הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Melikson24 Member

אמבולה קרוב מאוד מאוד לחתום. פערים של 20-50 אלף יורו בינינו ובין רעננה, לא משהו שאמור להפיל את העסקה.

מאמין שכמו סוארס, מיד אחרי המשחק יפורסם כי אופיר עוזב ועוד לפני המשחק הבא באירופה אמבולה יחתום.

2. Love Is Red Member

לא אוהב את ההחתמה הזאת.
    מקווה שאתה טועה...

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עדיף שתקווה שאתה טועה לגבי אמבולה...

אמבולה יהיה המחליף של דווידזאדה.

4. Love Is Red Member

מאיפה הביטחון הזה?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מידיעה שהדברים לקראת סגירה, כמו שצויין גם על ידי @Melikson24 .

עד שזה לא סגור זה לא סגור, אבל רק משהו יוצא דופן יביא לפיצוץ העסקה.

6. Love Is Red Member

אבל מאיפה הידיעה?
    גם היו ידיעות שאצילי יחתום ואלף ואחד סיפורים מאיפה הידיעה שלך שאמבולה יחתום פה?
    זה כל מה שאני שואל...

7. alexshw Member

מה אתה משווה את הקילומטרז' שאברה עבר והוא כבר אחרי שנותיו הכי יפות.
    לא מעט פעמים ראיתי שדודזאדה נקודת חולשה בהגנה שלכם שלא לדבר על המשחק האיום שלו נגד שראיף בטרנר ובכלל הוא מגן ישראלי טיפוסי חלש. אני לא חושב שזו תהיה אבדה אם יעזוב. לא ראיתי ממנו כאלה יכולות הגנתיות כפי שאתה מתאר.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ידיעה ממישהו שאני מכיר אישית ומקורב לעסקה. לא מידיעה ששמעתי מגורם אחר.

שוב, עד שאין חתימה זה לא סגור, אבל הפערים לקראת סגירה.

9. DRORIKO Member

במידה ואמבולה יוחתם זה מבהיר סופית שלב"ש אין יומרות באירופה, אולי לגנוב שלב בתים באירופית אבל לא מעבר. אמבולה ולוסיו אלה ממש לא רכישות בשביל אירופה. בסופו של דבר לב"ש העונה יש מטרה אחת ובלעדית-לעשות אליפות שניה. אירופה היא בגדר בונוס.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  10. Melikson24 Member

אויש נו באמת. רזומה זה לא הכל. לוסיו זה בדיוק מה שהיה חסר לנו ואמבולה זה מגן עם פוטנציאל אדיר.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא משנה, המטרה היא באמת אליפות קודם כל ושלב בתים באירופית יהיה אחלה בונוס שבעולם. תגדירו את השחקנים איך שבא לכם.

Sir Alex Ferguson ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  12. סמואל אטו Member

לא בטוח שזה אומר משהו מלבד זה שהוא האופציה הרצויה ביותר בהתאם לתקציב, סקאוטינג, מצב השוק ודרישות הצוות המקצועי.
    אם אמבולה יתגלה כמשמעותי כמו שוואקמה היה בעונה האחרונה, אז זה יחשב רכש לאירופה? לא חושב שאפשר לדבר במונחים כאלה.

13. South Boy Member

איזה מגן באר שבע יכולה להביא שיבהיר שיש לה יומרות באירופה? יותר מזה, תראה לי קבוצה עם יומרות באירופה שהחתימה מגן שמאלי נורמלי, אפילו מכבי תל אביב מושא המקצועיות וההתנהלות הנכונה לא מצליחים להביא מגן נורמלי כבר שלוש שנים.
    אנשים צריכים להבין שזאת העמדה הכי בעייתית בכדורגל שיש לה היצע נמוך וביקוש אינסופי, כמעט בלתי אפשרי למצוא מגן שהוא רמה מעל השאר ושחקנים כמו מסיללה או אפילו גדי חזות במונחים מקומיים הם הבלחות של פעם בהרבה מאוד זמן. אמבולה הוא באמת הרע במיעוטו ועדיף מגן שמכיר את הליגה מאשר לנסות להביא מגן זר שלא מכיר את הליגה או את הקבוצה כי כישלון בעמדה הזאת הוא הרבה יותר קריטי מאשר עם לוסיו (שאגב אני ממש לא אוהב את הנחרצות שלך לגביו בגלל שאין לו רזומה, חצי מהזרים שבאים לכאן מגיעים בלי רזומה מרשים ועושים קריירות מדהימות בקנה מידה ישראלי) שבמידה ויכשל משחקים בעמדה שלו שפע של שחקנים טובים.

14. DRORIKO Member

נכון, מצד שני נתקלנו בהמון שחקנים שבלטו בקבוצות קטנות אבל כשלו בגדולות, או בכלל כאלה שהצליחו בקבוצה אחת ונכשלנו באחרת. ככה שגם פה יש לך סיכון.
    השאלה אם ב"ש מוכנה לפתוח קצת את הכיס ולהביא מגן טוב יותר,כזה שיתן גם ערך מוסף באירופה.
    לגבי ההכרה של הליגה זה פחות רלבנטי ,הרי אפשר גם להגיד שסוארז/טהאא מכירים את הליגה וסך הכל נתנו עונה טובה פלוס מינוס , אבל בכל זאת ב"ש הביאה בתור בלם פותח את ויטור למרות שהוא לא מכיר את הליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/16
    Love Is Red אוהב/ת את זה.
  15. South Boy Member

אני חושב שכסף זאת הבעיה האחרונה של הפועל באר שבע, אתה צריך להבין שהיצע המגנים שוברי השיוויון בשוק הוא אפסי עד לא קיים, וגם אלו שכן עונים להגדרה הזאת ויראו שיש לבאר שבע יומרות באירופה יבקשו סכומים שאפילו מכבי תל אביב לא תשלם, ואני לוקח אותם בכוונה כדוגמא כי הם הראו בשלוש השנים האחרונות איזה יומרות יש להם באירופה עם מגנים כמו מאנה רמי מאראבל ועומרי בן הרוש.

מצב נושא:
הנושא נעול.