המחזור ה-20 בליגה האיטלקית: מונזה מארחת את אינטר, סאסוואלו אצל יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏13/1/24.

1. DeRossi16 Member

פלגריני כבר שנה וחצי לא קיים (אפילו אתמול מוריניו העדיף אותו על הספסל) , אם היית צופה במשחקים היית מבין על מה מדובר.
    פנדל שהוא בעצמו סחט לא היה לו אומץ לגשת לבעוט(בעבר הוא היה הפנדליסט של הקבוצה , היום הוא לדעתי רביעי בהירככיה אם בכלל נמצא בה).
    שלא נדבר על זה שגם סרט הקפטן נלקח ממנו והועבר למאנצ'יני(בצדק).
    אגב אם אפשר לקחת משהו מהזוועות נגד לאציו ומילאן , זה התצוגות של מנצ'יני , בלם מעולה ושחקן נשמה.

2. Don Joan Roman Member

אני צופה במשחקים בחלקם הלא מועט ואני חושב שברור לכל מי שרואה שפלגריני הוא ממש לא שחקן גמור כמו שאתם מציגים אלא שחקן שסובל מאוד מכך שאצל המאמן שלו יש במקרה הטוב מקום לשחקן התקפי אחד לפרוח, אלמלא דיבאלה לא היה שחקן ברמה של סופרסטאר עולמי, גם לו הייתם קןראים שחקן גמור.

פלגריני עדיין שחקן עם הרבה איכויות שפשוט סובל קשות מהמאמן שלו ומכך ש"בשיטה" של אותו מאמן אין ליכולות ההתקפיות שלו מקום כי את המקום "תפס" שחקן שהוא באמת ברמה אחרת מכל מה שיש ברומא.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ישנה אגדה באיטליה שפעם קבוצה של די פרנצ'סקו הפסידה משחק ואז לא הפסידה את זה שאחריו. אין שום הוכחות שדבר כזה יכול לקרות, אבל ישנה אגדה כזו.

פרוסינונה עם 7 משחקי ליגה ללא ניצחון ו-5 הפסדים רצופים.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ודווקא התחילו טוב.

5. Don Joan Roman Member

הם חייבים בלם, הוייסן דפק אותם מסכנים. בלם ומגן שמאלי כי לוסארדי כל משחק עולה בגול לפחות

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בד"כ זה ככה איתו.

7. k_700 Member

פרארי תמיד היה שחקן מטומטם?

בעיטה גדולה של ולאחוביץ׳, שמאל חזק.

8. DRORIKO Member

לולאחוביץ' נפתחו הצ'אקרות

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולים נהדרים של דושאן, מקווה שהוא ישתמש בעליה בבטחון לייצר עתודות ומנטליות יציבה יותר גם כשלא הולך, כי יגיעו עוד תקופות פחות טובות.
    יש לקבוצה הזו המון כשרון, נקווה שהשנה הזו תאפשר באמת את הבניה לקראת קפיצת מדרגה שנה הבאה.

הרבה שחקנים עדיין צריכים לשפר נקודות טכניות ספציפיות. וואה את המסירה, לוקאטלי השתלטות וצעד ראשון, דריבל לוקה בחסר ויש כמובן עוד.

מזל טוב לקמביאסו שהפך למצאלה

10. Don Joan Roman Member

ניצחון בהליכה, באמת הייתה תחושה שניסינו בכוח להפסיד ולהסתבך וסאס פשוט לא רצתה. מרגע שברארדי יצא הם בכלל נעלמו. ניצחון מוצדק.

לגבי וואה, מדהים כמה שחקן שגדל כחלוץ יכול להיות כושל ברמה הטכנית. יצאה לו בומבה מול סלרניטנה אבל מעבר לכך לא נראה לי שראיתי אותו מוסר/בועט/מרים בצורה טובה אפילו פעם אחת. מנגד מהרגע שהוא נכנס לאוריינטה הועלם לחלוטין. בניגוד למה שחשבתי קודם, יש עם מה לעבוד אצל האמריקאי.

11. k_700 Member

וואה סופר מוגבל. גם בנבחרת משחקים איתו חלוץ בקו. לא סובל שחקנים מוגבלים מהסוג שלו. יוצא לי לראות לא מעט את הusmnt אף פעם לא הבנתי את ההייפ.
    פפי למשל, הרבה יותר מרשים ממנו, גם באלוגן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. SerieA Il Capitano

זה מדהים איך כל שנה מחדש סאסוואלו עם שחקנים מוכשרים בכל עמדה במגרש, אבל עם הגנה של ליגה עשירית.

אני מבין שזו קבוצה שמקדמת צעירים, אבל יש להם פחות קהל מאשר מכבי פתח תקווה, אפס שאיפות, באמת שלא אכפת לי, בכלל, אם תרד ליגה.

טל., DRORIKO ו-EO11 אוהבים את זה.
  13. Don Joan Roman Member

כחלוץ אין לו מה לחפש, כשחקן הגנה אם הוא ישפר את ההבנה הטקטית ואת טכניקת ההרמה יש לו עתיד כי הוא מהיר וחזק ברמה שאין הרבה כאלה. פפי ובאלוגן הם הרבה יותר 9 כך שאני לא חושב שהם אמורים לשבת על המשבצת שלו גם אם הוא ישחק בהתקפה (מה שלדעתי לא נכון לו).

14. Don Joan Roman Member

שירדו ליגה. אני לא סובל את קרנאבלי, הוא נתפס בעיניי כשחצן, יהיר וכזה שלקח את הפרוייקט של סאס למקום פחות נכון (פעם סאס היו מספקים כשרונות בעיקר לליגה, היום קרנאבלי מעדיף לשלוח אותם לחו"ל גם במידה וההצעות שוות) ואני גם לא חושב שהם מייצרים שחקנים ברמה כזו גבוהה, הם עובדים יותר על יח"צ.

SerieA אוהב/ת את זה.
  15. SerieA Il Capitano

זה לא שאי אפשר להחליף אותם... שאר הקבוצות גם מתחילות להתבסס על צעירים בעיקר כי אין ברירה.

עם זאת אני לא רואה לזה סיכוי. אמפולי קטסטרופה, ורונה מכרה את כולם, סלרנטינה... אין תקווה.