הנגלה האחרונה של שמינית הגמר: מה יהיה עם כריסטיאנו? ספרד נגד מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י Raulito, ‏5/12/22.

1. itzik.miro Member

עד כמה אנחנו רחוקים בחשיבה שלנו לגבי המשחק: אינייסטה בעצמו 5 רמות מעל צ'אבי מבחינתי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. riquelme1 Member

צאבי הפך להיות צאבי בגיל 27 בערך. לפני זה היה נחשב כסביבון שמסתובב סביב עצמו.

Clichy ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  3. Raulito Madridista

צ'אבי סבל מפציעה קשה בעונת 2005/06, הגיע למונדיאל אמנם לסגל אבל ברצלונה זכתה באליפות ובליגת האלופות בלעדיו. הוא היה שחקן פחות מסוכן ליד השער ולא בלט. אני חושב שלואיס ארגוניס ונבחרת ספרד שינו אותו לטובה עוד לפני בואו של פפ גווארדיולה. הוא עלה לבוגרים בעונה לא בהכרח טובה ואני לא מזלזל בסיר הלחץ של ברצלונה בגיל כה צעיר, כמובן, אבל מודריץ' מושך עד גיל 37 והוא נראה טופ לכל דבר, פנומן. יש איכויות במשחק שמודריץ' עולה על צ'אבי. "הוא חילטר בטוטנהאם" זו הגדרה שעושה לו עוול חד וחלק.

@itzik.miro, אני חושב שמעבר לכך שברור ששניהם עזרו זה לזה - לאנדרס אינייסטה היה קסם מיוחד+שני גולים במעמד אלוהי לצורך העניין. הטכניקה שלו הייתה פסיכית. אבל חמש דרגות מעל, קצת הגזמה לא? עם אינייסטה<צ'אבי כלל אין לי בעיה.

4. alexshw Member

דווקא חוסר יציבות, כישלון ברכש עזרו לו לקבל צ'אנס אמיתי בבוגרים.

5. itzik.miro Member

הדעה המאוד לא פופולרית שלי לגבי צ'אבי היא שהוא אחד מהאוברייטדים הגדולים בהיסטוריה לכן כתבתי 5 רמות.

לא מעריך את צ'אבי גם ברמת האדם, כל הזמן הוא עם אכלו לי שתו לי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

6. Raulito Madridista

הוא מאוד-מאוד-מאוד מזוהה עם סגנון משחק אחד של להכתיב את הקצב ו'טיקי-טאקה', ובסגנון אחר קצת נעלם או לא השתלב וכן הלאה. אני למשל לא מקבל את הדעות שהוא גדול מזינדין זידאן גם אם היה יציב ממנו. בערך עד גיל 38 באמת, קיץ 2008 של היורו הפנטסטי שלו - הוא היה קשר טוב, כזה שאתה מציין עוד 10-15 כמוהו, לא הצבתי אותו מעולם בראש הפירמידה. 'כאדם', הוא טיפוס בכיין ומעיק לחלוטין, ריאל מדריד כל הזמן בפה שלו. אפס קלאסה בניגוד לאנדרס אינייסטה, קרלס פויול ואחרים. הוא 'מהמחנה של הרעים' כמו שאני אוהב להגיד. אתה רואה, אנחנו מסכימים על משהו, לא חשבנו שהיום הזה יגיע.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. wings Member

קראתי כתבה על מרוקו ובעצם כמעט אף אחד שם כולל חכימי (לא היה לי מושג) לא נולד או גדל במרוקו. כולם התחנכו על כדורגל של מדינות כדורגל כמו ספרד וצרפת. לא ממש הצלחה של הכדורגל המרוקאי.

8. alexshw Member

לא שונה מנבחרות אפריקאיות אחרות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk