המפעלים האירופיים - 23/24 : ת"א ביוון, חיפה מול פיורנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/5/23.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבדנו בתוך חצי שנה בקישור שני שחקנים ישראלים שכרגע אין לנו מחליף ראוי להם. זה לא רק לביא, גם חסרונו של אבו פאני מורגש. קשר זר טוב נחוץ מאד, אבל אם ג'אבר לא יעשה צעדים קדימה אנחנו נהיה בהמשך העונה בבעיה. אגב, מוחמד גם לא היה טוב היום.

Sturridge, EsheD ו-G.B7 אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

אתה יודע הם בבית לא ניצחו את אלופת לוקסמבורג ואלופת בוסניה. ממה שראיתי הם עברו בעיקר במצבים נייחים, וגם כאן כבשו.
    אסור לזלזל כדי לא להסתבך, צריך לשחק חכם והתקפי.

3. G.B7 ירוק עולה

ההגנה במצבים נייחים הייתה הבעיה האחרונה שלנו בעונות האחרונות, היום במשחק ההגנתי נפלנו במצבים האלה (מעבר לגול, הם היו ראשונים ליותר מידי כדורי קרן).
    צריכים לשים את הדגש על זה במשחק הבא.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

מרגיש לי שבאמת לא ראינו את אותו המשחק.

מה עוזר להניע כדור מהר ובנגיעה כשזה תמיד נגמר במסירה ישר לרגליים של שחקן יריב, ובלא מעט מקרים באזור מסוכן שיכול להוציא מתפרצת?

לא ראית כמה איבודי כדור שלומיאלים היו להם? זו רמת ביצוע ממוצעת של ליגה לאומית.

כמובן שהם לא חלשים עד כדי כך אבל לפי המשחק היום? מתמודדים פה נגד הירידה, חד משמעית.

בוריאן הציל אותם פה מתבוסה ביתית, יותר מזה?

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/23
    EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

ראינו משחק שונה לחלוטין.
    הנעת הכדור שלהם לא נתקלה בשום בעיה עד לפני הרחבה שלנו.
    איבודים שיכלו להוציא מתפרצות? אז איך לא היו לנו שום מתפרצות במשחק הזה?

6. alexshw Member

כי איבדנו מלא כדורים סתמיים וכי פיירו.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  7. VAR Member

גם ההוצאה לפועל של מכבי חיפה הרבה מתחת לרמה שצריך לשאוף אליה. מכבי חיפה הייתה ביום בינוני מינוס לגמרי, אבל כשפוגשים יריבה בבלאק אאוט מוחלט גם זה מספיק לניצחון חוץ.

לא יודע אם לדגו יש את מה שצריך בשביל להיות בכר, אבל את התחת שלו הוא לגמרי ירש. בשלב הראשון קיבל קבוצה חצי מקצוענית, בשלב השני קבוצה שלא רוצה לשחק כדורגל, ובשלב השלישי קבוצה שלפחות במשחק הראשון שכחה איך לשחק כדורגל.

אגב גם ההגנה של מכבי חיפה ביום חלש מהרגיל. ועדיין עד למשקוף והמצב בדקה ה86 הם לא עשו כ-ל-ו-ם כל המשחק. כלום בריבוע. אפילו את השער שלהם מכבי חיפה גם בישלה וגם כבשה.

EuropeGuy ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

לא ראיתי שום שלב שהם הסתבכו עם הנעת הכדור, ההיפך המוחלט.
    נראה שחסרה להם איכות בהתקפה אבל חוץ מזה אני ראיתי קבוצה שבכל הפרמטרים עולה על הליגה שלנו.

אני התרשמתי שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו.
    אולי בבית שלנו זה ייראה אחרת.

גלץ אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

טוב, אז ראינו משחק אחר, לא רואה איך מתקדמים מפה. לילה טוב.

דרך אחת להתקדם תהיה לתת לשוראנוב את הדקות של פיירו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

או של דוד.
    על זה אנחנו מסכימים.

11. alexshw Member

גם דוד היה צריך לקבל יותר דקות. שוב השיתוף פעולה שלו עם פיירו גרוע. היה מתבקש שיכנס יחד עם שוראנוב והם יכלו לנצל את השטחים.
    לא כזה הפריעה לי החמצה של דוד, אלא כל האיבודים המטומטמים, שמנעו יצירת מצבים פשוטים.

12. EuropeGuy Member

בשום שלב במשחק לא הרגשתי שחיפה בסכנה מברטיסלבה עצמה. זה הרגיש שאם חיפה תספוג פה זה יהיה רק בגלל שהיא חושבת שהניצחון בכיס ותוריד הילוך, או שדגו יחליט שהוא שומר על התוצאה ומזמין לחץ מיותר, במקום להמשיך לשחק התקפי מול יריבה נחותה. דוגמא קטנה: ג'אבר יוצא קדימה עם הכדור לבד לגמרי. התוצאה כבר 2-1. פס קטן והוא משחרר שחקן קידמי למצב מצויין שיכל להרוג את ההתמודדות. במקום זה הוא שעה מתמהמה עם הכדור, מחליט משום מה ללכת אחורה במקום קדימה, מאבד את הכדור כשבקושי לוחצים אותו, וזה הוביל סתם להתקפת נגד מיותרת. רק ממתנות כאלה זה הרגיש שברטיסלבה מסוגלים לייצר משהו.

לא כל כך מבין איך אוהדי חיפה לא מתעקשים עליו, אבל אני חושב ששיבלי זה שחקן חובה לקבל דקות בכל משחק שאתה מחפש יצירתיות ופיתרונות התקפיים. אם לא חישובים של חדר הלבשה, הוא צריך לעלות אפילו לפני ליאור רפאלוב (רפאלוב צריך לשחק רק כ10). הוא השחקן עם האחד על אחד הכי טוב בקבוצה. הצורך ההתקפי בו בלט היום כשכמה וכמה פעמים כדורים הגיעו לאגף שמאל בבידודים ולא יצא מזה אפילו מהלך אחד טוב. פודוגורנו חביב, אבל כשאתה מחפש שחקן שייצור לך "יש מאין", לא חושב שהוא קרוב לרמה של שיבלי.

13. Butragueño מנהלים

עד אתמול דגו רץ עם קבוצה שלמה ובריאה (מינוס קשר אחורי) אז קשה לחלק לו ציונים על ניהול משחק. הוא כרגע נהנה מכל העוגה ולא צריך לקחת החלטות קשות. אתמול היה צריך לראשונה לשנות מערך מהחיסרון של שרי, וככל הנראה גם בגומלין בעקבות חסרון מסתמן של חזיזה. אני חושב שהוא נוטה לאבד את שטף המשחק כשהוא משלב את פודגורנו. גם אני לא יודע איך לאכול את הילד הזה עד הסוף. יש לו גוף יחסית חזק לשחק ישראלי, ונראה גם שהוא מעיז יותר, אבל משהו לא פוגע עם השיבוץ שלו על הקו כווינגר בק.

אני קורא על רצון לסכם עם סייף. מניח שזה אומר שסוף או חג'ג' יושאלו במקרה הזה.

14. G.B7 ירוק עולה

כן בנתיים מאוד מוקדם לחלק ציונים (נכון לעכשיו טפו טפו טפו אנחנו עושים עבודה טובה), כנל לגבי סוף הוא שיחק משחק וחצי בנתיים אחרי פציעה לא פשוטה ושיקום ארוך, מקווה שהוא יכנס לעניינים.

הסגל צריך להתחזק בלפחות עוד 2 שחקנים, קשר אחורי זה must ומאוד חשוב מגן/בלם ראויים שיהיו מחליפים לסק/גולדברג/קורנו.

15. ייא Member

דוד אחד הפלופים לא תשכנעו אותי אחרת. על כל גול ''בצבע'' יש לו 7 החטאות מסמרות. לא מתאים לנבחרת

Sent from my M2101K7BG using Tapatalk

גלץ אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.