המחזור ה-15 בפריימר ליג!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י RE-QL, ‏22/11/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב הנה הסיכום שלי על המשחק....
    החשש העיקרי שלי כמובן היה פתיחה של אקוניה בהרכב, אקוניה שעדיין לא היה אפילו על הספסל העונה בליגה.
    זה מתחיל טוב, ברנארד הצרפתי פותח כקשר שמאלי, מה שאומר אקוניה על הספסל. עוד דבר הוא שעוד פעם סולאנו על הספסל לטובת ג'נאס הצעיר. עוד משהו מעודד: בלאמי עבר את מבחן הכשירות ויפתח בהרכב.
    המשחק התחיל עם לחץ קל שלהם. ידעתי שהם יבקיעו לפחות 2 גולים, אבל לא רציתי להגיד את זה...
    והנה זה התחיל, דקה 24. אבא שלי נכנס לחדר ושואל כמה-כמה, עניתי לו 0-0. הוא בדיוק רואה את סולשייר מתנקה יפה מיוז ושלוח רוחב. אף אחד לו הצליח להרחיק וסקולס בועט לחיבורים, 1-0 מעצבן.
    אבא אמר שהוא הביא את המנחוס אז הוא צריך להישאר עד לשיוויון. בדקות הבאות ניוקאסל ניסתה לשחק משמאל, אבל אושיי גדול על ברנארד. אבא שלי שאל גם פעם אחת למה לא שרקו לפאול על ברנארד, האם זה כי הוא כושי? הוא צודק, תירוץ מעולה. אבל הנה, ברנארד מצא את הפיתרון. הכדור הגיע אליו, והפעם הוא לא התחשבן עם אושיי ודפק לו בומבה לפרצוף, אושיי נשכב על הקרקע וברנארד יכל להמשיך עם הכדור שנהדף מאושיי. הוא התקדם שני צעדים והרים לעבר שירר. אבא כבר התחיל להשמיץ אותו איך הוא איבד את הצ'אנס עם הרמה כל כך גרועה, אבל הפלא ופלא, הכדור פוגע בעמוד ונכנס, שוויון.
    ביקשתי מאבא שיילך, כדי שהאיזון יישמר וזו תוצאה טובה. הוא התעקש להישאר כי הוא טען שזה נכנס רק בזכותו. 3 דקות עוברות והוא אומר טוב טוב אני הולך. הוא קם, אבל לפתע נעצר. הוא רואה את סילבסטרה מרים מעולה, ואן-ניסטלרוי נוגח מ2 מטר שמנצ'סטר שוב מובילה. אבא טוען שהוא צריך להישאר בשביל השוויון, אבל אני טוען שהוא צריך ללכת שלא יכניסו לנו עוד אחד. אבא הולך, אבל זה לא משנה. שנייה לפני הירידה להפסקה ואן-ניסטלרוי לוקח את הבעיטה הגרועה של פורלאן והופך אותה ל3-1 במחצית.
    אני נתקף חששות במחצית, אולי רובסון יחליט על שינוי ויכניס את האס הצ'יליאני שלו אקוניה. רק לא זה בבקשה בובי!
    מחצית שנייה מתחילה בשיעמום. אבל הנה פורץ לו ברנארד ועובר כל כך יפה את סולשיאר 30 מטר מהשער. אלא שהנורווגי לא נשאר חייב, בעיטה מגעילה ומכוערת לרגל השחורה של ברנארד נותנת לו צהוב ולניוקאסל כדור חופשי. החומה מתארגנת ואני הרגשתי משהו חשוב. משהו עומד לקרות. ברנארד מי אם לא הוא מכין את הכדור לשירר. החומה נשארת במקום ורק פורלאן מנסה לצאת על הכדור. ג'נאס הוא זה שהפעם משחק מלוכלך, ולא נותן לו לעבור. ככה שבעצם החומה במקום ושירר נותר 30 מטר בקו ישיר מהשער בלי שום גורם מפריע. זה מספיק לשירר שבועט כדור אדיר לחיבורים, שער ה100 שלו במדי ניוקאסל בפריימר ליג, 3-2, תקווה וצעקה אחת גדולה: "איזה גול!!!!!!".
    אבא מהר בא לראות מה קורה. הוא הפסיד את הריפליים אבל לא את התיאור. "עכשיו אני חייב להישאר לראות אותם משווים" "לא, בבקשה אבא הסתדרנו יפה בלעדייך" "תאמין לי, אני יודע טוב מאוד מה אני עושה...". איך שהוא גומר להגיד את זה מתחילות השערוריות. פורלאן מקבל כדור בנבדל ברור, אך ממשיכים. הוא משחק עם גריפין חתול ועכבר, ואחרי שגם גיבן בחוץ, כל מה שנשאר זה למסור לואן-ניסטלרוי שישלים שלושער. "הפעם הוא באמת התכוון למסור" צוחק אבי מלר על פורלאן, ואני תוקע כזה מבט באבא שמבין את הרמז ושוב הולך. כמה דקות עוברות והשערוריה בעיצומה. כדור מדוד לעבר סולשיאר, שנותן מרפק מגעיל לפניו של ארון יוז שנותר על הקרקע. עבירה ואדום, זה מה שצריך להיות. אבל ממשיכים, ו5-2.
    אוף איזו בעסה. רק שלא ייכנס אקוניה....
    אבי מלר מספר על הסטטיסטיקה האיומה של ניוקאל באולד-טראפורד, עם רמזים עבים מאוד: "הפסטיבל מתחיל" "ניוקאסל רוצה לברוח מפה" "מספר השערים הכי גבוה שהובקע במשחק אחד העונה בפריימר הוא 7, תאמינו לי שזה יישבר פה", וכל מיני הגיגים שמזלזלים במגפייז.
    אולם, ניוקאסל התחילה לשחק ולהגיע למגוון הזדמנויות. בדקה ה75 אם אני לא טועה בעיטה מרחוק נהדפת ע"י בארטז לקרן. סולאנו המחליף הרים לראשו של שירר שנגח לעבר בלאמי שהמשיך פנימה, כבר לא תבוסה. ניוקאסל מנסה לעשות משהו, וג'נאס קרוב פעמיים לעוד שער, אבל מנצ'סטר נושמת לרווחה, 5-3 מרתק בסיום.
    לפחות אקוניה לא שיחק.....

מה שעיצבן אותי זה שניוקאסל יכולה למנצ'סטר ויכולה להרבה יותר, והיא יכלה לנצח רק הפחד הוא שדיבר ולא השחקנים. לא נורא, נתראה שנה הבאה.

כולם חושבים שואן-ניסטלרוי הביא את הניצחון, אבל אני ואתם יודעים מה באמת גרם לו......

2. Reyes Member

במקרה יצא לי לראות היום את המשחק בין ניוקאסל ליונייטד, היה משחק טוב עם המון הזדמנויות.
    הגול השני של ניוקאסל היה הכי יפה, אחריו הגול הראשון של ניוקאסל.

ופורלאן השתפר מאוד לאחרונה, לא?

עידכונים:
    וילה 1-0 ווסטהאם.
    בולטון 0-0 צ'לסי.
    אברטון 1-0 ווסטץ ברומיץ'.
    פולהאם 2-0 ליברפול (מה יהיה ליברפול)?
    מידלסברו 0-0 מנצ' סיטי.
    סאותהמפטון 1-1 ארסנל.
    סנדרלנד 0-0 בירמינגהאם.
    מחצית בכל המשחקים.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ברור כי כל הגולים של מנצ'סטר זה גולים מגעילים כאלה ממטר...

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות:
    אסטן וילה מביסה ללא תנאי את ווסט-האם 4-1. כובשים: הנדרי, לאונרדסן, דאבלין ו-ואסל לאסטון וילה, פאולו די-קאניו צימק לווסט האם.
    צ'לסי שוב נופלת מול קטנות, הפעם 1-1 בבולטון. כובשים: פדרסון לבולטון, האסלביינק לצ'לסי, באבאירו מצ'לסי חטף אדום.
    תומאס רז'ינסקי כבש לאברטון בניצחון 1-0 על ווסט ברומיץ' שעוד יותר מסתבכת.
    לאחר משחק מרתק ליברפול שוב מפסידה, הפעם 3-2 לעשרת השחקנים של פולהאם שאיבדה את אלן גומה בכרטיס אדום. כובשים: סווה פעמיים ודייויס לפולהאם, האמאן ובארוש לליברפול.
    מידלסבורו מנצחת 3-1 את מנצ'סטר סיטי של ברקוביץ'. כובשים: אהיוגו, בוקסיץ' וג'רמי למידלסבורו לעומת אנלקה.
    ארסנל איבדה את סול קמפבל באדום, מה שגרם להפסד 3-2 לסאות'המפטון הטובה. כובשים: ביטי פעמיים ודלגאדו, לעומת ברגקאמפ ופירס בשערו הראשון מזא הפציעה לארסנל.
    קלינטון מוריסון דאג לעזור לבירמינגהאם בתחתית ולסבך שמה את סנדרלנד כאשר כבש בדקה ה89 את שער הניצחון של בירמינגהאם בסנדרלנד.

5. Julian Joachim Member

ג'יימס ביטי בכושר שיא...

כובש בלי הפסקה...

ואל דאגה, כל המשמיצים... סנדרלנד תישאר ליגה ויהי מה!

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקווה אינשאללה שסנדרלנד תרד ואיתה כל הזונות והזבלים....
    יחס עם זאת אני לא רוצה לראות את ווסט האם יורדת...

7. Julian Joachim Member

רק חכה תבואו לאצטדיון הבוהק ונביא בכם 4-0!!!

סנדרלנד תישאר!

8. RE-QL Member

חחח הבוהק...
    ליברפול עם עוד משחק הגנה חלש במיוחד בעיקר דודק... וגם הקישור של ליברפול התעורר רק לאחר היתרון של פולהאם שלא שיחקה הרבה יותר מליברפול אלא בעטה רק מיותר מ35 מטרים לשער כמעט... לפחות ראינו שער אחד מדהים! של דידי המאן ונראה שליברפול עם עוד קצת זמן הייתה משווה ולפחות קרן אור אחת הייתה ג'יימס ביטי וסוטון שלו שמנצחים את ארסנל!

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטער, אבל אני לא מכיר שום אצטדיון בוהק. אני מכיר רק אצטדיון החושך...

10. RE-QL Member

מה אתה לא מכיר? יש אפילו שניים כאלה אחד יש בליסבון ואחד בעיר הקדושה והיפה שבצפון אנגליה

11. AFC Member

אכן שער מדהים ונדיר של דיטמר האמאן. גם השער של שירר היה מצוין.

דייר, חכה חכה מה סנדרלנד תעשה לכם...בובי רובסון יצטרך צינתור...

12. Rossoneri Member

וואו! השער של דידי המאן היה אחד היפים, ואני בטוח שלדידי עצמו לא יהיו יותר יפים, הבעיטה הייתה בעוצמה ובדיוק וירטואוזי, פשוט אין מילים. כל הכבוד!

13. RE-QL Member

רגע רגע אני רואה נכון? מחמאות גם מפרדס וגם מוידוקה אחת אחרי השניה? האם זאת אחרית הימים?

14. Julian Joachim Member

אשכרה...

מפחיד.