הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. hbs7 Member

מנוי שלא יוכל להגיע למשחק יסמן זאת באפליקציה, הכיסא שלו יישלח למכירה לקהל הרחב ככרטיס.
    הכסף חוזר לבעל המנוי כשהוא יוכל להשתמש בו כהנחה למנוי בעונה הבאה או לרכישה בחנות המועדון.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא בטוח שיעבוד כי לכל מנוי שלא מגיע יש בערך 50 חברים /מכרים/משפחה שהוא יכול למכור/לתת לאותו משחק.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. סיונרה Member

זה בטוח לא יכול להזיק. בארה"ב זה עובד בצורה טובה מאוד עם סטאבהאב.
    העובדה שאי אפשר להרוויח עם זה כסף מזומן ורק זיכוי תפגע באפקטיביות. רק בישראל ימשיכו עם השטות הזאת של זיכויים.

4. yakar Member

אני מצטער , לא רואה שום יתרון למועדון בראייה עתידית של התכולה הנוכחית לעומת תכולה מוגדלת ל20-22 כמו שציינו פה לפני.
    איך מועדון יכול לייצר אוהדים חדשים אם אי אפשר לקנות כרטיסים?
    איך אפשר למנף את ההצלחות?
    גם אם השנה לא היינו לוקחים אליפות , כמות המנויים הייתה זהה. לא קיבלו כלום מהאליפות , ומהחגיגות של ה100 אלף אנשים.
    תרשה לי להניח שאם השנה היה לנו מגרש של 22 אלף , היו קונים לפחות 16 אלף מנויים.(מכיר מלא שלא הצליחו לעשות מנוי)

חוץ מזה , למה שנהפוך להיות קבוצה שמועמדת לירידה? המועדון מתנהל מצויין , יש הרבה קהל(הרבה הכנסות טבעיות). לא רואה סיבה לחזור אחורה.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אז זהו, שלא ממש.

אני למשל עם מנוי של אחותי החיילת. היא לא תגיע לכל המשחקים. לכל החברים שמסביבי יש מנויים, כנ"ל לבני המשפחה. רק במקרה שחבר מביא חבר אני ארגיש בטוח לשים אצל מישהו אחר את המנוי. אבל בעונה שעברה היו מקרים שזה לא קרה. שאף אחד לא הביא לי מישהו וההתלבטות הייתה או לפרסם את זה בקבוצות האוהדים ואז כל מיני יפנו אליי או לא למכור את הניקוב.

בהרבה מהמקרים החלטתי לוותר על מכירת הניקוב. למכור את זה לאנשים זרים זה מעצבן. קודם כל, לך תדע מי הבחור, אולי ידפוק לי פארטייה על המנוי? דבר שני, אני מקפיד להגיע שעתיים לפני למשחק. קרה כבר מצב שמכרתי לחבר של חבר שהגיע חצי שעה לפניי והייתי צריך לצאת באמצע שירי השחקנים על מנת להביא לו את המנוי. חוסר התיאום הזה מעצבן.

אם תהיה לי אפשרות למכור את המנוי מבלי פיזית להביא למישהו מנוי ועוד לקבל על זה חזרה כסף? אדיר!!

לגבי הגדלת טרנר - צריך להגדיל למקסימום 20 ולא יותר. אמרתי כבר ואחזור על זה שוב - כמות הקהל האמיתית תמדד כשנפסיק להצליח. עכשיו זאת לא חוכמה להגיד שצריכים יותר גדול, למרות שבעונה שעברה היו משחקים (בודדים, אבל עדיין) שנמכרו כרטיסים בקופות..אז זה רק מראה לכם כמה "צריך להגדיל"..

6. South Boy Member

בוא נתחיל מזה שמי שבנה את האיצטדיון הזה היא עיריית באר שבע ולא אלונה, אין לה שום השפעה על תכולת האיצטדיון והמבנה שלו ואנשים נוטים להתבלבל, אם כבר יש לך טענות תפנה אותם לרוביק דנילוביץ' ולא למועדון כי אין לו שום יד בדבר. גם אם אלונה תרצה שיגדילו את האיצטדיון העלויות של דבר כזה יכולות לעלות כמו חצי מעלות הקמת האיצטדיון ולכן זה לא על הפרק בכלל מבחינת העירייה.
    לא אמרתי שאנחנו חיים על זמן שאול ובוא נהנה מהעונה הזאת כי אנחנו בדרך חזרה להיות קבוצה חלשה, אבל איצטדיון בונים לא שנה או אפילו עשר שנים קדימה אלא הרבה יותר מזה, להפועל באר שבע עדיף שיהיה לה איצטדיון שיספק אווירה ביתית כל הזמן מאשר למכור עוד כמה אלפי כרטיסים או מנויים באיצטדיון שבזמנים פחות טובים או במשחקים פחות מעניינים הוא יהיה חצי ריק.
    גם מכבי תל אביב שהיא קבוצה בעלת גרעין אוהדים הרבה יותר גדול משלנו הסתדרו הרבה שנים בבלומפילד ועכשיו בנתניה ועדיין אני מאמין שבדור הנוכחי התווספו אליהם הרבה אוהדים למרות שסביר להניח שמעולם לא היו במשחק, את ההצלחות אפשר למנף גם בלי עוד 4-5 אלף כיסאות באיצטדיון ואני גם חושב שאתם ממש מגזימים, ברוב המוחלט של המשחקים הצפוני לא היה סולד אאוט חוץ ממשחק האליפות ומשחקים מול מכבי או בית"ר וזאת בדיוק הנקודה שלי, הקהל מגיע בהמוניו והדרישה לכרטיסים גוברת על היצע המקומות רק במשחקים הנקודתיים האלה אז בשביל כמה משחקים בשנה צריך להרחיב איצטדיון בעלות של עשרות מיליוני שקלים? מי יאכלס אותם במשחקים הפחות מעניינים שבוא נודה באמת הם רבים הרבה יותר ממפגשי הפסגה?
    כל הדיון הזה הוא כמו טחינת מים כי גם אם אלונה ממש תרצה להגדיל את האיצטדיון אין לה שום יכולת להשפיע על מהלך שכזה.

7. סיונרה Member

מה עם יציעי עמידה? יכול לאפשר דחיסה של עוד כמה אלפים. כמו בגרמניה.

8. אצטדיון למכבי Member

אסור בליגה אירופית / אלופות וגם בליגה שלנו.

9. Fabio Junior Member

מליקסון בן 32?! זה נראה שרק אתמול הוא היה הילד המוכשר מבית"ר

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

10. Drama2 הסמל מעל הכל

אפרופו מליקסון, מישהו זוכר איך הוא היה נראה מקצועית תחת אלישע ?
    היה חלש ברמות אחרות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז יש ויש... אני מוקף באנשים שכאשר לא יוכלו להגיע מסרו את זה למשפחה וחברים ואפילו עשינו בינינו גבהים מי מקבל כאשר אחד החבר'ה לא מגיע.

אני מניח שיש יותר אנשים כמוני, כמובן שיש כאלה שתקועים עם ניקוב, אבל בעיר שיש אלפי איש בבית שמחכים רק להגיע למגרש אני בטוח שזה די מעט.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב אני לא פוסל כמובן.
    זה רעיון נהדר שצריך להוציא לפועל.

אני פשוט חושב שלא הרבה ישתמשו בו ולכן לא משהו שיפתור את הבעיה הרחבה, מצד שני אין שום דבר שיפתור את הבעיה לכן אין פיתרון טוב מזה.
    אין לדעת, אולי עם הזמן הבאר שבעים יתרגלו וישתמשו בזה יותר ויותר.

13. yakar Member

אני יודע שזה מגרש של העירייה. יודע שהרחבה היא עניין יקר , וככל הנראה גם לא מעשי בשנים הקרובות.
    אבל אתה טועה . המגרש היה השנה ב98 אחוזי תפוסה שזה המון . גם במשחקים שנשארו 50 כרטיסים לצפוני זה קרה בגלל חוסר ידע / יציע פחות טוב .
    יש לך ספק שאם היה השנה עוד 2000 מנויים הם היו נמכרים? זה מבטל לגמרי את הטענות לזה שלא היינו ב100 אחוז תפוסה(שאין דבר כזה גם בעולם)

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

היה מאוד פציע, קצת קשה לשפוט.

אגב - הוא לא בדיוק זרח עד כה במשחקי האימון ובמשחקים באלופות.

15. alexshw Member

שחקן שנפצע אצל אלישע? הלם.

מצב נושא:
הנושא נעול.