המחזור ה-18 בפרמיירליג: לילה עיר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/1/21.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוצמה חלשה.
    מצב כזה תלוי במתקיף ולא בשוער.
    אליסון יצא גדול כי עשה את המקסימום שיכול אבל זה לא תלוי בו.

שחקן וורלד קלאס אולטימטיבי מספר 1 בליגה כמו שמפומפם לגבי פרננדש צריך לקבור את זה.
    דה ברוינה היה קובר את זה.

פוגבה החמצה גדולה יותר כן, אבל מצפים ממנו גם לפחות.
    שפוגבה ייתן את הווינר באנפילד? הזייה.

2. Scouser Member

3 משחקים לא שמנו גול. עם כל הדיבורים על בלם, פה קבור הכלב כרגע. זה כבר מעבר לעניין של פיליפס/וויליאמס מפריעים להנעת כדור, כי היום היה לנו 2 קשרים שמשחקים כבלמים. פשוט לא מספיק טובים בהתקפה, ואוי כמה שג'וטה חסר.
    טיאגו חייב לשחק יותר קרוב לשער, היכולת שלו לעבור בדריבל שחקנים שמולו זה אלמנט שיכול להוסיף לנו המון במשחקים כאלה. וינאלדום הוא עציץ חסר תועלת בהתקפה, אין שום סיבה שיקבל כדורים באיזורים מסוכנים מעבר ללנגוח או לדחוק.

Sir Alex Ferguson ו-Rushie אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

הכדור היה לתנועה של השחקן פנימה.
    אתה צריך לסיים מצב כזה בנגיעה עם הפס וזה בדיוק מה שהוא עשה.

אתה לא נותן שם קרדיט מספיק לאליסון, הוא לקח כדור קשה מאוד.
    מזכיר לי את העצירות ההזויות של דה חאה נגדיכם בעבר.

דה ברויינה היה מכניס את זה? דה ברויינה מחמיץ השנה הזדמנויות הרבה יותר קלות מאלה.
    מזל שלדה בריינה יש את פודן העונה לידו שיטשטש את החוסר חדות שלו.
    הפודן הזה שאתה מזלל בו העונה ובינתיים הוא מלך השערים שלהם.

אגב גיל,
    מה עם קצת ביקורת על סלאח ומאנה היום?

ברונו, ראשפורד ומארסיאל נשחטים פה.
    מאנה וסלאח לדעתי היו עוד יותר חלשים.
    בכלל כל החודש האחרון כל החלק ההתקפי שלכם מרגיש אוברייטדס.
    תראה כמה מצבים אתם מגיעים בלי לכבוש.
    אתה צריך להתפלל שג׳וטה קרוב, הוא השחקן ההתקפה הכי טוב בקבוצה שלך.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יכול לדבר על שום דבר אחר כשיש לך 0 בלמים כשירים בסגל ו2 קשרים קבועים שלך לא משחקים בקישור.
    המצב גרוע מאוד בבלמים ובקישור כתוצאה מזה. איך אפשר לדבר על התקפה כרגע?
    אין ואן דייק גומז מאטיפ בהגנה, אין פאביניו והנדרסון בקישור. לחשוב שהדברים האלה לא משבשים את המשחק שלנו בכל אספקט אפשרי...זאת לא ליברפול.

@k_700
    הרבה לפני שדיברת והתלהבת מפודן אני כתבתי שהוא כישרון ענק.
    גם על מארטינלי למשל למרות שטענת שאתה הראשון שרשם את זה פה.
    אני פשוט לא עונה לך על הדברים האלה בד"כ.

5. alexshw Member

בסדר תארים אישיים לא מעניינים אותי. הייתי רוצה לראות שיטתיות ואצבע של מאמן במשחקים שונים.

6. oranfu Member

היתה בעיטה גרועה של פרננדז, לא יודע איך אפשר להגיד אחרת. קורה, בטח שזה לא משהו שקורה לו יותר מדי.
    בכלל, ראיתי שהיו לו יותר איבודי כדור ממסירות מוצלחות.

הבקענו גול אחד מ-62 נסיונות האחרונים שלנו לשער. החלק הקדמי שלנו צריכים להתבייש.
    יש בעיה במרכז ההגנה אבל איך אפשר להתעלם מזה שסלאח ופירמינו לא מסוגלים לעשות פעולה נורמלית במשך 90 דקות שוב ושוב? שום דריבל, שום מסירה, שום בעיטה. אצל פירמינו אני בכלל כבר לא מדבר על הבקעת שערים. חלוץ בקבוצה סופר התקפית שמבקיע אותה כמות שערים בעונה כמו זומה.

הבעיה שגם שם, אין לנו מחליפים. אנחנו עם המאמן הכי טוב בעולם ויואב כץ כבעלים.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שיש בעיה בהתקפה.
    אבל תסתכל מה קורה לך בקישור ובהגנה...בקישור אתה לא יכול לשחק עם הקשרים הקבועים שלך, בהגנה אין לך בלמים כשירים.
    יש לך מחלה סופנית אתה לא יכול לדבר עכשיו על החבלות , זה המצב.

8. alexshw Member

בתכלס כרגע האבדה הכי משמעותית שלכם זה ז'וטה. קלופ בעבודת אימון שלו מחפה עד כמה שאפשר על חיסרון בלמים מובילים, אבל לשים שערים במקום חלוצים הוא לא יכול.

Sir Alex Ferguson ו-Rushie אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשים ואן דייק וגומז, פאביניו והנדרסון בקישור ואתה חושב שתמשיך לחשוב שהאבידה הכי משמעותית היא ג'וטה?
    ואן דייק בפער גדול מאוד. ואז גם פאביניו שהוא ממש חשוב לקישור שלנו שלא נמצא בקישור.

10. alexshw Member

למרות שאתם מקום ראשון בשערי זכות ואם נוציא מהמשוואה את המשחקים מול פאלאס ווולבס, הרי שהחלוצים שלכם פחות חדים העונה. איך ואן דייק משפיע על חדות של חלוצים? ברורה לי התרומה שלו להנעת כדור ובניית התקפות ועדיין כבר רשמתי לפני חודש (דווקא לפני השביעיה לקריסטל פאלאס -) ) שיש פה בעיית חדות לאורך זמן.
    ז'וטה לפני הפציעה היה החלוץ הכי חד שלכם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חולק על מה שרשמת.
    לא סותר את מה שרשמתי.
    יש בעיות קשות במרכז ההגנה, וכתוצאה מכך במרכז הקישור. יש בעיה בהתקפה.
    בהתקפה הייתי מעיף את פירמינו ומכניס שאקירי ומנסה דברים. מאנה באמצע נגיד.

12. oranfu Member

בסדר, בעיות קשות בלמים וזה גם משפיע. אבל החלק הקדמי שלך לא מסוגל לתת פס, לא מסוגל לקחת שחקנים בדריבל (חוץ ממאנה), לא מסוגל לבעוט כמו בנאדם וקשה לו להכניס כדור לרשת כמו שקשה ליונית לוי לחייך.

היו לנו היום מצבים, היו לנו מצבים גם במשחקים הקודמים - וכלום. זה לא ברמת המצבים כמו בעונות קודמות, אבל בחייאת הם נראים כמו שחקני ההתקפה של שפילד בשבועות האחרונים.

אגב, תזרוק לעזאזל את ווינאלדום כבר. במחצית הראשונה, לפני שנגמר לשאקירי האוויר, טיאגו ושאקירי הניעו כדור בפסים קצרים באמצע, דאבל פסים מהירים. היה תענוג, אבל זה התחרבן כל פעם שהגיע לווינאלדום (או פירמינו) שלא היה להם שום מושג איך להמשיך את המהלך או להשתלט על כדור.

13. k_700 Member

תפסיק לבלבל לי את המוח, מתחילת העונה אתה כותב לי שפודן בינוני, בסדר, לא נכנס לנעליים של דוד סילבה(שבכלל היה אפקטיבי חצי עונה בשנה שעברה...).
    כשהוא בעונה מצוינת, מכפה לגמרי על החוסר יציבות של דה בריינה, סטרלינג וההעדרות של אגוורו.

זה כמה חשבת שהוא טוב רק מהחודשיים האחרונים...
    מה אכפת לי מה כתבת על פודן לפני שנתיים, למה זה רלוונטי בעונה הזאת?
    אני חשבתי שהוא אוברייטד גדול מאוד עד לשנה האחרונה.
    השנה הוא השחקן הכי יעיל בהתקפה שלהם פר דקות משחק ולאחרונה גם הכובש המצטיין שם.
    הדבר הטוב שפפ זיהה איתו זה שהוא טוב מאוד בלשחק קרוב לסטרלינג ודה בריינה בהתקפה בהעדרות של אגוורו.

תמשיך להתרכז רק בהגנה שלכם כשברור שההתקפה שלכם היא צרה לא פחות גדולה העונה.
    בזון הרגיל שלכם אתה במחצית ב2-0 עם משחק גמור. פרמינו כבר שנה וחצי לא שווה כלום אבל השניים האחרים יצאו מהזון ממזמן והם מקבלים דווקא אחלה תמיכה מהקישור. ההזדמנויות שאתם מגיעים אליהם ברחבה מצוינות.
    הסיומת בררה ואתה מתייחס לי להזדמנות אחת של ברונו שהיא הצלת המשחק של השוער שלך...
    נו שווין.
    אני רק צוחק מזה שראשפורד ומארסיאל אשכרה נשחטים פה על כל הופעה בינונית בפורום בזמן שזה לגמרי עובר מתחת לראדאר ההופעות האלה של מאנה וסלאח.... אני לא יכול להגיד שההופעה העלובה של שניהם היום היא אפילו הכי חלשה שלהם בחודש האחרון.
    מה שעושה לך טוב, אני כבר מרחם. אתה מתגעגע אשכרה ללוברן.

נ.ב.
    עשיתי איתך תחרות מתישהו מי כתב מה על מרטינלי? אני זוכר שכתבתי עליו מההופעה הראשונה שלו, אולי גם אתה.
    מה הקשר בכלל מרטינלי לדיון? אולי גם תזכיר לי שלאפורט הבלם השני הכי טוב בליגה אבל באורח פלא משחק כבלם מחליף בסיטי?

14. Raulito Madridista

אני לא יודע אם הביקורת שנאמרה כאן על ברונו היא ספציפית על המשחק החלש שלו או שהוא אוברייטד בעינייך, אבל אי אפשר להתעלם מהסטטיסטיקה שלו גם אם מנקים את הפנדלים והוא משחק בקבוצה שכקבוצה היא פשוט לא מספיק טובה לדוגמא בהשוואה למנצ'סטר סיטי לדוגמא. איבודי הכדור נובעים לרוב מניסיון לעשות את הפעולה המתוחכמת ולא למסור לרוחב ואחורה, הוא לא צריך בעמדה שלו להשיג את ה-96% המיותרים של טוני קרוס לדוגמא.
    "המצבים של ליברפול" - לא היו לה מספיק כאלה בטח לא ביחס לשליטה בכדור. טיאגו בעט נחמד מחוץ לרחבה, הכדור הגיע לסלאח במקרה והוא בעט החוצה. יונייטד הגיעה לשני מצבים ממש מחוץ לרחבה. ופירמינו אמנם כבש את שער הניצחון המרגש נגד טוטנהאם אך לא הייתי מהמר עליו כזה שיבקיע שוב. יותר יפתיע אותי לראות את סלאח מחמיץ - והוא בקושי בעט וגם מאנה קטסטרופה. גם בקישור מאולתר (לא חושב שטיאגו-ווינאלדום-שאקירי זה רע, בטח ברמה אותה הציג האחרון) עדיין בקצת יותר ממחצית הכדורים הגיעו נכון למגנים והיה לחץ על הרחבה אבל ההתקפה מחורבנת בינתיים. טיאגו כמובן לא היה כאן בעונה שעברה והעונה שיחק מעט מאוד. ליברפול לא נתנה את האקסטרה או את הערך המוסף, משחק כזה גם כל קבוצה סבירה בליגה האנגלית יכולה להציג נגד יונייטד שבאה במגמה ברורה לסגור את המשחק.

פוגבה שיינצח את ברנלי, אסור שהוא יהיה שחקן שיכריע משחק גדול כזה. עם כל הכבוד לפיזיות ולספרינט פעם בעשר דקות שבא לו - היה ויישאר פלופ. אם כבר היה 'מתאים' שברונו יינצח. זה משחק ראשון שלו נגד ליברפול, מצפה ממנו ליותר במשחק הבא. אהבתי אגב את הכנסתו של קבאני רק חבל שראשפורד נהג באנוכיות.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה אתה מבלבל לי ת'מוח.
    עניתי לך תתקדם. לא מתייחס לערימה של חרא שאתה רושם.