המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/21.

1. alexshw Member

ג'יימס בכושר כיבוש אדיר

2. DRORIKO Member

דה שיליו כזה אתה יודע :)

3. riquelme1 Member

הדבר הכי טוב שארסנל עשתה בשנים האחרונות, זה לא לפטר את ארטטה, במגבלת הסגל שלהם הוא מוציא את המקסימום. רחוק מלהיות מושלם, אבל סוף סוף רואים קבוצה, כל כך הרבה יותר מגנב דעת ליצן כמו אונאי אמארי.

4. Raulito Madridista

אני רואה את ביילסה עושה מעצמו צחוק שבוע אחר שבוע עם כל הכבוד לנאמנות בסגנון. בכל מחיר? גם כשסופגים שביעייה כשהיריבה משחקת בחצי הילוך? לגבי ניתוח המאמנים כאן - מילא היה מדובר על הסרייה א' של סוף שנות ה-90 או תחילת שנות ה-2000. הליגה גם ככה, עם כל הכבוד לתחייה מחדש של אינטר וכנראה של מילאן - בתקופה לא מספיק טובה. אי אפשר לומר בוודאות שפפ לא היה מוציא מאינטר וממילאן את מה שעושים המקבילים שלו בקבוצות. כשסארי הגיע ליובנטוס הוא לא היה סימן שאלה? לפחות גדול יותר מתומאס טוכל.

אמנם סיטי בורחת כביכול אבל אני מאוד-מאוד מאמין בליברפול בעוד צ'לסי אם לא תשתפר (בעיקר כניסה של לוקאקו לעניינים, המספרים לא טובים) - זה יהיה מירוץ דו ראשי.

לגבי ארסנל, אני רואה אותה עושה במכנסיים במאני-טיים. נניח איכשהו היא תגיע למשחק שיכול להביא אותה לליגת האלופות - היא תבעט בדלי, כמו טוטנהאם ב-2005/06 או משהו כזה. היא פגשה את יונייטד מעורערת והפסידה לה כמיטב המסורת, שימשה שטיח לליברפול. לא יודע. הייתי עדין לגביו בביקורת וכך גם אהיה עדין מבחינת השבחים.

5. DRORIKO Member

מה שסארי עשה בנאפולי בודדים המאמנים שעשו באירופה בכלל, זה שמאמן את הקבוצה שלך היום חירב את כל מה שהוא בנה שם. קצת צניעות לא היתה מזיקה לך דור.

6. k_700 Member

נו וראיתי את סארי עושה מעצמו צחוק באנגליה.
    אולי קשה יותר בליגה קשה יותר ובמקום עם יותר לחץ?

7. DRORIKO Member

אח שלי, אפילו מנצ'יני וראנייירי לקחו אצלכם אליפויות. בוא לא נפתח את הנושא הזה אה? :)

8. ZobyGadol Member

להגיד שההגנות באנגליה הכי גרועות בזמן שבכל אירופה ההגנות גרועות זו גזענות. Defence Lives Matter .

9. DRORIKO Member

תשווה את מה שסארי עשה בנאפולי למה שבניטס הכושל עשה שם לפניו, אגב עוד מאמן מהפרמייר ליג שלא הייתי מביא לסריה א׳

10. Raulito Madridista

ורפא בניטס בשיאו לקח שתי אליפויות עם ולנסיה מול הגלאקטיקוס, אחראי על ולנסיה הטובה בתולדותיה וגם הלילה המרגש ההוא באיסטנבול, אתה יודע, בליברפול. לא חושב שאפשר להשוות. אפשר להטיל ספק בהתאמה של מאמן לקבוצה מסוימת (אני חושב ששחקני אינטר היו צורחים בטירוף ושואגים 'יש' אם פפ היה מגיע), אתה עשית קצת יותר מזה. אני ברשותך אטיל ספק אם סארי מתאים למועדוני טופ באמת. ביובנטוס הוא הצטייר לי מאוד כעקשן. ומעמד של מאמן מוכרע לעתים על צמד המשחקים האלה בשמינית גמר ליגת האלופות.

11. k_700 Member

מאנצ׳יני לפני דקה וחצי הביא לכם יורו.
    שניהם לא מאמנים גרועים, כנראה שכמו רוב המאמנים- צריכים את הסיטואציה המתאימה.

על מה הוויכוח פה בעצם, על ההכחשה שלך שהאתגר באיטליה נמוך הרבה יותר מבאנגליה?

אפילו מוריניו בחודש וחצי האחרונים נראה כמו מאמן ומוריניו של החמש שנים האחרונות זה המאמן הכי גרוע שהליגה הזאת ראתה(אפילו סולשאייר הראה יותר).

12. alexshw Member

מה ההישגים של בניטס בפרמייר ליג? הוא בעיקר הצטיין בגביעים.

13. DRORIKO Member

במקרה כתבתי עליו אתמול בשרשור רומא. אני חושב שהוא עושה ברומא עבודה די סולידית, לא מדהימה, אבל אין סיבה לפטר אותו, והאמת שגם אין דיבורים על זה. המבחן האמיתי שלו יתחיל בעונה הבאה, פעם היו קוראים לזה ״העונה השניה של מוריניו״

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום קוראים לזה "Please God make it stop".

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

עד לפני חודש הוא היה תאונת רכבת.
    בחירת הרכבים הזויה, מערכים הזויים(סיים לתקוע את זאניולו באגף?), תגובות למשחק שכולנו כבר ראינו.

כנראה שעצם זה שנאפולי, אטאלנטה נעצרו בעקבות העומס ויובנטוס אוגרת נצחונות לא מרשימים על יריבות חלשות מוציא אותו קצת יותר טוב ונותן תחושה שהוא מביא נכון לעכשיו מאבק על טופ 4.
    בטוטאל מתחילת העונה הוא לא הראה כמעט כלום אבל כן הציפיות מראש לא היו צריכות להיות גבוהות מרומא בעונה הזאת.
    תנאי פתיחה די נוחים למחבל שבסך הכל השמיד הכל בכל מקום שדרך בו ב4 שנים האחרונות.