייה מנאפולי ועדיין יהיו כאלה שיגידו שהמאמן מוציא את המקסימום, תיכף תגיד לי שעומר אצילי שחקן יותר איכותי מקוסטיץ' או שעלי מוחמד יותר איכותי מלוקאטלי.

14. DeRossi16 Member

לא יודע איך הבנת שמסגל שאולי שווה טופ 4 להתחרות על אליפות מול קבוצה עם סגל וספסל ב2-3 רמות מעלייך זה לעשות את המינימום.
    יש לך הסבר איך מילאן ונאפולי מתחתיכם בטבלה?(מילאן גם שנה שעברה להוציא את הנקודות שהורידו לכם).

דוגמא למאמן כושל זה מוריניו , ששלוש שנים מקבל חיזוקים ושחקנים במשכורות עתק ואפילו סארי עם לאציו השבורה מצליח להשתחל לטופ 4 כשהוא לא.

15. Don Joan Roman Member

יש לי הסבר קל לשאלה שלך: הסגל שלנו לא איכותי פחות משלהם וכשמוסיפים לכך היעדר השתתפות באלופות יש תוצאה מסויימת. עכשיו תסביר לי איך המספרים שלהם כפולים בכל נתון ולמה אני צריך להיות שמח מזה שיובנטוס לא מסוגלת לייצר יותר מהתקםה איכותית אחת במשחק?

*אני לא מדבר על מוריניו, הוא לא מקור ההשוואה שלי, אני שואף למעלה, לא למטה.

נ.ב הסגל הזה שווה טופ 2, עובדה, הוא משיג את זה למרות המאמן. עם מאמן איכותי הוא גם שווה אליפות. לפחות מאבק עליה.