המחזור ה- 15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/12/03.

1. Julian Joachim Member

הגול של פנאנט היה הרבה יותר יפה, לדעתי. האבא של הסלאלומים וסיום מצויין.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עכשיו את סיכום המחזור והיו יופי של שערים במחזור... טוגאי שם גול יפה בטיל, רובי קין שם גול יפה בבעיטה אקרובטית, פנאנט שם גול יפה בסלאלום, סטפן דלמה שם גול אדיר אחרי סלאלום יפה בטיל אדיר לחיבורים, אבל מי שהכי הרשים אותי הוא סקוט פארקר. הצמד שלו מול סוטון היה פשוט נפלא. הראשון היה בבעיטה חדה משמאל לשער לחיבורים הרחוקים בבעיטה מחוץ לרחבה, והשני היה כדור לא חזק במיוחד אבל מסובב בקפידה שנחת בקשת לחיבורים של ניימי. המסלול של הבעיטה הזו היה כל-כך לא שגרתי שהייתי בטוח שהיא פגעה במישהו בדרך, ורק אחרי שני הילוכים חוזרים הבנתי שזה היה המסלול הטבעי של הכדור.
    את יכולות המסירה וניהול המשחק של פארקר אני מכיר, אבל לא ידעתי על יכולות הבעיטה שלו. סוואן גוראן אריקסון היה ביציע ונהנה, ופארקר בטוח יהיה בנבחרת ביורו 2004 ובצדק.

(אגב בתיאורי הגולים של פארקר נשמעתי קצת כמו זוהיר בהלול... התפלק לי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

3. KirkH Member

למה אני רואה פרמיירליג במזרח? כי זה אחד הדברים שאני הכי אוהב לעשות, למה לוותר על זה דווקא בחופשה???
    כמעט בכל חור במזרח אפשר לראות כדורגל אנגלי ואירופאי. ב99% מהמקומות קולטים אי.אס.פי.אן (לא הגירסה המעפנה שלנו) שמשדר בסביבות ה-6 משחקים בשידור חי בשבוע. תענוג.

מה רע לטייל ביום ולנוח בערב בפאב / באר עם בירה ביד וכדורגל אנגלי משובח על המסך? אני לא רואה משהו יותר טוב מזה...

לאינטרנט אני וחבר שלי נכנסים בכל הזדמנות, סתם לבדוק מיילים, לדבר עם חברים במסנג'ר וגם לרדת על ראניירי באייסוקר... זה עולה פרוטות, למה לא לנצל את זה ולהעביר בכיף עוד שעה פנוייה?

בקשר לשער של פנאנט, הוא דומה רק בציורים לשער של דלמה. אצל הצרפתי של התרנגולות הבעיטה הייתה יפיפייה, פנאנט השכיב חצי צ'לסי בדרך לשער, יפה אבל בצורה שונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Julian Joachim Member

ראיתי את השער של דלמה, ואמנם הסללום הרבה פחות מרשים אבל הבעיטה עצמה מדהימה ובאמת מגיע לשער הזה להיות שער המחזור.