הפועל אשקלון - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏21/4/05.

1. burning soil Member

בעבר היה חוק שחייב שחקן יהודי שעלה לארץ,לשחק קודם כל שנתיים בליגה
    השלישית,ורק לאחר מכן יוכל לשחק בליגה העליונה. לגבי הנבחרת אני לא בטוח
    שיש הגבלה..

2. ozi Member

ההגבלה הזאת כבר לא קיימת נכון? כי אני יודע שהפועל ת"א רצו לקחת אותו בחלון ההעברות (אבל אולי בתור זר?). ד"א- הוא לא הארגנטינאי היהודי היחיד שיש לנו בקבוצה- חוץ ממנו יש את ג'וני טננבוים ואדוארדו פליגלמן שמושאל ממכבי ת"א.
    חשבתי על זה שאם מכבי ת"א לא עולה לחצי גמר- אז כניראה שהאוהדים של הפועל אשקלון ישלטו בר"ג כי לא ניראה לי שהרצליה, הפועל חיפה או מכבי פ"ת יביאו יותר

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

תתפלא
    הפועל חיפה מסוגלת להרבה יותר ממה שאתה חושב

4. TariboWest Member

זה בסדר, הוא שיחק בנצרת עילית...אני לא חושב שיש הגבלה לגבי הנבחרת אבל זה לא נראה לי רציני להזמין שחקן מליגה ארצית...

5. city Member

אל תדאג שנה הבאה הוא בלאומית לפחות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

6. Melixon 15 Member

אולי מעשית...
    אבל תיאורטית עלייה לא נחשבת תואר

עזוב את בטרבל...
    אם אשקלון לוקחת את הגביע היא שוברת גם את השיא של ר"ג שנראה ממש מוזר...
    אבל נראה מה יקרה... הם גם יכולים להפסיד בשלב הבא וכל התיאוריות האלה שוות לתחת...

7. ozi Member

אולי גביע הטוטו זה לא תואר.. עלייה ממקום ראשון היא אליפות לכל דבר. אליפות הליגה הארצית..

8. יוגב אסולין Guest

תגידו מה דעתכם על קבוצת הרוכשים החדשה?
    בהתחשב בעובדה שכל הדברים הטובים שהיו לאשקלון בעבר וגם עכשיו קשורים להלשטוק

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

באמת שאני לא רוצה להישמע שוביניסט או משהו כזה, אבל אני מאוד מקווה ששרון חבזי לא תפריע למהלך ההתפתחות של הפועל אשקלון. כפי ששחר עושה במכבי חיפה, ולא כפי שכץ עושה בהפועל חיפה.
    אחרת יהיה בלאגן באשקלון.

10. ozi Member

תשמע פרוספר אמר שהוא יזכה בקבוצה לא משנה מה המחיר ובסוף הוא הוכיח שהוא לא מדבר באוויר. הוא גם אמר מה התוכניות שלו לגבי הקבוצה גם מבחינת תקציב וגם מבחינת השקעה בנוער- וכולנו יודעים שיש לו את היכולות הכספיות בשביל כל זה..
    לפי דעתי זה מצויין שהוא זכה בסוף למרות שקצת כואב על הלשטוק שבאמת נתן את הנשמה בקבוצה אבל היום הכסף זה מה שקובע.

11. יוגב אסולין Guest

אני לא יודע עד כמה כסף זה מה שקובע בעבר היה לנו שנים עם תקציביבם גדולים בכמה וכמה רמות לעומת כל יתר קבוצות הארצית או הלאומית ולא תמיד זה הצליח. אני לא צריך להזכיר לך את פרשיות החוזים הכפולים. את המכוניות השרוופות. את רימוני ההלם.. את נעילת החדרים עם מנעול כדי שחברי הנהלה לא יכנסו ועוד ים דברים. הרבה פעמיים היה כסף אבל לא היה סדר לא היה אירגון ובגלל זה הגענו למצב שבו אנחנו נמצאים היום.

דווקא בשנים שלא היה הרבה כסף. אלא יותר סדר אירגון ונשמה. כמו השנה כמו בעליות הקודמות ההצלחה היתה הרבה יותר גדולה ויותר טובה.

אבל לא זה אל אומר שאני פאסימי..
    נכון ציינת פה נקודות מעניינות ויפות על זה שלאזגי יש מילה יש עקרונות שהוא עומד בהם וכו'.. זה טוב ויפה עקרונית אומרים גם ששרון תזוז הצידה ותתן לאזגי וזריהן לנהל את הקבוצה וכו'.. עדין צריך אנשים שמבינים טוב בכדורגל מעבר לעסקים כדי שיצליח. להלשטוק יש הוכחות באשקלון ויש לו מקום להיות הצוות המקוצעי של הקבוצה בעניי למרות שהוא היה הקבוצה השניה. וצריך לחשוב על זה לפני ששוב יהיו פה כל מיני ויכוחים.

12. אלי מתחן Member

בפעם האחרונה שנתנו למקורבת לבעלים לנהל קבוצה זה נגמר כמעט בפירוק עם מיכל זאבי בבית"ר. מקווה שמי שקנה את הקבוצה יודע מה הוא עושה שהוא נתן לה את הניהול, ומקווה בשביל אשקלון שהיא תדע מה היא עושה ולא חושבת שבכדורגל קולעים גולים.

13. Roberto Baggio Member

כבר לא.....רושמים אותו פשוט בתור עולה חדש. מה כבר שחכתם את ישראלביץ'? הוא הגיע לארץ ושיחק עם מכבי חיפה בליגה הראשונה על העונה הראשונה וגם בליגת האלופות.

14. Ljungberg 8 Member

אסור לזמן שחקן מהליגה הארצית לנבחרת.

15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

למה החוק הטיפשי הזה?
    ההתאחדות מגבילה את הנבחרת שלה