המפעלים האירופיים - 23/24 : ת"א ביוון, חיפה מול פיורנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/5/23.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. G.B7 ירוק עולה

כן אין ספק שסמי עופר היה צריך להוות יתרון משמעותי ולתת מקדמה לשבוע הבא, בפועל המשחק ההתקפי לא עבד בכלל, בעייני מ-2 סיבות- יום חלש אישי של שחקני ההתקפה ובנוסף החילופים המאוחרים של דגו (שהסביר שהוא רצה ניסיון על הדשא אבל זה לא עבד, אז אין שום דבר רע לשנות בדקה 60-65).
    מעבר לזה משחק ההגנה שלנו אתמול היה טוב, סק אדיר אבל האמת שגולדברג גם מאוד יציב וטוב. האכזבה שלי היא בעיקר מסונדגרן שבעיניי נמצא בירידה ביכולת לא מעט זמן וגם אתמול היה לא מספיק טוב.

אני מקווה שבשלישי הקבוצה תעלה עם יותר תעוזה ואומץ, לשחק בשביל לנצח ולא בשביל לא להפסיד, כי הגישה אתמול הייתה כאילו קודם כל בואו לא נפסיד (הייתי מקבל את זה יותר אם המשחק אתמול היה בחוץ, אבל בסמי עופר אני מצפה ליותר).

בסופו של דבר ככל שהמשחק הבא יתקדם אני מאמין שהאומץ יגיע ואני מאמין שנוכל לעשות את זה גם שם!.

2. oranfu Member

משחק ההתקפה לא היה טוב גם כי יש בעיה במערכים שאנחנו עולים.
    אנחנו משחקים עם חיסרון מספרי בקישור, קשה להתגבר ככה על לחץ וקשה גם להפעיל לחץ כי אנחנו פחות שחקן באמצע.
    זה היה יכול לתת לנו גול כי בהתחלה הם התקשו להתמודד עם היציאה שלנו קדימה, אבל לא כששחקני ההתקפה נראים ככה. מפיירו אין ציפיות כי חוץ משכדורים יפגעו בו בתיבת החמש וייכנסו, אין לו שום יכולת.
    אבל חזיזה היה מאוד לא יעיל, שרי "נבלע" בין ההתקפה לקישור וסבע היה בהופעה שנראתה יותר כמו איתי שכטר מודל מכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/23
    alexshw אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

הסיבה העיקרית זה שלא הפעילו בכלל את קורנו, שזה תמוה לחלוטין. במקום זה ראית את שרי וסבע כל הזמן מנסים לפרוץ את היער שלהם דרך האמצע. משחק התקפה פרימיטיבי למדי. אין לי בעיה עם התוצאה כי פגשנו יריבה לא פחות טובה מאיתנו, גם אם נודח זה לא יהיה אסון, אבל לדעתי היה אפשר לייצר יותר אתמול.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

ואני פשוט נדהם כל פעם מחדש כמה שפיירו חסר מושג מחוץ לרחבה. אני לא מצפה ממנו להיות הארי קיין, אבל דחילק אפילו פס פשוט הוא לא מסוגל לתת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

בהתחלה כן ניסו את קורנו, אבל פיירו לא הצליח להתגבר על השומר שלו בכלל בגובה.
    ולקורנו היה משחק לא טוב.

לא יהיה אסון אם נודח, אבל חבל.
    הם קבוצה טובה יותר אבל כן יכולנו לעבור אותם לדעתי.

פיירו מוגבל בצורה חסרת תקדים לדעתי. פס פשוט על 2 מטר הוא לא מסוגל לתת.
    חוץ מפיזיות אין לו כלום, ממש ממש ממש כלום.
    הוא עובד קשה, הוא קבוצתי, הוא עושה עבודה חשובה. הכל נכון מבחינתי. אבל היכולת שלו היא באמת מביכה.

6. DRORIKO Member

ראיתי את המשחק מהדקה העשירית. אולי ב-10 דקות שלא ראיתי כן ניסו אותו, אבל ממה שאני ראיתי הם כמעט תמיד הלכו דרך האמצע ולא הפעילו אותו מספיק.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל האהבה והערכה לויטור, סק זה רמה אחרת בעוצמות.

ואם אפשר רק תודיע לנו מתי אפשר לקבל את הסכמתך ,המתח הורג אותנו.

8. italiano Member

*/aaarofl

סק בלם מצוין אבל להשוואת אותו לויטור בשיאו זה מגוחך.
    לסק יש יתרונות פיזיים אבל שם זה נגמר. בכל אספקט אחר במשחק הוא לא מדגדג לויטור את הנעליים, בכל הכבוד.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מדגדג ?תרשה לי רגע */aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

ויטור בשיאו בלם ענק, אבל בוא.
    סק יותר מהיר,יותר חזק,משחק ראש יותר טוב וקורא את המשחק לא פחות טוב מויטור.
    מה כן ,ויטור באישיות יותר לידר. וזה כמובן מבלי להוריד ממנו שהוא היה ועדיין בלם אדיר.

אז לפני שאתה מגחך,מחלק הסכמות,ומזלזל. מציע לך להסתכל על העבודות.

10. italiano Member

קח עובדות:

דקות -
    ויטור: 2607
    סק: 2584

איבודי כדור -
    ויטור: 113
    סק: 75

שערים עצמאים -
    ויטור: 0
    סק: 1

תיקולים -
    ויטור: 47/59 - 79%
    סק: 76/95 - 72%

דריבלים -
    ויטור: 15/26 - 57%
    סק: 26/40 - 65%

מסירות -
    ויטור: 1671/1828 - 91%
    סק: 1361/1512 - 90%

איומים לשער -
    ויטור: 22
    סק: 14

איומים מתוך הרחבה -
    ויטור: 22
    סק: 12

איומים למסגרת -
    ויטור: 10
    סק: 8

שערים -
    ויטור: 2
    סק: 4

בישולים -
    ויטור: 2
    סק: 1

אלה ה"פערים" בין הבלם הגדול ביותר שהגיע לכאן, עבדולאי סק, באלופת המדינה ובקבוצה הטובה ביותר ב3 השנים האחרונות לבין בלם מזדקן, אחרי פציעות מרובות, מעבר לשיא וכבונוס בקבוצה קצת פחות טובה.
    סלח לי אבל רק עיוור או חסר מושג בכדורגל(או אוהדי מכבי חיפה שידועים כחסרי מודעות) ישווה בין ויטור בשיאו לסק כיום. ויטור היה אמור לעבור לאנגליה בסוף העונה הראשונה אצלנו, אחרי העליונות המדהימה שהציג גם באירופה, ולבסוף קרע את הרצועה והעסקה התפוצצה.
    סק בלם אדיר. ויטור בשיאו, בטח בעונה הראשונה אצלנו, מטאטא אותו בלי להזיע.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר הם עברו מפלאניץ יותר טוב מוויטור לסק יותר טוב מויטור .

12. G.B7 ירוק עולה

לא הבנתי מה העובדות האלה אמורות להגיד?
    אני לא טוען שוויטור יותר או פחות טוב, אני חושב ששניהם פשוט אדירים (ויטור בשיאו וסק מאז המונדיאל).
    גם כתבת שמכבי קבוצה יותר טובה מב"ש זה לא בהכרח טיעון טוב כי גם אם הוא נכון זה יש המון משתנים שיכולים להשפיע, למשל מכבי חיפה שיחקה עם קשר אחורי אחד דבר שמוביל פעם אחר פעם אחר פעם ליציאות קדימה של היריבה ונוצר מצב של סק נגד העולם, וברוב המקרים המוחלט סק יוצא עם הכדור שהוא מנער את החלוץ בקלות.
    גם אתמול זה קרה אפילו מול החלוצים הפיזיים והמהירים של יאנג בויז, היה מצב שבו כדור עומק השאיר את סק והחלוץ לתת ספרינט ובדיוק כמו נגד סלובן ושריף הוא טאטא את החלוץ וזכה בכדור.

לגבי פלאניץ' הוא גם היה ענק אבל סק מאז המונדיאל הרבה יותר טוב.

לירן אוהב/ת את זה.
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מאיפה הבאת את המספרים,אבל אזרום איתך.
    תגיד לי אם זאת השוואה הגיונית? סק בעונה ראשונה הגיע אחרי שלא שיחק הרבה זמן,ולקח לו זמן להתאקלם,ורק בפליאוף העליון הוא באמת נכנס לעיניינים.
    אי אפשר לגבות במספרים כי השיא של ויטור מאחוריו.
    אתה רוצה לדבר על חוסר מודעות ? אחרי הניצחון על ההרכב השני של אינטר אוהדים שלכם חשבו שאתה מועמדים לזכייה בליגה האירופית.

שמעת אותי פעם אומר שפלאניץ יותר טוב מויטור?
    אל תהיה תמגוג.

14. Raulito Madridista

בחצי השעה הראשונה מאוד נהנתי לראות את מכבי חיפה, גם אבא שלי שצריך להתאמץ כדי להשאיר אותו בעניינים - היה מבסוט. היא הזיזה את הכדור מהר, היא ניסתה להתנפל וראינו די מהר שהיא פגשה יריבה חזקה שיודעת לעשות הגנה בשקט ולא נלחצת מהאווירה המטורפת וגם לא מהחום. היה חסר לחיפה את הגרוש ללירה מה שלא אופייני לה עם כל כך הרבה איכות על כר הדשא. צ'רון שרי ממצבים כאלה מבקיע, דיא סבע המאכזב בועט רע. המאמן היריב תיגבר את השמירה על דולב חזיזה בצד ימין ולחיפה לא ממש היו רעיונות. אני מסכים שמסאי דגו היה צריך לבצע חילופים מוקדמים יותר ונועזים יותר ולהשיג יתרון בבית אבל יש סיבה שפתח מי שפתח ושחקני ההרכב היו אמורים להביא את המפנה. אותי כן מעניין לראות את דין דוד משחק כי הוא מהיר ופחות מסורבל מפיירו. אבל במשחק חוץ הדברים משתנים. בכל מקרה גם בהתחשב בעונה שעברה - חיפה יכולה לעשות את זה.
    מה שלא אהבתי בכלל - נסיונות להתחכם בהגנה ולא להעיף כדור מהר, וגם משחק הרגל של איתמר ניצן מזעזע. מסירה אחת מילא, פעם שנייה - או.קיי אבל פעם שלישית זה מוגזם.

15. סמואל אטו Member

דיה סבע הזכיר לי אתמול למה אצילי לא פתח בעונה שעברה במוקדמות.
    חיסרון בחלק ההגנתי בלי לתת יתרון בצד ההתקפי.
    השילוב הזה עם שרי ופיירו ביחד לדעתי פחות מתאים במשחק מהסוג הזה. היה צריך מישהו הרבה יותר דינאמי ליד שרי ופיירו שהם הרבה יותר סטטיים במשחק שלהם.

חזיזה במשחק קטסטרופלי. דקה 10 הוא כבר היה עייף, מה קרה לו?

oranfu ו-G.B7 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.