המחזור ה-37

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/5/03.

1. Asaf Member

החבר'ה מישראל בעטו ליז'י פאסים מה הפלא שהם הפסידו..

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קירק אני מתחיל להיות פאסימי תן לי בבקשה סיבות למה להאמין שנצליח בסוף להעפיל לליגת האלופות...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש יש יש יש יש יש יש יש יש יש יש יש יש שישי יש יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אנלקה ושמייכל מת עליכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. KirkH Member

סיבה אחת יש לי... אבל חתיכת סיבה. נ י ק ו ל ה. כל השבוע הזה דיברתי רק על דבר אחד. על הנקמה. שלי, וכמובן של ניקולה.

בתחילת העונה אבי מלר פירסם מאמר לקראת פתיחת העונה בליגה האנגלית. אין לי שום דבר נגד האיש, להיפך - אבל ההימורים שלו באותו מאמר לגבי נבחרי העונה גרמו לי לתעב אותו לאורך ורוחב כל העונה הזו.
    מלר כתב אז שליברפול תיקח אליפות כאשר מייקל אוון זוכה בתואר שחקן העונה ובדרך קוטף גם את תואר מלך שערי הליגה. זה עוד מילא, אבל שתי הבחירות הבאות שלו פשוט הפכו אותו למושא השינאה הכי גדול שלי באנגליה. אכזבת העונה, איך לא, צ'לסי. ה"פלופ" של העונה, כן כן, ניקולה אנלקה!!!
    זו הסיבה שכל כך הייתי בטוח שאנלקה יכבוש, וזו גם הסיבה שלא היה אכפת לי להפסיד היום לווסטהאם, הכל בשביל הנקמה.

אז הנקמה הגיעה והייתה מאוד מאוד מתוקה, ועדיין, את העבודה צ'לסי יצטרכו לעשות ביום ראשון הבא. המזל הבאמת גדול הוא שצ'לסי וליברפול יגיעו עם אותו מספר נקודות. אם לליברפול היה יתרון נקודה ערב המחזור האחרון היינו רואים עוד הופעה מגעילה של מלכת הבונקרים. עכשיו נראה איך ראניירי עולה למשחק שהוא צריך בו רק נקודה ולא שלוש, הימור שלי: שני שוערים חמישה בלמים ועוד 4 קשרים דפנסיביים.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברור שהייתי מעדיף שצ'לסי היו מנצחים ואז הכל היה סגור.

אבל אם כבר ווסטהאם ניצחה אז שתישאר בליגה, כי פשוט מגיע לה.

6. ofer16 Member

שוב - אני חושב שקבוצות מסוגה של ווסטהאם מקומן בליגת המשנה. קבוצות שייעודן לגדל שחקנים ולמכור אותם, לא צריכות לשחק בליגה העליונה.
    חבל שההגדרה הזאת של קבוצות כוללת גם את איפסוויץ'... אב תמיד יש יוצאים מן הכלל!

7. zizou Member

זה אומר הכל

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נו מספיק כבר אתה עם השטויות שלך!!!!!!!

9. Fernando Cavenaghi Member

קירק, גם אני קצת הופתעתי מההכרזות של מלר, אבל אני בניגוד אליך רק אהבתי אותו יותר.

ואני מצטער אבל זה שההגנה של ליברפול אמורה להיות טובה לא אומר שהם משחקים בונקר, השילוב של הנשוז והופיה במרכז הוא השילוב הכי טוב שראיתי בכדורגל, ושל ריסה וקראהגר בצדדים גם מסתדר מעולה. לא הרבה קבוצות עולות לפעמים עם ארבעה חלוצים (הסקי ודיוף בצדדים) או בדרך כלל עם שלושה.

ושמייקל והשופט עשו עוול לליברפול שהיו צריכים לצאת עם הנקודות ועם יתרון ענק למשחק הבא מול צלסי.

אין מה לעשות חוץ מלחכות וכנראה לראות את ליברפול לוקחת את אופ"א שנה הבאה.

ולידס תרד ליגה!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. KirkH Member

לא יודע מה להגיד לך בנצור, דבר אחד בטוח הטעם שלך קצת מוזר. כל קשר בין סטפן הנשוז לכדורגל מקרי בהחלט. וקארגר? מגן? כל אנפילד עומד על הרגלים ומוחא כפיים כל פעם שהוא עובר את החצי. והמילה בונקר נקשרת אצלי אוטומטית לליברפול יותר בלל אירופה ולא הפרמיירליג. מי שזוכר עונות קודמות של ליברפול באירופה יודע שכשהם רוצים לשמור על תוצאה כל האמצעים כשרים, אפילו להעלות את אמיל האסקי בתור בלם (!!!) כמו שהוייה עשה נגד סלטה של רביבו בארסה ועוד כמה קבוצות.

והשופט לא ממש קיפח את ליברפול. היו להם אלף הזדמנויות וזה שהם לא כבשו זה אשמתם. כמו שאתה אומר שלא היה פנדל (לא מסכים איתך) אתה לא מתייחס לעובדה שרייט פיליפס לא ממש היה בנבדל (אלא אם כן הולכים לפי שיטת האף הבולט שהמציא כאן דאייר), ואתה ם שוכח שבגול של ליברפול הופיה נכנס בגסות בשחקן של השיטי - ככה שזה לא שחור ולבן.

11. Fernando Cavenaghi Member

קירק, אני חייב להתוודות, ראיתי 75% מהמשחק, המשחק השני קרא לי מדי פעם.

אבל זה שליברפול החמיצו לא אומר שמותר לשופט לפסוק לפנדל לא מוצדק, הכדור עבר אחרי טראורה ואנלקה בסיבוב נתקע בו.

ועל ג'יימי שלי אסור ללכלך, אחד האהובים עלי.

ומה חשבת שאמיל הסקי? נכון שבשיחות שלי עם פולדאש הוא חלוץ פורה אבל הוא הרבה יותר קרוב ללהיות בלם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

12. KirkH Member

לא יודע על מה אתה ופולדש מדברים אבל אם החלוץ מספר אחת של קבוצה הוא בעצם בלם (!!!) עדיף שלא תבכה אחר כך כשהיא לא מבקיעה.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח קירק.... לא האף הכתף.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ניוקאסל היום מבטיחה סופית את המקום השלישי ואת הכרטיס ללגית האלופות. קצת בחריקות, קצת לא מגיע לפי החודש האחרון, אבל תזכרו שהייתה פה עונה שלמה...

עונה שעברה מקום רביעי.
    העונה שלישי.

מי וייתן ועוד שנתיים נהיה האלופים.... :roll:

14. Fernando Cavenaghi Member

הוא אומר שאלן סמית חלוץ פורה, אני אומר שהוא לא חלוץ, אני אומר שהסקי חלוץ סקורר והוא אומר שהוא לא חלוץ.

די הגיוני.

15. AFC Member

חוץ מההימור האחרון, אמרתי לכם.

ארסנל תנצח את לידס, מנצ'סטר בחוץ תסיים בתיקו מול אברטון והולכים למגרש נייטראלי - ואליפות לגאנרס. ולא אכפת לי מהניצחון של מנצ'סטר, זה היה צפוי, מול אברטון הם לא ינצחו, תזכרו מה אני אומר.