המחזור ה-3 ב-Serie A לעונת 24/25: במוקד אינטר - אטאלנטה, לאציו - מילאן ויובה - רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏30/8/24.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאוהדי הקבוצות כאן העדיפו לנחס במקום לקחת את הניצחון, כך גם הקבוצות במחצית הזו.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית לא טובה בכלל שלנו, רומא מצופפת יפה ולחצה לא רע בהתחלה כדי לגרום ליובה להתפרס ומאז די הצליחה לשמור את המשחק של יובה מרווח ולא אפקטיבי. מנגד אנחנו לא מספיק סגורים באגפים וקבוצה עם יותר שיניים כבר הייתה גורמת לנו לספוג. רומא לא רעה, אבל לחלוטין חסרת שיניים.

קאבאל, גאטי, סאבונה ואמבאנגולה לא מספיק טובים כרגע בסגירות ובעבודה האישית בהגנה.

בקישור פאגולי את לוקאטלי זה פשוט לא מספיק דינאמי ולא מייצר כלום.
    ילידיז עוד ילד אבל אם הוא רוצה לגדול ל10 שיש לו על הגב הוא חייב לבוא ולקבל כדורים ולקחת אחריות.

קמביאסו ממשיך להיות טוב.

אם אני מוטה אני מוציא את סאבונה ופאג׳ולי המוצהב, מכניס את לואיז וניקו/קונססאו(מי שהוא חושב שבמצב עדיף)

3. Don Joan Roman Member

מחצית ראשונה שלא רק שלא כובשים, גם לא יוצרים כלום ורומא מסוכנת יותר. משחק שמזכיר את המאמן הקודם.

4. Zakutaroma Member

אני מסתכל על זה בצורה אחרת
    רומא נותנת מאה אחוז על המגרש בקושי מסכנת את השער פעם אחת.
    יובנטוס בהליכה עם הרכב סביר ותותחים על הספסל מעבירה בקלילות את המחצית הזו.
    רומא במרכאות נראת מסוכנת כי יובה עדיין ישנה אבל רומא לא טובה כמו שזה אולי נראה

5. Cup of Tea Liverpool, UK

הנה קאבאל ואמבנגולה יצאו וטון וקונסיסאו נכנסו.

6. טל. Member

Zzzzz

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Don Joan Roman Member

רומא עמדו הגנתית יפה מאוד, יובה לא הייתה אינטנסיבית וגווידה היה עלוב כשלא נתן למשחק לרוץ ובעצם עזר לשתיי הקבוצות לשמור על רמת משחק נמוכה. חבל מאוד, היינו צריכים לנצח את זה בשיניים עם גול של דושאן שהיה חלש מאוד היום ולא מרוכז.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו אוהבים את הקבוצות שלנו ותמיד יש מה להגיד, אבל בתכלס זה הסיכום האמיתי למשחק הזה.

יובנטוס צריכה ללכת לעבוד קשה, בשני נצחונות סינוורו את השחקנים לגמרי

טל. אוהב/ת את זה.
  9. Don Joan Roman Member

לא מסכים, אני לא ראיתי קבוצה מסונוורת. זו הפעם הראשונה ששחקנים כמו סאבונה ואמבנגולה מתמודדים מול סגנון כזה של משחק ומול קבוצה שיודעת לעמוד על המגרש ולשחק מבוקר והשחקנים שנכנסו בחלקם עדיין לא מחוברים. אני דווקא חושב שהשחקנים עבדו, זה שלא הלך להם והם לא היו טובים זה נכון אבל זה לא נבע מזחיחות.

10. DeRossi16 Member

מצחיק איך שדה רוסי סתר לך את כל התאוריה על הנוער ושם את פיסילי בהרכב במשחק הכי קשה בליגה אחרי אינטר בחוץ.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהם חשבו שילך להם כמו במשחקים הקודמים, והיה ניתן לראות שהשחקנים קצת לא מבינים איך לאכול את הסיטואציה. רומא הצליחה לגרום לשחקנים ברוב השלבים להיות רחוקים אחד מהשני ולא סתם זה היה נראה כמו כדורגל אפור מאוד.
    סאבונה לדעתי דווקא עשה עבודה טובה, אמבנגולה נעלם לגמרי אבל עוד יצטרך ללמוד וזה טבעי.
    לוקאטלי, פאגולי ויילדיז הם השחקנים העיקריים שלא היו טובים באופן משמעותי. אם יילדיז ופאג׳ולי היו מתקרבים לקמביאסו למשל, היו יכולים לנסות לייצר משהו, במקום לתת לרומא לרווח את הקבוצה.

אגיד משהו נוסף - טון עשה שינוי משמעותי בכניסה שלו, ובעיקר היה נראה שהוא בא לקבל כדור כל הזמן, ומחפש לתקוף ואגרסיבי. עם תוראם ולויז נראה לי שברור מי צריכים לפתוח בקישור.

לגבי האגפים - עוד נראה..

12. SerieA Il Capitano

המשחק של אתמול לדעתי נתן לרומא את ההרגשה שהיא לא כזו גרועה כמו ששני המחזורים הראשונים לכאורה הראו וגם נתן ליובה להתמודד עם קושי בשלב מוקדם של העונה. טוב לשתי הקבוצות.

אני מרגיש שרומא צריכה ללמוד איך להפעיל את דווביק טוב יותר, הוא בקושי נוגע בכדור וגם כאשר זה קורה הוא לא קרוב לשאר. אם רומא לא תלמד איך לגרום לו להגיע למצבי הבקעה היא תשחק עם עשרה שחקנים בכל נקודת זמן.

13. Don Joan Roman Member

הם לא הבינו איך לאכול את הסיטואציה לא כי הם חשבו שיילך להם קל או בגלל זחיחות אלא בעיקר כי לראשונה הם עמדו מול קבוצה שבאה להוציא 0-0 וגם מאוד מתורגלת בזה זכר לימי מוריניו. גם קומו וגם ורונה ניסו לקחת את הנקודות וזה חלק מתהליך גדילה ובנייה של קבוצה גם משחקים כאלה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רומא לא ניסתה לתקוף בחמת זעם אבל בחלק האחרון של המשחק היא החזיקה בכדור לא פחות מיובה וגם הנוכחות שלה בחצי של יובה הייתה מורגשת, כשדווקא יובה להפתעתי הייתה נסוגה מאוד. להציג את זה כאילו זה בונקריניו של מוריניו? זה לא מה שהיה אתמול.

15. Don Joan Roman Member

בחמש - עשר הדקות הראשונות ובחמש האחרונות היא ניסתה לתקוף ובשאר המשחק עמדה מאוד נמוך וסגרה קווים בדיוק כמו שעשתה בתקופת מוריניו.

זה בסדר גמור, זו הדרך שלה לצמצם את השטחים ליובה ועל יובה לדעת למצוא פתרונות למצבים האלה.