הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. hbs7 Member

מישהו פה באמת מכיר את השוק שהוא אומר שאין אופציות? שגם אם יש זה יקר בטירוף?
    מסתכל על קבוצה כמו שריף, ורואה אחד כמו סוסיץ' שאם מגיע הוא המגן הכי טוב בליגה מצפייה שטחית עליו.
    מאמין שלא מעט כאלה מסתובבים בשוק המזרח אירופי. שלא לדבר על דרום אמריקה.
    אפשר לחשוב איזה רף צריך לעבור כדי להיחשב פה למגן טוב.
    מכבי גם לא מצליחים להביא חלוץ, זה אומר שאין חלוצים?
    לא, זה אומר שהבעיה היא במערכת (גורי שהיה שם היה אחלה של מגן) שלא מחפשת טוב מספיק.

לא ראיתי מספיק את אמבולה אבל מרגיש לי קצת חסר מעוף ההליכה עליו.
    מקווה שיהיה מוצלח.

2. Melikson24 Member

אמבולה מגן צעיר עם מעל 50 הופעות בנבחרת שלו, בעל יכולת לסכן את השער (מגן שמסכן את השער!!!! יכול לספור על כף יד אחת את כמות האיומים של תורג'מן, אוחיון, ביטון ודוידזאדה, ביחד), שליטה טובה בכדור, יציאה מעולה מהמקום, הרמה לא רעה בכלל. הפוטנציאל שלו עצום, אם יצליח לממש אותו אנחנו יכולים לעשות עליו רווח שמן מאוד. בקיצור, שחקן. רק שיבוא כבר.

3. South Boy Member

מישהו פה מכיר את השוק האירופי יותר טוב מדודו עזריה או ממי שאחראי על הרכש במועדון? הם לא פגעו מספיק בשחקנים זרים כדי שירוויחו את האמון בהם?
    מעבר לעובדה שאמבולה מגן לא פחות טוב מדוידזאדה ועוד יכול להפוך להיות מגן יותר טוב ממנו זה לא סוד שקבוצות מתקשות להביא מגנים שוברי שיוויון לקבוצות שלהם, תהיו בטוחים שיש בפנקסים של המועדון שמות של שחקנים שלא אני ולא אתם יודעים על קיומם ואם בכל זאת החליטו ללכת על אמבולה אז כנראה שתולים בו תקוות, וכמו שאמרתי קודם מי שבחר בו ראוי לכל האמון שאפשר לתת כי המועדון הוכיח את עצמו עם הפגיעה בזרים.
    יפה שאתה מעלה את סוסיץ' שראית אותו בפעולה 180 דקות וקובע שהוא שחקן מספיק טוב, את אמבולה ראיתי לא פעם ולא פעמיים ואני לא מבין מה הפאניקה מהחתמה שלו, הוא באמת מגן לא רע הגנתית והוא לבטח שדרוג התקפי אדיר לעומת דוידזאדה (השמועה אומרת שהכדורים שהוא מרים מגיעים לרחבה), צריך רק לסדר את הראש ולהיות יותר קר רוח וסבלני במשחק שלו (ואלה מיומנויות נרכשות) והוא אחלה מגן לשנים הבאות.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. Melikson24 Member

אמבולה טוב מדוידזאדה, יותר מגוון ממנו ויהיה כלי חשוב לשבירת בונקרים. מצחיק אותי איך האוהדים שלנו חירבנו על דוידזאדה במשך כל העונה ודווקא כשהוא עוזב נותנים לו קרדיט עצום.

South Boy אוהב/ת את זה.
  5. hbs7 Member

שלא יישמע לא נכון, אני ממש לא פוסל את אמבולה.
    סילון, ולמרות גילו הצעיר עבר הרבה בקריירה והגיע הזמן לפרוץ קדימה.
    מכיר גם את טוני מצוין שזה עוד פלוס.

את כל ההלל שגומרים על דודזאדה גם אני ממש לא מבין. יחד עם ביטון החוליה החלשה בקבוצה.
    יכולים לרוץ עד מחר בבוקר, זה לא ישנה את העובדה שמדובר בשני שחקנים די נגרים שבכל נגיעה שלהם מורגש שהם רמה מתחת לשאר.
    כדורים לרחבה מגיעים פעם בסיבוב.

6. E.H.A Member

אם באר שבע לא תקבל על דוידזאדה בסביבות ה750 אלף יורו הם יוצאים פראיירים גדולים.
    ולגבי מגנים שמאליים זרים: אם מחפשים כמו שצריך ניתן למצוא מגנים מוכשרים במחיר טוב כמו למשל פה קונאטה ממאלמו וזוטה מרייקה.
    סוסיץ הוא מגן ימני אבל בהחלט מוכשר.
    מקווה שיעשו בדיקות נוספות ולא יינעלו ישר רק על אמבולה

7. gilad16 Member

מבחינתי אין הבדל משמעותי בין אופיר לתורג'מן למרות שהראשון קצת יותר טוב.
    אבל כן הייתי רוצה שיביאו מגן שיוכל להנות מהיתרונות של לשחק עם טוני על הקו ותורג'מן לא עושה את זה.
    אופיר, על כל חסרונותיו בהתקפה, יודע להצטרף עם תנועה טובה ומקבל את הכדורים מטוני במקומות הנכונים
    מה שהוא עושה עם הכדור אחר כך זה סיפור אחר לצערי.
    אני אוהב את הכיוון של אמבולה, הבעיות שאומרים שיש לו הן כאלו שיש גם לאופיר אז כבר התרגלנו :)

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמבולה חתם על חוזה חדש ברעננה. לא בטוח שרעננה תשחרר אותו בקלות.

9. Ajax Amsterdam Member

לבנתיים בכר סיכם לשנתיים נוספות, אני אהבתי את המהלך

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברק בכר סיכם לשנתיים נוספות.

מצויין. יש לנו מאמן מצויין, מביא דברים חדשים, כל הזמן חושב, מחדש ומשנה, שונא להפסיד, שולט נהדר בחדר הלבשה של שחקנים עם אגו, מאמן הכי טוב בליגה שיכול וצריך להמשיך ולהוכיח שהוא כזה לאורך זמן, אני באמת יהיה יותר ממאושר אם יהיה פה מאמן שיצליח להיות פה קדנציה ארוכה. נקווה שנצליח לעבור איתו גם תקופות פחות טובות, ויהיו כאלה.

Sir Alex Ferguson ו-gilad16 אוהבים את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

צריך להיות שיכור כדי לשלם עליו סכום כזה כשלא חייבים למלא מכסה של ישראלים.

ידוע אם גם שודרג השכר של בכר? כמה הוא מרוויח בכלל?
    ברור לי שזה לא באזור של הסכומים שמכבי נגיד מוציאה על מאמנים, אבל מעניין לדעת מה גובה השכר לעומת גוטמן ורוני לוי.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופיר ישראלי ושחקן בית וטוב הגנתית מאמבולה (התקפית הם באותה רמה), וזה למה הוא עדיף על אמבולה.
    אם מוכרים את אופיר, אני מקווה שינסו להביא מגן שישדרג את העמדה ולא את אמבולה.
    לצערי, מההכרות עם השוק העולמי, יהיה לנו קשה מאוד להביא מגן שישדרג אותנו ולכן גם אני חושש שבסוף נאלץ להסתפק באמבולה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הארכת החוזה של בכר היא החדשות הכי טובות שיש. אי אפשר לבטא במילים עד כמה אנחנו מעריכים ומחזיקים ממנו.

14. zivmay Member

אני מסכים שאופיר טוב יותר הגנתית.
    אבל קשה לדעת אם הם באותה רמה התקפית. אמבולה יותר מהיר ויותר טכני ( בהרבה) מאופיר. והוא מאוד שקט עם הכדור יחסית למגן.
    בקבוצה כמו שלנו הוא יכול להוות נשק קטלני, מעניין איך הוא ישתלב אם יחתום. אני מאוד סקרן לגביו.

15. South Boy Member

אופיר לא קרוב ליכולות ההתקפיות הלא גבוהות במיוחד שנדרשות ממגן. אמבולה עולה עליו ובהרבה בקטע הזה.
    לגבי ברק, אחד המהלכים החשובים והחכמים ביותר של אלונה, לשמור אותו כאן כל עוד יש אפשרות.

מצב נושא:
הנושא נעול.