המחזור ה- 36. האם הסטטוס קוו ישמר? נפרדים מווסטהאם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/4/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשליות,אשליות מתוקות............
    שמע,מה שאתה עושה עכשיו נורא פתטאי,אמרת את זה לא כי אתה באמת מאמין,אלא כדי לא להראות שגם אתה כבר יודע מי תהיה האלופה השנה.

2. Julian Joachim Member

משה תגיב בבקשה לקירק.

מעניין אותי לשמוע מה תאמר.

3. AFC Member

אופס... לא ראיתי את העמוד השלישי...

1) ניצן, אתה מגזים, למה אתה תוקף אותו ככה?
    2) למרות שאני עדיין משוכנע (באמת, אני לא סתם אומר) שארסנל תיקח את האליפות, אני עדיין מרגיש שאני חייב התנצלות בפני משה. בחלק מן הדברים צדקת, אני מודה שכרגע מנצ'סטר הרבה יותר טובה מארסנל, אבל אתה יותר מדי משתחצן. בכל זאת, ארסנל העונה שיחקה הרבה יותר טוב ממנצ'סטר עם כדורגל יותר מלהיב ויפה, והאמת? חבל שלפעמים פשוט לא ניצחנו 1:0 כמו מנצ'סטר והיינו אלופים במקום להסתבך יותר מדי. אני עדיין חושב שאת תואר "קבוצת העונה" צריך לתת לארסנל.
    3) משה, תוריד פרופיל עד המחזור הבא לפחות, כי אם ארסנל אכן תיקח אליפות (ואל תספידו), אתה תימצא במצב מביך מאד. ואף אחד לא מרחם על אוהד מנצ'סטר יונייטד. רק עצה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע,אני לא יהיר,אני לפני שני הודעות אמרתי בפה מלא שארסנל אכן שיחקו יותר טוב מהיוניטד ב16 מחזורים ראשונים,אבל,מאז המחזור ה17 יוניטד פשוט יותר טובה.
    ולצפות במצב הזה שהקבוצה שלי תקח אליפות זה מוגזם?
    ואני צינתי,שגם בתקופה שארסנל הייתה יותר טובה,וכולם דיברו שהשנה ליברפול וארסנל נאבקים על התואר בלי היוניטד,אני צינתי שבסופו של דבר האליפות תהיה של השדים האדומים.
    ובקשר לקירק בהחלט ראיתי את ההודעה שלו,פשוט חשבתי שהוא כתב את זה לAFC כי AFC העלה את עניין העומס,ואני בסך הכל צינתי שזה מצחיק שכל השנה הוא ביקר אותי כשהזכרתי את העומס כגורם מרכזי לזה שהיוניטד שנה שעברה לא נילחמו בסוף על האליפות,ועכשיו הוא בעצמו אומר שהעומס הוא אחד מהגורמים לאיבוד האליפות של ארסנל השנה,ועוד להזכיר לכולם שהעומס שהיה על יוניטד שנה שעברה היה יותר גדול בהרבה מהעומס על ארסנל השנה.
    ואם אתם מתעקשים שאני אגיב על העומס,אז כפי שהתברר,מרגע שיוניטד השתחררו מעומס ליגת האלופות,ופרגי כבר לא היה צריך לתכנן מי יצא ומי יכנס,ואת מי להרכיב,ליוניטד יותר פשוט להתרכז בליגה,ולהתיחס אליה כעת כמפעל החשוב ביותר,ופשוט לשחק את הכדורגל שלה.

5. Julian Joachim Member

משה אתה מדבר שטויות בסוף שם.

הרי מנצ'סטר לא בצ'מפיונס מה... שבוע? לא משם התחילה היכולת הנפלאה (יחסית)

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל,בוא נבהיר משהו:
    המחזור הזה היה קריטי,והפעם בניגוד למשל לשנה שעברה,לא ראינו שחקני מפתח על הספסל או מוחלפים במחצית כדי לשמור אותם לליגת האלופות.
    ודבר שני,כפי שצינתי,זה התחיל עם טוטנאהם וימשיך בשאר המשחקים עד סוף העונה.
    ואכן היכולת הטובה החלה כשהיוניטד עדיין היו בליגת האלופות,אבל אני בספק,עם פרגי היה עולה או נשאר עם שחקני המפתח במחצית השנייה בטוטנאהם עם היה לו עדיין את ליגת האלופות על הראש.
    בכל מקרה,סיפור ליגת האלופות נגמר,ומה שנשאר זה להתאמץ עוד קצת כדי שהזכיה באליפות תיהיה רישמית........

7. Julian Joachim Member

משה אבל אתה מפספס משהו.

הרי אתה טוען כבר תקופה ארוכה שמנצ'סטר בכושר שיא כי אין צ'מפיונס. אז א. היא התחילה בכושר הזה עוד בזמן הצ'מפיונס. ב. היה לה פחות עומס בצ'מפיונס מארסנל (כבר דיברנו על זה). בקיצור... כל הכבוד לפאגי שהביא את הקבוצה לשיא עכשיו אבל זה לא קשור לשטויות שאתה והוא מגבבים.