הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

2. zivmay Member

שוב פעם אתה מתווכח על שטויות, ואחרי 2 מחזורים אתה משנה את דעתך. הגיע הזמן להיות קצת עקבי.
    אין לי שום דבר נגד בוזגלו, רק קבעתי עובדה שכולם יסכימו איתה.
    ממש לא מעניין אותי שחקן כזה או אחר, העיקר שנשחק טוב, ובינתיים שהוא לא בהרכב, אנחנו משחקים הרבה אבל הרבה יותר טוב. בוזגלו מתאים ל30 דק האחרונות של המשחק וגם זה לא מול כל קבוצה, זכותך לא להסכים.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אשמח שתראה לי איפה שיניתי את דעתי, כדי שאוכל אולי להבהיר או להסביר, עם זריקת משפט מחץ לאוויר בלי ביסוס אין לי מה לעשות.

בינתיים עם בוזגלו ניצחנו את מכבי תל אביב,את אינטר וכו'..
    אז הסיסמא שבלעדיו אנחנו נראים פחות טוב.. מבחינתי סיסמא, זכותך לחשוב ככה, כל עוד איתו והרבה בזכותו אנחנו משיגים ניצחונות במשחקים כאלה חשובים וגדולים, הסיסמא הזאת לא רלוונטית. יש תוצאות ועובדות בשטח.

ואגב קבעת עובדה לטענתך, אבל משתמש אחד אחר רשם לך שהוא לא מסכים איתך, ואף משתמש אחר לא ראיתי שחיזק אותך, לא רק שלא כולם יסכימו איתך , בדיוק להיפך ידידי.
    Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

4. gilad16 Member

"עובדה" שגם אני לא מסכים איתה.
    מהחלק הקדמי מול מכבי ת"א בוזגלו הוא זה שבזבז/הרס הכי מעט מצבים כנראה. אולי יחד עם שהר.
    אפילו ברדה בכלום דקות הצליח לבזבז יותר ממנו.
    טוני, השחקן התקפה הכי טוב שלנו העונה, בזבז מצבים כאלו בדיוק במשחקים האחרונים.
    כולל אחד שעלה לנו ביוקר מול ספרטה פראג

עונה שעברה מליקסון וטוני היו יותר טובים ממנו וטוב עשה בכר ששם אותו אחריהם ברוטציה.
    גם אם היה צריך לחכות לפציעה שלו בשביל לקבל את ההחלטה.
    בתקופה האחרונה הוא בכושר מצוין, גם טוני, ומליקסון פחות. אין סיבה שלא ישחק יותר או לפחות יזיז את מליקסון לאמצע.

לירן אוהב/ת את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי רק שבוזגלו יעזוב,האוהדים יעריכו את התרומה שלו.
    יחד עם בן חיים ומליקסון הוא הישראלי הטוב בליגה.

oFiRzZz, amn ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי שלא מעריך את התרומה שלו קצת דוחף את הראש לאדמה... יש עובדות, יש מספרים, עם זה אי אפשר להתווכח. מליקסון, שאני מדגיש שוב- שחקן יותר טוב ממנו, לעולם לא יצליח להגיע למספרים שבוזגלו הביא לנו, בוזגלו פשוט תכליתי הרבה יותר.

7. gilad16 Member

אני חושב שרוב האוהדים מעריכים את התרומה המקצועית שלו.
    יש יותר שלא מחבבים אותו בגלל ההתנהלות מחוץ למגרש מאשר כאלו שלא מעריכים אותו על המגרש.
    ויותר מאלו ומאלו, יש כאלו שפשוט מעריכים אותו ואפילו יותר. זה לא העניין לדעתי.

8. DRORIKO Member

איזה התנהלות מחוץ למגרש בדיוק? בוזגלו הוא דמות חיובית בחדר הלבשה, אני לא זוכר תקרית אחת שלו עם בכר או עם אחד השחקנים בקבוצה,גם בתקופה שישב על הספסל. הוא כבר מזמן לא היה הילד הערס ממכבי. לפי מה שהבנתי הוא גם זה שאחראי על הצחוקים וההווי של הקבוצה. אולי אתה מתכוון לרעש שאבא שלו עושה, אבל בסדר הוא הסוכן שלו וזאת דרך הפעולה שהוא בחר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנשים מייחסים חשיבות לתספורות ולנוכחות ברשתות החיוביות.

אלו כמובן שטויות.

מאור, פרט לראיון שנתן בקיץ, לא מעד בשום צורה ובשום דרך בקדנציה אצלנו. הוא תמיד היה חלק עיקרי וחשוב בגיבוש חדר ההלבשה, על המגרש אין מה לדבר- יש מספרים ועובדות. לא רואה שום פגם בהתנהלות שלו.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  10. gilad16 Member

בתקשורת.
    גם מבחינתי זה שטויות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי הרחשים בתקשורת הספסול של אוגו היה מקצועי.
    אני הראשון שרשמתי שנגד מכבי תל אביב אוגו היה כנראה הכי חלש אצלנו, אבל אתה לא יכול לעלות במשחק אירופאי בלי אוגו, גם שהוא רע הנוכחות שלו והעבודה שלו נותנת לך פלוסים. החלטה רעה מאוד של בכר.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

gilad16 אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הספסול של אוגו לא היה מקצועי. לא היה יכול לשחק בגלל הברך, העומס היה גדול מידי.

13. amn Member

נקודה שרציתי להעלות ולא זכור לי שהתנהל על זה דיון רציני (מנותק מדיון על שחקן כזה או אחר), לא מלחיץ אתכם שכמעט כל הקבוצה והמאמן חתומים אצל דודו דהאן?

האם בקבוצה חושבים על זה?

אני ממש לא אהבתי את זה (ועדיין לא אוהב את זה, למרות שאני חושב שזה בכמויות נמוכות מאצלכם) שלנמני יש הרבה שחקנים מיוצגים אצלנו.

לא שיש בהכרח הרבה מה לעשות בנידון, כן? סתם נקודה שעניין אותי לשמוע פרספקטיבה אחרת עליה (ביחס לזו שיש לי על נמני וה"אחיזה" המסויימת שיש לו במכבי).

14. Melikson24 Member

לא רואה בעיה עם זה. זה לא שהוא דוחף לנו שחקנים כמו שעשה בעבר בהפועל ת"א או מסכסך בין השחקן למועדון. מה גם עצם העובדה שהוא גם הסוכן של בכר משרת את האינטרסים שלנו בכך שהוא לא יוצא נגד המועדון או עושה בלאגנים כשנניח מוחמד גדיר בקושי משחק.

15. amn Member

היום אתה צודק. כי זה מתיישר עם האינטרס שלו.
    ואם אלונה לא תסכים לשחרר את בכר לחו"ל?
    או את מיכאל אוחנה אם תגיע לו הצעה בעוד שנה וחצי במיליון וחצי יורו עם חוזה חלומי (כשסוכנים גוזרים קופון גם על דמי ההעברה וגם על השכר)?

לא חסרים סיפורים (פחות מהארץ אגב) על סוכנים ששולטים הלכה למעשה בקבוצה ועושים בלגאן ברגע שמשהו לא מסתדר עם האג'נדה שלהם.

אגב - רק לשם הבהרה - זה לא נקודתית נגד דודו דהאן. הייתי מעלה את אותה השאלה אם היה מדובר באבי נמני, רונן קצב, פיני זהבי או ויקי ואקנין.
    זה הקונספט.

מצב נושא:
הנושא נעול.