הנגלה האחרונה של שמינית הגמר: מה יהיה עם כריסטיאנו? ספרד נגד מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י Raulito, ‏5/12/22.

1. itzik.miro Member

100 שערים מתוכם שליש בפנדלים. וואו, טירוף

עצם זה שאתה מציג את הסטטיסטיקה הזאת מוכיח את הטענה שלי יותר מכל. בתקופת רונאלדו יובה הפכה מקבוצת כדורגל לקבוצה שמחפשת רק בן אדם אחד. זה בדיוק ההרס המדובר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Roma, oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. itzik.miro Member

שצנזני (הסיבה היחידה שפולין גירדה שמינית).
    תיאו, אגוארד, סאיס, דאמפריז
    קאסמירו, בלינגהאם, אנצו
    אמבפה מסי רישארליסון

3. Raulito Madridista

לא הייתה לה שום סיבה לחפש מישהו אחר כשפאולו דיבאלה לעתים נראה כמו הצל של עצמו ולעתים פצוע וזה לא שאחרי עזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו הוא פתאום מימש את ההבטחה וכן הלאה. יובנטוס בשלב מסוים כבר אמרה שאין צורך להאריך לו חוזה גם במחיר של לאבד אותו בחינם. מודה שלא בדקתי אבל מה אתה חושב שרוברט לבנדובסקי לא מבקיע בפנדלים?

פולין לא שיחקה בכלל כדורגל בטורניר הזה עד למחצית הראשונה נגד צרפת, מצטער. נראו קטסטרופה. איטיים וחסרי רעיונות והתחננו שהזמן יסתיים נגד ארגנטינה ושליאו מסי לא ירצו להבקיע עוד שער. זה עדיין משנה לדעתי אם אתה פוגש נבחרת גדולה בדרך או לא. עד עכשיו ההצטלבות היחידה האמיתית הייתה ספרד-גרמניה ושתיהן בחוץ.

נבחרת הטורניר שלי עד עתה: שצ'סני| אשרף, גבארדיול, ואן דייק, תיאו הרננדס| קאסמירו, ג'וד בלינגהאם, ברונו פרננדש| קיליאן אמבפה, ליאו מסי וקודי גאקפו.

אם ספרד לא הייתה עושה בושות אז גם אלבארו מוראטה טוען לכתר. על הספסל בנוסף גם ז'ואאו פליקס, אנטואן גריזמן והארי מגווייר בשביל הדאחקה.

4. itzik.miro Member

לא כל מי שחולק עליי, יש עוד הרבה שחולקים עליי ואני יודע שהם לא פאנבויז. איך? הם מסוגלים לומר את האמת בלי לנסות לכבס מילים ולקשקש סטטיסטיקות אישיות חסרות כל הקשר.

5. itzik.miro Member

לא זוכר שדיברתי על לבנדובסקי.

6. Raulito Madridista

אני אוהד ריאל מדריד ולא פאן בויז של כריסטיאנו רונאלדו, תסלח לי אדוני. ידעתי להעביר עליו ביקורת כשהיה צריך גם בקבוצה שלי וגם בתקופתו ביובנטוס. ברור שהיו משחקים רבים שהוא איכזב והוא לא בדיוק משפר את השחקנים שלצידו. על כל הטענות הנורמליות שלו ולא רק נפנפתי במספרים (אבל צר לי לאכזב אותך, ללא כריסטיאנו - יובנטוס בכלל לא מאמינה שאפשר לבצע רמונטדה נגד אתלטיקו מדריד בעונת הבכורה שלו ובטח לא עוברת) - לא ממש הגבת - כמו זה שרוב הקבוצה דעכה והזדקנה ולא היה מי שייבשל לו\לחלוץ רחבה. כנ"ל לגבי דושאן ולאחוביץ'. פנדלים מנפחים את הסטטיסטיקות אין מה לעשות. אגב, המספר המדויק הוא 29 פנדלים, בהחלט גבוה מאוד, מתוך 101 שערים, מרחק שווה בין רבע לבין שליש. יש לך נתונים לכמה בערך הוא גרם? אם הוא עבר שני שחקנים והשני בעט לו ברגל אז זה לא כזה נורא וזה לא שהוא גנב. וכן כריסטיאנו חלוץ רחבה מאז 2015, יש היגידו שקצת פחות. זה מה שיובנטוס קנתה ומאחורי רכישתו לא הייתה רק מחשבה מקצועית אלא שיווקית. גם הייתה לו הפתעה כמו אנדראה פירלו.

7. itzik.miro Member

אתה גם אוהד ריאל וגם פאנבוי של כריסטיאנו "אדוני". (לא מפתיע, זה בדרך כלל הולך יחד עקב השנים שלו במדריד) וזה בולט בכך ש:

א. אתה גם היום לא יודע להעביר עליו ביקורת בלי "אבלים".

ב. עובדה שגם עכשיו, 5 שנים אחרי שעזב את מדריד אתה עדיין לא מפסיק לקפוץ בכל פעם שמישהו מבקר אותו. שחרר אותי מפאנבויזם עד שנפטרתי מזה.

תהנה עם הכריסטיאנו שלך והאוננות העצמית עליו, אני לשמחתי נפטרתי מהסרטן המקצועי הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/22
    alexshw אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

במדי יובנטוס הוא היה בסדר גמור במשך השלוש שנים האלה במצטבר (התעלמות שלך מהטיעונים המקצועיים שלי בפעם המאה אבל פאולו דיבאלה 'הסמל' הוא אלוהים. כשהוא גרוע זה תמיד המאמן\לא כשיר - ואם הוא לא כשיר אף פעם אז זה מזל רע או רונאלדו הרשע), במדי מנצ'סטר יונייטד הוא היה ממש כמו סרטן בחדר ההלבשה העונה והיה עצוב לראות אותו. הודיתי בפה מלא אלף פעם - הוא בדעיכה עצומה, אכפת לו רק מעצמו, הוא בניגוד לליאו מסי ושחקנים אחרים - לא מסוגל ליצור מצבים לבדו כבר זמן רב. קל להפיל את כל הבעיות של המועדון שלך על דמות אחת, זה לא הגיוני, כמה שהיא גדולה. הנה הוא עזב ולא ראיתי שיובנטוס בדרך לאנשהו, כבר שנתיים. אל תתנשא מעליי חבר יקר ובעיקר אל תמציא שקרים. דווקא נשמע שאתה עדיין מתוסכל. אני אכתוב מתי שאני רוצה, תודה על האישור.

9. itzik.miro Member

מישהו אמר מילה על דיבאלה? בטח לא אני.

ייקח לנו הרבה יותר משנתיים להשתקם מההרס שנוצר בהבאה של האיש הזה. שקרים? אתה פאנבוי חמודי, לא משנה כמה תנסה להתכחש לזה, זה חלק ממך. קבל את זה באהבה.

טיעונים מקצועיים? "אההה הוא הבקיע 100 שערים" זה לא טיעון מקצועי זה טיעון סטטיסטי, אתן לך קרדיט שלפחות את זה אתה מבין.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/22
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. SoD Member

לדעתי אבל הקישור הצרפתי הרבה פחות איכותי השנה מב18, והבלמים חלשים יותר. אני חושב שבסה"כ צרפת פחות טובה מב2018.

oranfu ו-robertocarlos.m אוהבים את זה.
  11. robertocarlos.m Member

אתם שוכחים שפוגבה של נבחרת צרפת זה ממש לא פוגבה של יונייטד/יובנטוס. בנבחרת הוא הרבה יותר טוב והוא גם המנהיג האמיתי שם. שמעתי כמה שאמרו שזה טוב להם שטשומאני יהיה במקומו אבל עם כל הכבוד לו- פוגבה עדיף עליו. יחד עם החיסרון של קאנטה, הקישור של צרפת ירד באיכותו לעומת
    2018

התקפית- גריזמן היה עם 4 גולים ו-2 בישולים וירד מדרגה אחורה, ז׳ירו נראה טיפה יותר טוב ואמבפה רק משתדרג כל הזמן, דמבלה סילון אבל לא תכליתי מספיק. בהתקפה- נראה שהם התחזקו בסך הכל

לוקאס לטעמי שלם יותר מאח שלו וגם היו לו שני וחצי בישולים בנוקאווט, וראן של עכשיו הרבה פחות טוב מוראן של אז וגם אומטיטי היה אז ברמה טופ 5 בעולם. חושב שבהגנה גם יש ירידה מסויימת

מלוריס אף פעם לא תפסתי

12. alexshw Member

פוגבה עם קאנטה הוא לא פוגבה בלי קאנטה. אין שום הבדל בין פוגבה במועדון לפוגבה בנבחרת, מלבד לעובדה שהנבחרת שלו הייתה מאוזנת בהרבה מיונייטד. אף אחד לא מרגיש בחסרונו.

oranfu ו-VAR אוהבים את זה.
  13. MaxAaRons Member

פוגבה מגה אוברייטד.
    הוא הראה יכולות עם הכדור ברמה הטכנית של פעם בדור,הוא היה מוסר מצוין ומנהל טוב את המשחק ביובה.
    אבל מסביבו היה קישור מטורף וקבוצה מאוזנת הגנתית.
    מעבר לכך שהוא לא מקצוען וכדורגלן שיווק ,הוא השחקן הכי עצלן שראיתי ברמות האלו.
    הוא כן יכול לרוץ מהר עם הכדור בוקס טו בוקס סטייל יאיא טורה ,אבל הוא בוחר לא לעשות את זה.
    אם הוא רוצה הוא יכול להיות סביר טקטית והגנתית (כמו בצרפת לא שהוא שר הגנה ,אבל הוא היה בסדר בפיק של הנבחרת).
    אבל הוא בחר שלא ,אני שונא אנשים כאלו.
    יש לך הכל ואתה בוחר להיות חתול שמן ועצלן.
    זה מסוג השחקנים שפושטים רגל אחר כך .

14. Raulito Madridista

כשמשווים בין צרפת 2018 לצרפת הנוכחית כמובן שפול פוגבה+אנגולו קאנטה זה הולך ביחד. אני לא חושב שמרכז השדה הנוכחי הוכיח כבר שהעמדה שודרגה. הגנתית צרפת נראית לי יותר פגיעה. לציין את תיאו הרננדס זה לא קשור לחולייה האחורית באמת. עוסמאן דמבלה מגוון את הנבחרת אבל עדיין לא התברר כמכריע לדעתי. קיליאן אמבפה היה פנטסטי כבר לפני ארבע שנים ועם פחות גינונים של כוכב ודקות טאזמנייה בהן הוא 'חייב להבקיע' כדי שיהיה בסדר לכולם.

@itzik.miro, רק אל תעוות את דבריי בבקשה. לא אני ציינתי את מספר הגולים של כריסטיאנו רונאלדו. "הטיעונים המקצועיים שלי" היו - גם דושאן ולאחוביץ' מתקשה להבקיע ביובנטוס בדיוק את אותם המספרים של פיורנטינה, כי אין מי שימסור לו (מרכז השדה? חלק נכשלו, חלק שחקנים שיובנטוס רצתה לצרף בחינם וחיפשה מציאות. אלכס סנדרו נראה קטסטרופה, פאולו דיבאלה לא כשיר, את דוגלאס קוסטה אתה זוכר? ועוד ועוד). את רונאלדו אימנו מאמנים לא (מספיק) טובים או לא מתאימים. וזה שהוא פח אשפה השנה ברמת היכולת וכושר המשחק לא אומר שכך היה המצב גם ב-2020. מכיר הרבה אוהדי יובנטוס שחושבים אחרת מכם ולא הטילו עליו את האחריות לכל הבעיות במועדון.

15. DRORIKO Member

טוב רונאלדו מכחיש את הדיווחים על האיום בעזיבה.