הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מה עם בוזגלו ומהעמבר לאיאקס? כבר הכין את המזוודות?

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה שלא פחדת לדבר ולהיחשף בשם הראל. גם אלי הגיעו הרבה אוהדים עם תלונות דומות. לדעתי מדובר כאן בחציית קו אדום, ואחרי ששמעתי את הפרסומים הדעה שלי השתנה ומבחינתי שבוזגלו יעזוב כבר עכשיו בחינם. לא צריך אנשים כאלה במערכת. עושה יותר נזק מתועלת, פשוט בושה וחרפה.

4. DRORIKO Member

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שיש פה פחד להחשף .

חשבתי שהכתבה תיהיה הרבה יותר מפוצצת , פשוט יש הרבה אוהדים שהעדיפו לשתוק ולא להכנס לזה.
    יש לי חבר כמעט פוצץ מכות את בן נמני מכות בחצי גמר שנה שעברה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לארגון האוהדים שלא נותן לדברים האלה יד ולא פוחד לחשוף אותם.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה לא רעה סך הכל :)

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16195317_1744607492231381_7922845810710952189_n.Xxx?oh=7094e18c1fa7dfad511233b946ad58c5&oe=59205CC4

לירן אוהב/ת את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בשבת בלי ויטור, צדק, ביטון , קורהוט וכנראה תורג'מן.
    נגד מכבי תל אביב בלי ויטור, קורהוט וביטון.
    נגד בשיקטאש (הכי פחות מעניין...) בלי ויטור, קורהוט וביטון בספק גדול.

הכל התהפך נגדנו, ת'כלס נגד בשיקטאש זה לא מעניין, באים לחוויה, ברור שאין לנו מה לתת עם ההגנה שתעלה שם, בכל מקרה עשינו את זה שלנו ובאים לחוויה בטרנר.

בליגה זו המכה הקשה, בת'כלס אנחנו רעים כבר חודש וחצי והפער כבר היה צריך להיות פחות מ-6 נקודות, אבל אם נעבור את השבועיים הקרובים שאנחנו ביתרון של נקודה אפילו, זה יהיה הישג לא קטן.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שתורג'מן בסדר לשבת הקרובה.

הגענו למצב עכשיו שהכל הולך הפוך לנו , מה שעבד לפני חודשיים שהכל הלך לנו וגם כשלא רצינו לכבוש כבשנו עכשיו זה כלום גם מצבים מול שוער זה לא גול .

חודש קשה וקריטי , השבת משחק קשה במיוחד עם הרכב טלאים.

10. yakov_y YNWA

קצת לא פייר לבוא לברק בכר בטענות אבל אני ירשה לעצמי להיות ״שחצן״ ולהגיד שבכל דבר שטענתי על הפועל באר שבע צדקתי וזאת עוד בשיא התקופה של המועדון כולו.
    בחודש דצמבר טענתי שהסגל מעולה והטוב בארץ אבל עמדת המגנים המחליפים איומה ובכללי ההגנה מאוד בינונית.
    קודם כל, צמד המגנים המחליפים של באר שבע הם בלם מאוד בינוני ומגן שבכלל לא קשור לענף והיכולת ״המרשימה״ שלו אשתקד היא שקרית ואחיזת עיניים.
    למה להחתים את זריהן וחליאלה שלא נכנסים בכלל ל-22 בסגל הנוכחי ולא להחתים לפחות מגן אחד ?

בכל מקרה, נכון להיום הסגל מעולה, בטח עם ההבאה של סוארז, יש קצת סיכון בחוד אבל חוץ ממגן אחד שחייב להגיע זה הסגל הטוב בארץ עד שמכבי תל אביב תחזק את ההגנה בשחקן הגנה נוסף לפחות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שזה נקודתי ומגן פה מגן שם זו פחות בעיה. כי גם אם תורג'מן, שהוא שחקן ההגנה הכי חלש בסגל שלנו, ישחק כאשר לידו יש את ויטור, צדק וקורהוט, אז הכל בסדר וזו הגנה שמסתדרת עם כל התקפה בליגה.
    אגב עם תורג'מן ניצחנו בבלומפילד שנה שעברה את מכבי.. שזה לא דבר של מה בכך...

אבל כאשר כל החוזקות ההגנתיות לא זמינות בבת אחת... אין פה שום תיאוריה נכונה או לא... (ואני לא טוען ששלך היא לא נכונה, כי המגינים הם באמת חלשים- אני רק אומר שגם המגינים האלה- לצד ויטור וצדק- לא באמת מרגישים את החולשה שלהם)

12. yakov_y YNWA

אני מכיר את הבעיה מקרוב כאוהד ליברפול עם הבעיות בהגנה אבל איך את יכול לקבל את העובדה שיש לך בקבוצה מגן מאוד מאוד חלש בצד אחד ובצד השני בלם בינוני שהוא מגן ולחיות עם זה בשקט ? הייתי רועד מפחד במקומך לקראת משחק העונה ואני עכשיו נזכר באיבוד הנקודות שלכם בסמי עופר עם תצוגה איומה של תורג׳מן.

אני לדוגמא לא יסמוך מעולם על מורנו כמגן בליברפול ולא משנה מי השותפים שלו (מאטיפ האדיר בהרכב 12 משחקי ליגה בלי הפסד ומאזן ניצחונות מרשים ויכולת הגנתית נהדרת בזכותו, בלי מאטיפ אנחנו עם הגנה מהחלשות בפרמייר ליג).
    מילנר לדוגמא, יש הטוענים שהוא המגן השמאלי הטוב ביותר העונה, אני לא מוכן לעצום עיניים ומודע לבעיות.

עצם העובדה שאני מעדיף את צמד מגני מכבי נתניה מהלאומית, צמד מגנים מאוד בינונים על פני המגנים המחליפים של אלופת המדינה בלי שום ספק בכלל מעצימה כאן את הבעיה.
    מגן לבאר שבע זאת חובה בדיוק כמו מכבי תל אביב, בלי לראות את טויטו משחק כדורגל או לראות את המגן הימיני של קבוצת הנוער אני מעדיף אותם על פני הנוכחיים.
    אפשר להגיד שאני אולי מגזים אבל בשבת הבאה נקבל תשובות.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין פה מה מקבל תשובות, שים לב מה רשמתי הודעה או 2 מעלייך, אנחנו לא חושבים אחרת. לא רק שאני לא רואה איך אנחנו לא מפסידים בנתניה, אני גם לא רואה איך אנחנו לא מפסידים בשבת הקרובה. הגנה עם 4-5 מחליפים שלא תפסיד... זה יהיה הישג.

אה חוץ ממגיני מכבי נתניה... אין לי מושג מי אלה אז קשה לי לענות.. אבל אני נוטה להאמין לך.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא חשב לרגע שהמגנים המחליפים שלנו ראויים .

בן תורג'מן בכלל זה בדיחה לענף , משחק טוב בשנה יש לו וזהו

15. עידן444 Member

יעקב- אם אחד מהמגינים השמאליים שלנו משחק בליגת העל הוא יראה בסוף המשחק כאילו דרסה אותו משאית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.