הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

אין ספק שהצ'מפיונס עולה בכל פרמטר על הליגה האירופית, אבל הוכחנו שאנחנו קבוצה מספיק טובה כדי לעשות דברים יפים במסגרות בהן יש לא מעט קבוצות ברמה שלנו, בצ'מפיונס זה רחוק מלהיות נכון ולכן אני חושב שלמועדון יותר בריא להגיע לליגה האירופית גם כדי לנסות לייצר משהו יותר מכובד במפעל הזה וגם כדי להקטין את הסיכוי להתרסקות באירופה. אני ישמח כמו משוגע אם נעלה לצ'מפיונס, אבל הראש אומר שהליגה האירופית עדיפה לנו מבחינת התוצאות שנוכל להשיג במפעל ולמרות הכסף והזוהר שיש בצ'מפיונס זה הדבר הכי חשוב.
    רוצה לומר, לא בא לי שלב בתים והביתה. אני באמת מאמין שאפשר לעשות יותר מזה באירופית אם נקבל הגרלה סבירה מבלי להפריז בערכה של הקבוצה.

2. alexshw Member

התשובה עבור קבוצה ישראלית ואוהדיה, זה להפיק את המיטב מכל מפעל אירופי בו משתתפים ולהפיק תועלת להמשך. אני חושב שאלה דברים שצריך למדוד לאורך מספר שנים.
    לא צריך להכנס לחישובי דירוג כל הזמן.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. yakar Member

ואולי אפשר להפתיע גם בצמפיונס.
    לעומת מכבי , אנחנו יותר טובים במתפרצות למשחק מבוקר. מכבי יודעת לשחק טוב רק שהיא בשליטה.

4. סמואל אטו Member

על אותו משקל אפשר להגיד שגם בליגה האירופאית לא תוכלו להעפיל לרבע או לחצי, אז אין טעם בכלל לנסות.
    המשמעות של ספורט זה להגיע לקצה גבול היכולת. זה לא מסתדר עם הגישה של ״עדיף ליגה אירופאית״.

5. alexshw Member

לא שזה מבטיח בהכרח משהו, אבל ההבדל כרגע שב"ש לא קבוצה שתלויה בשחקן אחד. למכבי ת"א לא היה שום פיתרון בליגת האלופות מלבד לקוות שזהבי יעשה משהו. הוא גם זה שבלעדית הביא אותו לבתים.
    בב"ש עד כה מאמץ קבוצתי יותר.
    לדעתי גם בכר מאמן טוב מהמאמנים שהיו למכבי ת"א בעונה החולפת.

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  6. South Boy Member

אפשר הכול, אבל לא הייתי בונה על זה לשניה טובים ככל שנהיה.
    בלי קשר לסגנון המשחק מכבי הייתה קבוצה לא פחות טובה ואולי אפילו יותר מאיתנו והיא הייתה ביזיון אדיר ברמת מכבי 0-0-0 חיפה, אנשים לא מבינים את הפערים בינינו לבין ליגת האלופות עד שהם רואים על הדשא את הבדלי הפיזיות הטכניקה וקצב המשחק בינינו לבין הרמה הנדרשת בליגת האלופות, אין כמעט סיכוי שנוכל לעשות משהו כי גם קבוצות הדרג השלישי בצ'מפיונס הן קבוצות מפחידות.

7. South Boy Member

מישהו אמר שנעלה בודאות? אני בטוח שגם אתה תסכים איתי שבליגה האירופית יש יותר סיכוי שנעשה משהו כזה מאשר בצ'מפיונס.
    לא אמרתי בואו נפסיד לסלטיק ונעוף לאירופית, צריך לעלות לכל משחק במטרה לנצח ולהתקדם אבל גם אם נעוף לאירופית בראייה אובייקטיבית זה עדיף למטרות שלנו. אם נעלה לצ'מפיונס תהיה הרגשה של אנחנו עשינו את שלנו בואו ניסע לברצלונה מדריד או מינכן ונלך הביתה, באירופית אפשר יהיה לשאוף לעוד.

8. alexshw Member

הפערים מובנים ולמען האמת השיטה של פלטיני מורידה את הרמה, אבל אם היא כבר קיימת אפשר לנסות ולנצל אותה. איך אתה רוצה להתקדם בלי לנסות ולהתחרות בפערים האלה? זה חלק מהעניין.
    צריך מהניסיון הזה להפיק לקחים לעתיד.

הקמפיין אפס את אפס הוא רק קוריוז הבעיה האמיתית שמכבי חיפה כלומר שחר כלל לא התייחס אליו, מכבי חיפה זרקה לפח אותו, לא הפיקה ממנו דבר.
    אנשים מפחדים מעוד אפס את אפס כאילו זה מוות למועדון.

9. South Boy Member

הדבר הראשון שנוכל לעשות כדי להלחם בפערים האלה זה להתחיל להצהיר כוונות בליגה האירופית ואני לא מדבר רק על באר שבע, קבוצות ישראליות שיעשו דברים יפים באירופה על בסיס קבוע למשך כמה שנים יכולים למשוך לכאן זרים טובים יותר, להעלות את רמת הכדורגל במדינה ואולי בעתיד לעשות בליגת האלופות קמפיין כמו של חיפה ההיא של יעקובו וז'וטא, כרגע אין קבוצה בישראל ברמה הזאת שיכולה לעשות דבר כזה.

10. alexshw Member

עד הקמפיין מופלא של 2002 לא עשינו 3 שנים כלום באירופה.
    גם איזה מסורת באירופה או הצהרות באירופה היו לגנט עד העונה שעברה?

אפשר למשוך זרים שישדרגו את הקבוצה גם בלי מסורת של קמפיינים באירופה. שוב אין פה כללים מוגדרים.

11. סמואל אטו Member

ברור שיש יותר סיכוי, אתה משחק נגד קבוצות הרבה פחות טובות. עדיף? ממש לא.

12. zivmay Member

ההבדל בינינו לבין מכבי הוא שמכבי מעדיפים להתחזק בשחקנים טכניים, בזמן שברק בכר רואה את הפיזיות כמרכיב העיקרי.
    אולי היתרון הפיזי שיש לנו על פני קבוצות מסויימות, יוכל לעזור לנו לעשות משהו מול סלטיק ואחרי זה בשלב הבתים, אם וכאשר.

yakar ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  13. Melikson24 Member

מכבי עשו קמפיין כ"כ מביש בגלל איך שהם שיחקו. משום מה ויתרו על שיטת המשחק ההגנתית וניסו ליזום.
    במשחק היחידי בו הם שיחקו כפי ששיחקו במוקדמות (מול קייב בחוץ) הם נראו טוב וכמעט לא סיכנו את השער של ראיקוביץ'.

אם נגיע לבתים של האלופות, נשחק בצורה חכמה ולדעתי נצליח להוציא 3-4 נקודות.

amn אוהב/ת את זה.
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתי לרשום שלמה לא לפנטז על ליגת אלופות ולסיים מקום 3 ? אבל אז ראיתי את הקבוצות הצפויות שאמורות להיות בדרג 3 (באזל , טוטנאהם, קייב ,ליון ,ויאריאל,איאקס, פ ס ו ,ספורטינג ליסבון) וויותרתי על המחשבה הזו .

קשה לוותר על המחשבה שיש אופציה לאלופות ולוותר על זה , זה חלום זה ניסיון זה מעמד וזה במיוחד גם כסף שיכול לגרום לחיזוק רציני.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק תדמיינו את הכדור עם הכוכבים בעיגול האמצע בטרנר עם ההמנון ברקע ותבינו שאין התלבטות.

אמרתי כבר ואומר עכשיו - בטרנר ב"ש תביא נקודות. אין לי ספק בכלל.

hbs7, yakar ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.