המחזור ה-21 לעונת 2022/23 ב-SerieA:: דרבי דלה מדונינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏4/2/23.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם צירפו לפני מס' ימים את שומורודוב, שלפחות על הנייר, שחקן הרבה יותר משמעותי מהפולני הצעיר שעד למעבר הפגין פוטנציאל לא רע משולב עם הרבה מאוד טעויות אישיות כמעט בכל משחק.

2. Zakutaroma Member

אני מבין את מה שאתה אומר, זה גם נשמע הגיוני, וגם ראיתי את כל מה שמוריניו ופינטו אמרו עליהם, אבל לפחות עניינית, הסיבה שהספסל לא עמוק לא רק קשורה באיכות השחקן, אלא בהזדמנויות ובמוטיבציה שהוא מקבל, גם אם בלוטי לא כשיר ל90, או סולבאקן או כל שחקן אחר, אפשר לתת להם את ההזדמנות במשחק הזה, זה נכון שאמפולי שלטה במשחק, אבל לא הגיעה להזדמנויות מטורפות בזכות עמידה טובה בהגנה, אני לא חושב שאם אחד מהם או שניהם או שלושה היו נכנסים יותר מידי דברים היו מתרקסים במשחק הזה, ולכן כתוצאה מחוסר שיתוף, הוא ייכנס לבעיות שאתה מדבר עליהם שאין לו מספיק ספסל, לא חושב שהייתה הזדמנות טובה יותר מהמשחק הזה.
    אל תשכח שאמפולי ניצחה את אינטר עם יתרון שחקן, ואת לאציו בתקופה מאוד מוקדמת מהדהירה שלה.
    בעיניי השחקנים האלה מספיק טובים לעמוד נגד אמפולי,ורונה או סמפדוריה.

3. תומר1989 Member

היה פעם דרבי כזה חד צדדי? לי לא זכור

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיבה נוספת שהספסל לא עמוק היא ש:
    ווינאלדום מתעכב עם החזרה מהפציעה, זאניולו בדרך לטורקיה, קרסדורפ צריך לפלס את דרכו בחזרה לסגל אחרי מפגן חובבנות נוסף, ספינאצולה עלה לשחק אחרי שלושה חודשים ונפצע לחודש נוסף. המחליף של אלדור הגיע רק לפני מס' שבועות ועדיין לא מבין מה הוא צריך לעשות על המגרש.

נשאר רק ילדים מוכשרים, שלא אמורים לשחק יחד עם ילדים מוכשרים אחרים (כמו לדוגמה נגד נאפולי).

אני חושב שצריך לעשות את המקסימום כדי לנצח את המשחק. נקודה. ברומא הנוכחית יש אלמנט חשוב נוסף וזה קידום הפרימברה, אך גם זה לא אמור לבוא על חשבון התוצאה. התלונות שלך (קמארה, בלוטי..) הן לא זה ולא זה.
    למה שקמארה יקבל אפילו דקה אחת במקום בובה?
    במקום מי היית מכניס אתמול את בלוטי אחרי שסגר 90 דקות ביום רביעי לראשונה מזה 5 חודשים?
    תמי (שבכושר הנוכחי גם ככה עושה הכל לאורך כל ה90 דקות)? או פלגריני (שאומנם משחק פצוע כבר מס' משחקים אך עושה זאת בתפקיד הרבה יותר נסוג שכלל לא מתאים לבלוטי)?
    למה שסולבאקן יקבל דקות לפני שהוא מוכן ומבין את התפקיד שלו על המגרש? מה בדיוק יתרום לו להתרוצץ ללא מטרה?

בעיניי לא. ולא רק בגלל שאני לא מזלזל בקבוצות שלקחו נקודות מיריבות ישירות של רומא. אני מסתכל שוב על השחקנים שישבו אתמול על הספסל ואם הייתי המאמן באמת שאין לי מושג את מי הייתי מעלה למשחק. אולי בובה במקום דיבאלה בדקה 60 ולא 70, אבל שוב, אין לי מספיק מידע מה היה מצב השחקנים באותו רגע.

5. SerieA Il Capitano

מחצית ראשונה מצוינת שלנו והיינו צריכים להבקיע יותר.

העניין הוא שזה תמיד מה שקורה. מול מילאן בשני הדרבים בשנה שעברה, מול יובנטוס העונה בטורינו, מול נאפולי וכו' וכו'. ואיכשהו תמיד במחצית השניה הקבוצה נחלשת.

וגם היום.

המשחק הזה היה צריך להיגמר הרבה לפני, אבל משום מה השחקנים שלנו החליטו להעביר את הזמן מהדקה ה-45 ועד הדקה ה-80. הזוי.

שאפו לאינזאגי על ניצחון ראשון בדרבי בליגה, ונראה איך נמשיך עד פורטו.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA - האמת שגם אני רציתי לכתוב שאחרי המחצית הראשונה, אם הייתי אוהד אינטר הייתי מאוד מודאג מחוסר הקליניות בקבוצה.

פחות נענשים על זה באיטליה, באלופות זה הדחה.

בסוף זה נצחון חשוב ופתחתם +5 ממקומות 4-6

SerieA אוהב/ת את זה.
  7. itzik.miro Member

הם באלופות. זה משחק סכום אפס בנושא הזה, כנ"ל יובה אם היו מחזירים לה את הנקודות מחר בבוקר.

אטלאנטה, רומא ולאציו לא מספיק עקביות כדי לקחת מנאפולי, אינטר ויובה את המקומות לאלופות בעונה רגילה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. DeRossi16 Member

אם אלמנט קידום הפרימברה לא אמור לבוא על חשבון התוצאה , איך זה לא הגיוני לשתף את קמארה שלפי ההופעות שלו לפני פגרת המונדיאל סיפק הופעות טובות משל בווה וטהירוביץ'(שמתחילים להזכיר את סיפור אפנה ג'אן בעמדת הקישור) ובטוח מאלו של כריסטנטה.
    נכון הוא בא כמחליף לווינאלדום , אבל אם הוא מספק את הסחורה למה לא להשתמש בו כשהמאבק על הטופ 4 רלוונטי מתמיד.

הייתי מכניס את בלוטי במקום דיבאלה שנפצע , יכולת הלחץ שלו יכלה למנוע את ההליכה לאחור של רומא. הוא יכל להכנס למחצית , לא מבין מה הקשר שהוא סגר 90 דק לראשונה ביום רביעי , זה לא כי הוא לא בכושר , זה כי מוריניו לא מאמין בו.
    כושר בונים באימונים היום יומיים , לא במשחקים עצמם. הוא יכל להכנס גם במקום פלגריני כשבווה החליף את דיבאלה...

אם מה שמוריניו אומר על סובלאקן נכון , זה עוד מסמר במדיניות הרכש הכושלת של רומא.

EsheD אוהב/ת את זה.
  9. טל. Member

DeRossi16
    אני אומר: יש משהו מתחת לפני השטח בין מוריניו לפינטו.
    שניהם מכחישים. שניהם יכולים להכחיש עד מחר.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקמארה יש משחק וחצי טובים ברומא (ורונה והמחצית מול בטיס) ועוד 4-5 משחקים חלשים. בובה לא נופל ממנו כבר היום. טאהירוביץ' בגיל 19 נראה פחות מוכן אך הראה פוטנציאל להיות נכס חשוב מאוד בעתיד, ובכל מקרה משחק בתפקיד שונה (של כריסטאנטנה).

אין פה טרייד אוף בין שחקן איכותי לכאן ועכשיו לבין ילדים. בשני המקרים לא ניתן לדעת מה תקבל במשחק נתון. למזלה של רומא המאמן בוחר בצעירים ולא בשחקן שהגיע לסתום חור זמני מיוון, ללא כל אפשרות להמשיך לעונה הבאה, רק כי הוא מבוגר יותר.

*פליקס הוא דוגמה לשחקן שהכניס למועדון 8מ' יורו מכלום, ולפי המשחקים מול נאפולי ורומא הוא מתקדם לא רע להיות שחקן לגיטימי בסריה א'.

אם הוא היה מספק את הסחורה, מוריניו לא היה נאלץ לשחק עם מאטיץ' וכריסטאנטה (שחקנים שנמצאים בסגל על אותה המשבצת) לאורך רוב העונה.

בלוטי לא בכושר. זו הבעיה היחידה שלו בחצי הראשון של העונה. הזדמנויות הוא מקבל מספיק (כמובן ביחס לסטטוס שלו כמחליף של תמי).

ואם הוא יתחיל לממש את הכישרון שלו חודשיים-שלושה אחרי שהגיע ולא מיד, כמו ב99% מהמקרים בהם לשחקן צעיר לוקח זמן להתאקלם לליגה\קבוצה חדשה? אז מדיניות הרכש תהיה סבבה? הייתה בכלל אלטרנטיבה בסכום אפסי ושכר אפסי של סולבאקן?

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/23
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו בועטת בדלי במאבק של 5 קבוצות(היה אמור להיות 6) על 3 מקומות שנשארו לליגת האלופות.

שוב פעם משחקים בסריה אה ׳מי הכי פחות גרועה׳ רק נאפולי משחקת משחק אחר.

itzik.miro ו-SerieA אוהבים את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהקשר לדיון על איכות הספסל. ככה זה אמור להיות באמת:

Gianzola אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

חבל שאינזאגי האכיל אותנו את הלקרדה עם קוראה ולא הבאנו מישהו כמו פדרו במקום.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לכם "כמו פדרו" באליפות האחרונה (אלכסיס סאנצ'ז). שחקנים מהסוג הזה תמיד מספקים את הסחורה. גם אם התוקף שלהם קצר.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  15. SerieA Il Capitano

גם בסגנות האחרונה.
    אבל מארוטה אמר שהמשכורת שלו הייתה יקרה מדי.

זו סיבה סבירה, אין מה לעשות לגביו.

הבעיה היא הבזבוזים בשאר הגזרות.