הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

אין שום סיבה שמגן בינוני שלא שיחק שנה כדורגל יועדף בהרכב על אורן ביטון

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

המגן "הבינוני" הזה לא משחק בקבוצה בליגה הלאומית אלא בקבוצה מהליגה הבלגית שמשחקת במערך בלי מגינים ולכן מראש הקרב שלו אבוד.
    המגן "הבינוני" הזה הוא עדין המגן השמאלי הכי טוב מבין הישראלים ואחד שנתן בתחילת העונה את ההופעות הכי טובות של מגן שמאלי שאני ראיתי ממגן בקבוצה שלי כבר הרבה מאוד שנים.
    המגן "הבינוני" הזה הוא מקצוען ברמות אחרות ובטוח ששומר על עצמו גם אם לא משחק בבלגיה ולכן אם יעשה הכנה טובה בקיץ הוא יהיה בתחילת העונה בכושר הכי טוב בקבוצה הישראלית שישחק בה, בדיוק כמו שאצלנו הוא סיים ראשון בכל המבחנים של הצ'יפ שמודדים.

3. alexshw Member

לא הייתי מגזים לגבי המשחק בליגה הבלגית.

4. yedidel Member

לדעתי זה מסמן שקורהוט לא ימשיך.
    במקרה כזה אני בעד להביא את קונט ושלוזון יעשה חמוצים

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתה מאוד ללכת על קונט, השאלה מה ההשלכות של ההליך המשפטי בצרפת על המשך הקרירה שלו.

6. zivmay Member

אורן ביטון ב5 רמות מעל דאוידזאדה. הרכש הכי טוב שאנחנו יכולים לקבל בעונה הבאה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

המגן הבינוני הזה קיבל הזדמניות בגנט. יצא לי לראות אותו משחק במדים שלהם
    הוא נראה כמו משומר ביום רע. מבוהל, הססן ומפוזר. בתקשורת הבלגית צחקו עליו

8. hbs7 Member

אופיר טוב בהגנה בלבד, וגם זה בעיקר בזכות המהירות והכושר הבאמת טוב שלו שמאפשרים לו לחזור מספיק מהר גם לאחר טעות. הוא גם לוחץ די טוב ומודע למיקום שלו.
    הוא נגר במסירה, בהובלת הכדור ובהכנסות כדור לרחבה, שזה דבר שאתה מצפה ממגן להיות לפחות סביר בחלק מהקטגוריות הללו בקבוצה נורמלית בכדורגל של היום.
    אופיר נופל בזה ולכן היה ברור מהרגע הראשון שבאירופה לא ילך לו עם כל ההערכה אליו. מודעות עצמית זה משהו חשוב.

צריך לראות איך אורן ביטון ישתלב ולהכיר את התכונות שלו יותר לעומק, הייתי מעדיף שיהיה איתו ברוטציה לפחות לעונה הראשונה מגן בכיר נוסף. יש מספיק דקות.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה "הזדמנויות" הוא קיבל בגנט? באיזה עמדה הוא שיחק? המגן "הבינוני" הזה היה נפלא בצמד משחקים מול קבוצה קטנה ולא מוכרת בשם אולמפיאקוס, והיה המצטין במגרש מול קבוצה קטנה נוספת בשם סלטיק.
    אפשר לחשוב שהמגינים שיש בליגה, ישראל וזרים, הם מהטופ העולמי. מכבי תל אביב עם תקציב של 120 מיליון פתחה עם בן הרוש וריקן בעמדת המגן השמאלי ועכשיו הסיטה לשם מגן ימני/קשר, זה עד כמה המחסור במגן שמאלי איכותי בכדורגל שלנו הוא גדול.
    דוידזאדה הוא בקלות המגן הישראלי הכי טוב שיש לנו היום. אורן ביטון יכול להיות אולי טוב מדוידזאדה כי הוא טוב ממנו התקפית, אבל הגנתית דוידזאדה מצוין, מהיר, חזק, אתלט, ואין לי ספק שאם הוא יגיע למכבי תל אביב (מקווה מאוד שלא) הוא הופך להיות שם באנקר בהרכב בקלות.
    ברור שאופיר דוידזאדה מוגבל בהתקפה, ולכן היו לי ספקות עוד כשחתם שיצליח שם. אבל הוא בגיל שהוא עדין יכול להשתפר התקפית, וכמו שאמרתי הגנתית הוא מצוין, וכשמוסיפים לזה את המהירות שלו, האתלטיות שלו, הכושר הגופני שלו שלפי המדדים שנמדדו היה טוב מכל שחקן אחר בישראל, מקבלים מגן טוב מאוד לליגה הישראלית, בטח כשהוא לא תופס מקום של זר.

yakar אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

לצערי הוא יעבור כנראה למכבי חיפה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. Love Is Red Member

מי יעבור למכבי חיפה?

12. alexshw Member

יש לו את הסוכן הנכון בשביל זה

13. yakar Member

למה לצערך? לליגה הישראלית הוא מצויין.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחל לך שלא יעבור אליכם ושסאן מנחם יתפוס אצלכם מקום של קבע בהרכב להרבה מאוד שנים כמו שמשומר תפס.

15. Raulito Madridista

המחיר נראה לי קצת מופקע אבל צריך לזכור שבכדורגל המחירים עולים ועולים ועולים. איזה כיף לסגור עיסקה כזו מבחינת באר-שבע, זו עיסקה שנרקמה ככה מתחת לפני השטח, לא שמענו מילה בנושא, שום מילה ושום דיווח רציני או כותרת צעקנית. אורן ביטון מגן מבטיח שעשה קפיצת מדרגה גדולה העונה. כמובן שבאר-שבע זו אופרה אחרת אבל זה נראה צעד נכון.

לגבי אתמול כבר כתבתי בדיון המחזור, באר-שבע קיבלה 'אס נוסף' לקראת שלבי ההכרעה - ניב זריהן. הניצחון אתמול מאוד-מאוד חשוב, לא קל נגד בית"ר. אגב, החלו כבר בכמה אתרים לסכם את העונה הסדירה, אני חושב שההשפעה של מיגל ויטור היא הגדולה ביותר של שחקן על קבוצה בארץ העונה. רק חבל על ההתבטאות של בוזגלו שהיה דחוף לו לעדכן את כל העולם ואחותו שמכבי חיפה מעוניינת. האמת שזה נמאס גם בתור אוהד נייטראלי, יאללה, שיילך כבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.