הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בוזגלו אתמול היה במשך 75 דקות חסר תועלת, אם לא הפנדל הזה שהחייה אותו משום מקום סביר שזה היה אחד מהמשחקים החלשים שלו במדי ב״ש. קל מאוד להסתכל על התוצאה אבל כשאני מסתכל על יכולת, לא בוזגלו אחראי לתוצאה אתמול. וואקמה, הובאן וכמובן בכר הרבה יותר משמעותיים בניצחון הזה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההשוואה נובעת מהסיבה הפשוטה- בכל עת ששניהם היו כשירים- הם ברוב המקרים נלחמו על חולצת ההרכב האחרונה, משמע זה או בוזגלו או מליקסון. זה שהם יכולים לשחק ביחד, אנחנו יודעים, זה קרה במספר פעמים שברק רצה לעלות בהרכב התקפי ויכל לוותר על שחקן אמצע אמיתי, רוב הזמן הם התחרו על חולצת ההרכב ומפה ההשוואה, מה כל אחד מביא למשחק, מה באר שבע צריכה יותר.
    בכושר הנוכחי של בוזגלו, אין סרט שבכר מספסל אותו, אם מליקסון חוזר מחר, אז במשחקי הליגה זה כנראה יהיה במקומו של אוחנה שסביר להניח יהיה מחליף ראשון.
    בוא נסתכל רגע רחוק יותר, בשיקטאש, במידה וכולם כשירים- ההגנה+הקישור סגורים (כמובן יש את השאלה 3 בלמים או 2), אבל השאלה האמיתית תהיה בין 2 המאורים, אין מה לעשות, זה המצב, זו הסיטואציה רוב העונה. במשחקים קשים יותר אין סרט ששניהם פותחים (אלא אם בכר עולה בלי חלוץ, הוא עשה את זה פעם אחת- זה לא נראה טוב).

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

תיארתי לי שמישהו יגיד את זה.
    זה לא רלוונטי כי זו לא אותה קבוצה.
    אני לא אומר שתהיו קבוצה יותר טובה עם ברוכיאן כמובן. רק הבאתי את זה כדוגמה לזה ששחקן שמרים טוב עם השחקני התקפה של לב"ש היום שווה כמה בישולים גם אם הוא לא עושה כלום מעבר ללהרים.

4. סמואל אטו Member

גם בן שהר בכושר טוב ומשחק באגפים, למה הוא לא נכלל בהשוואה?

אם אוחנה משחק ליד בוזגלו וואקמה אז זה רק מחזק את מה שאני אומר.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כי בן שהר לא משחק באגפים, שהוא משחק הוא משחק כחלוץ. כמות הדקות שהוא מקבל כשחקן אגף היא מזערית. זה לא רלוונטי, זה קורה רק שבכר מנסה לזרוק כלים רבים למגרש מסיבות של לחץ לגול.

6. סמואל אטו Member

אוקיי, אז בוזגלו ישחק באגף ומליקסון יכול לשחק באמצע.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני אחזור על עצמי שוב, נכון שזה יכול לקרות, זה קרה במקרים בודדים כאשר ידוע שהיריבה היא חלשה ותבוא לבטל את עצמה, בפועל - במשחקי החוץ ובטח מול יריבות טובות- אין שום סרט ששניהם עולים- זה לא אני אומר, אלו עובדות שקרו עד כה עם ברק בכר. לכן, ישנה סיטואציה- שזה או מליקסון או בוזגלו, שוב- לא ניחושים והערכות- זאת המציאות. שבוזגלו סופסל זה כי מליקסון הועדף על פניו, גם כאשר היה בכושר לא רע. אז מפה ההשוואה.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הכל תקין ואין פציעות ובכר הולך על 433 מול בשיקטאש , זה ברור לכולם שה3 באמצע יהיו הובאן ראדי אוגו . מליקסון או בוזגלו יתחרו על הקיצוני הימני .

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אם בכר הולך על 5-4-1, עדיין ובכל סיטואציה זה תחרות על ההרכב בין מליקסון לבוזגלו.

10. סמואל אטו Member

אני ראיתי השוואה בין השחקנים בקטע של מי עדיף באופן כללי.
    אם זה באופן שאתה מתאר אז זה לגיטימי.

ושוב, שניהם מייצגים בעיני סגנון שונה של שחקנים. שניהם ברמה גבוהה, לכן הבחירה צריכה להתבצע בהתאם לסגנון משחק הדרוש והאיכויות הבודדות הדרושות.

לירן אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בליגה לא תהיה בעיה,אוחנה זה שישלם את המחיר וירד לספסל.
    באירופה,הם יתחרו על אותה עמדה,אבל עד פברואר יש זמן ואלף דברים יכולים להשתנות עד אז.
    אבל אם רוצים להכנס לעבודות,ב"ש בהרכב הנוכחי זו הקבוצה הכי דורסנית שהייתה פה,ואין סיבה לבצע שינויים. לא רואה תסריט שאם בכר מחר צריך לבחור את מי להוריד לספסל הוא יבחור בבזגלו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בוודאי שאין סיבה. אם מליקסון חוזר מחר זה לספסל או על חשבון אוחנה. אבל כמו שנאמר, דינמיקה משתנה, שחקן בכושר לא טוב ויש מחליפים שיעשו את העבודה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

13. zivmay Member

מליקסון באמצע כשבוזגלו משחק כקיצוני זה שילוב הגנתי מסוכן. אוחנה הרבה יותר אגרסיבי באמצע ממליקסון. סהכ הרבה כאבי ראש, במשחקים מול בשיקטאש אולי כל אחד מהם יפתח במשחק אחר כי הדרישות יהיו שונות בשני המשחקים.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרבה יכול להשתנות עד אז, בכר כבר הראה שיש לו התלבטות הוא מעדיף את מליקסון על בוזגלו. במידה ובוזגלו ימשיך או יהיה בכושר פסיכי הוא יירגע, במידה ובוזגלו יירגע ומליקסון יהיה כשיר אני מאמין שהוא ילך עם מאור.. אבל פרה פרה...

15. Love Is Red Member

לפניי שקובעים הרכבים בואו נראה כי מאור מליקסון יחזור מהפציעה.

מצב נושא:
הנושא נעול.