הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הבנתי מה לא נכון במה שרשמתי. אתה יודע על כמה משחקים חלשים של מליקסון אני יכול להצביע? שוב, מה זה אומר ? כלום. בדיוק כמו עם בוזגלו.

2. Melikson24 Member

עצלן על המגרש, כמובן.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בוזגלו? גם לא נכון, נע הרבה יותר מהשניים האחרים.
    הוא לא דינמו יוצא דופן, אבל לא מתהלך ומעגל פינות. שום דבר חריג. לא רואה הבדל ממליקסון, מברדה אולי כן כי הוא נוטה להתרוצץ.

4. Melikson24 Member

לא נכון? כמעט כל אוהד הפועל באר שבע יחלוק עליך.
    איך אתה אומר? יש דברים שאפשר לראות רק במגרש. ובמגרש ניתן לראות כמה בוזגלו מחפף בסגירות, איך הוא מלווה את השחקן שלו רק בכאילו ואיך הוא מוותר מראש בתאקלים.

לא סתם המאמן האהוב עליו הוא אלישע לוי.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה יכול להיות נכון, בוזגלו הרבה פחות מתרוצץ ממליקסון או ברדה (ברדה זה ליגה אחרת מבחינת לחץ והשקעה). עדיין אין פה משהו מהותי. גם וואקמה זורק זין לא מעט. אנחנו מחזיקים את בוזגלו בשביל דברים אחרים, אותם הוא עושה יותר טוב מכולם.

6. yakar Member

בוזגלו השנה שינה גישה מבחינה הגנתית. הוא משקיע הרבה הרבה יותר

7. סמואל אטו Member

לבוזגלו יש את החסרונות שלו אבל בליגה שמוגבלת בזרים הוא החתמה אדירה.
    כמה עוד ישראלים יש בליגה הזאת שמשחקים ברמה שלו ומספקים מספרים כמו שלו?
    גידי קניוק? חן עזרא? עמרי אלטמן?
    היחיד שמתקרב( והוא עוד רחוק) לדעתי זה רועי קהת.
    כל אחת מחיפה, מכבי או ב״ש חייבות לנסות להחתים אותו( אולי מכבי יכולה לוותר מפני שיש לה כבר את טב״ח וסקאריונה).

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סקאריונה נראה כמישהו שלא מתחבר למה שקורה פה, ובחישוב של עלות-תועלת מיכה עדיף עליו פי כמה וכמה.
    ובלי קשר בוזגלו נראה הרבה יותר טוב מסקאריונה. לדעתי אין מה להתלבט בבחירה ביניהם.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/17
    oFiRzZz, Sir Alex Ferguson ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

אם אני הייתי אוהד ב״ש הייתי מאוד מוטרד מהרעיון שבוזגלו לא יהיה בעונה הבאה.
    מישהו כאן טען לפני כמה עמודים שלדעתו הוא כן ישאר בסוף- ולדעתי יש סיכוי מסויים שזה יקרה- אבל למקרה שהוא יעזוב- איך אומרים? לפעמים מבינים כמה משהו חשוב כשהוא כבר לא אצלך...
    זה הולך להיות מעניין...
    מליקסון ימשיך להפצע ואף פעם לא ברור מה מקבלים ממנו בהיבט של עונה.
    הובאן out.
    ברדה על אדי הדלק.
    על זריהן נראה לי מוקדם לבנות.
    בן שהר טוב אבל הוא חייב את השחקנים סביבו, וכל הזמן שואל עצמי האם פסגת הקריירה והשכר של נוואקמה זו באמת ב״ש? די מביך- בטח מבחינת חשבון הבנק של מה שמקבילים שלו מרוויחים במכבי ת״א ובליגות דרג ב׳-ג׳ באירופה(למרות שמקצועית היתרונות שלו, כמו במקרה אוגו- בולטים בעיקר בארץ- ולכן מקצועית זה לא מקום רע עבורו).
    גם יהיה מעניין לראות מה קורה בקיץ בגזרת המגינים- עם שני מגינים צעירים ואולי בלי צדק וויטור- ב״ש עלולה למצוא עצמה בבעיה גם בחלק הזה.
    יגיעו זרים שוברי שיוויון בסכומים שב״ש מוכנה לשלם? לדעתי קשה לחתום על זה.
    בתוך כל ההתבגרות הזו ושחקנים שמתבקש שינסו את מזלם באירופה- להפסיד את בוזגלו זו יכולה להיות מכת מוות שאם בשנתיים האחרונות הפערים בין ב״ש למכבי ת״א כמעט לא קיימים- אז דמיינו איך תראה המשוואה החדשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. סמואל אטו Member

אני מסכים חלקית ועדיין הבחור יושב על חוזה של מיליון יורו לעונה לפי הפרסומים. לא חושב שהוא ילך מפה כל-כך מהר.

מיכה, כבר כתבתי בדיון אחר, משחק בתפקיד שונה איך שאני רואה את זה.
    לא אמורה להיות בעיה שמיכה ובוזגלו ישחקו ביחד.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכה ובוזגלו משחקים באותו תפקיד. הם יכולים לשחק ביחד במידה ומיכה יחזור שמאלה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם נתמקד רק בנושא הכסף, הוגשה לו הצעה על סך 500 אלף, השכר הגבוה ביותר בקבוצה, והוא סירב. זה לא בידיים של באר שבע אם ישאר או לא, לקבוצה אין מה לעשות נגד זה. אם נמצא חלופה זה מעניין ונחכה ונראה. כרגע באר שבע מוציאה מעצמה הרבה מעבר לדימיון ומעבר למצופה. בעולם אוטופי שמכבי תל אביב מוציאה מעצמה את המיטב בצורה חכמה אנחנו שווים מקום 2. מקסימום זה ישלח אותנו לשם, עדיין הפערים הכלכליים הם גדולים ובנושא בוזגלו אנחנו רואים את זה בא לידי ביטוי.
    אנחנו נשאר בטופ כל עוד נמשיך לעשות קסמים בתקציב שיש לנו, וזה לחלוטין קסמים. ברגע שנהפוך למועדון רגיל- משמע מהמרים על דברים גם שלא הולכים- כנראה שנהיה במקום שמשקף את התקציב שלנו, לא אסון.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אני חושב שבוזגלו או מיכה תופסים את אותו מקום בהרכב, אני לא חושב שתמצא דוגמא שמיכה פתח כשחקן אמצע ליד 2 קשרי אגף. הם תופסים את אותה משבצת בהרכב. סקאריונה מנגד פתח לפעמים כשחקן קצת יותר צידי ולרוב כשחקן אמצע (תקנו אותי אוהדי מכבי אם אני טועה). בוזגלו משחק לרוב המוחלט באגף ימין, ולפעמים תוך כדי משחק בכר הזיז אותו למאחורי החלוץ כשחקן חופשי.

בכל אופן כדי לפשט את זה- ברגע שמאמן מכבי תל אביב , יבחר לפתוח עם 3 קשרים התקפיים מאחורי החלוץ, מיכה ובוזגלו (אם יהיה שם) ייאבקו ביחד על מקום בהרכב, יחד עם סקאריונה אם ישאר. ולא רואה באמת תחרות בין בוזגלו ל-2 האחרים, הוא טוב מהם משמעותית.

14. Melikson24 Member

יהיה חלון ממש מעניין ופעיל. אורן ביטון ודור אלו הם רק ההתחלה.
    אין לי ספק שכל השינויים שיעשו יהפכו את הקבוצה לעוצמתית וחזקה. אבל מקווה שזה לא יפגע בנו בשלבים המוקדמים של אירופה.

לא פוסל שישאירו שחקנים כמו בן ביטון, קורהוט וסוארס לשלבים המוקדמים כפי שעשו עם אופיר ואותו סוארס העונה.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הבנתי שבמהלך הישיבהלחוזה עם בוזגלו איפה שהו התפשרו על סביבות ה350-400 אבל בוזגלו רצה מענק חתימה כמו של שיר צדק שכנראה גבוה מאוד מאוד וגם סירבו.

אבל אי אפשר לדעת מה באמת קורה בישיבת החוזה הזה כי כולם ניזונים משמועות וסיםורים של מקורבים.

לא חושב שמיכה ובוזגלו שחקנים דומים כי למיכה יש את הנטייה הזו לפעמים לבוא לאמצע ולפעמים גם לשחק באמצע, בוזגלו נטו על הקו

מצב נושא:
הנושא נעול.