הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

איך אני אוהב שנותנים מקרים שקורים אחת להרבה מאד שנים ואומרים "אם הם יכולים אז למה לא אנחנו"?
    המקרה של ניקוסיה (שהייתה קבוצה יותר טובה מאיתנו וקיבלה בית נדיר בחולשתו שאין כמעט סיכוי שנקבל במידה ונעלה) הוא מקרה שלא קורה הרבה, להגיד אם הם כן למה אנחנו לא זה קצת ילדותי.
    מציע לכם להתעורר ולהבין על מה אתם מדברים, תסתכלו על הקבוצות שנמצאות כרגע במפעל ותחשבו לבד מה הסיכוי שלכם לנצח קבוצות כמו פריז או אתלטיקו, תזהרו שלא יצחקו עליכם.

amn אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

בפירוש לא. שלושת היריבות היו ליגה אחרת מבחינת הרמה שלהן.

Fabio Junior אוהב/ת את זה.
  3. zahipan Member

זה יכול לקרות גם לנו, גם אם הסיכוי קטן אני בוחר להאמין שזה יקרה דווקא לנו.
    קודם כל נראה מה יהיה מול סלטיק ואז נוכל לדבר.

4. yakar Member

אני כן ראיתי משחקים צמודים. כמו למשל דינאמו קייב או פורטו בארץ(לפחות בחלק מהמשחק)
    תראה איך אולמפיאקוס שיחקו בטרנר.
    אם היה להם את הבית והמקום הרגיל שלהם ,אני די בטוח שהם היו מוציאים לפחות נקודה.

amn אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

מה אתה משווה את אולימפיאקוס במצב שהגיעו שזה משחק שני ועבורם והיריבות באלופות שכבר נכנסות לכושר. גם פורטו וגם דינמו ניצחו בלי שום מאמץ.
    היו בכושר הרבה יותר טוב ומגובשים הרבה יותר.

מוקדמות ובתים זה סרט שונה.

6. yakar Member

גם את אולמפיאקוס ראינו ביכולת הרבה פחות טובה ממה שהם נראו במשחק הבית שלהם. הם היו נראים מבוהלים. אני בספק אם לטרנר לא הייתה השפעה לכך(בתוספת כמובן ליכולת מקצועית של הקבוצה שהפתיעה אותם).

7. alexshw Member

אפשר לחשוב שהם לא רגילים למגרשים חמים באירופה.

8. yakar Member

בוא נסכם , שאם היינו משחקים בקפריסין לא היינו עולים?

9. alexshw Member

לא מסכים. הכנה טובה של בכר, טקטיקה נכונה ואיכות לנצל את הבעיות של היריבה. אפשרי העה גם בקפריסין אבל כמובן שהעידד עוזר לקבוצה במצב של ב"ש. במקרה של מכבי ת"א לא חושב שבלומפילד היה מביא נקודות.

Fabio Junior אוהב/ת את זה.
  10. hbs7 Member

אני בכלל לא בטוח שעניין של אצטדיון ביתי זה השפעה שלילית על היריב. חושב שזה יותר השפעה חיובית על הקבוצה עצמה. אולי גם שיפוט שנוטה לרוב להיות ביתי במקצת וגם כן עוזר.
    השחקנים עצמם התבטאו שבטרנר יש להם יותר ביטחון והרגשה שאפשר לעשות הכל.
    אותו דבר לגבי בלומפילד, טדי וכו'.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  11. yakar Member

זה הכל קשור.
    יכולת טובה של הקבוצה הביתית משפיעה על הקבוצה היריבה . וכו'

בגלל זה זה הנחה סבירה לגמרי שמכבי בבלומפילד הייתה מוציאה נק' לפחות . הם לא כל כך גרועים.

amn אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מאמנה החדש של רומניה, כריסטוף דאום, זימן את הובאן לסגל של 26 שחקנים לקראת המשחק בספטמבר של רומניה נגד מונטנגרו במוקדמות מונדיאל 2018.

Sir Alex Ferguson ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  13. Raulito Madridista

באר-שבע נחה קצת כעת לפני המשחקים הכה מרגשים וחשובים מול סלטיק. אני מכיר כאן כמה אוהדים יותר אישית, בעיקר את משה שאני זוכר איך במפגשי הפורום היה מספר על הימים בהם היה עושה את כל הדרך הארוכה מהדרום לצפון וכבר בדקה העשירית מכבי חיפה הייתה מובילה 3:0 נגד הפועל באר-שבע. הבחור סגר דיל לסקוטלנד ויהיה שם עם הקבוצה במשחק נגד סלטיק. מדהים לחשוב על זה. מליגה לאומית לטופ שבופ.

במהלך החודשיים האלה לא היה שקט בבאר-שבע בימים שאחרי החגיגות. פה דודו גורש זורק הערה מיותרת לתקשורת על ההחתמה של חיימוב; שם אוגו מדבר על כך שהוא לא מוערך מספיק; כמובן פסטיבל בוזגלו; גם העזיבה של סוארז; והנה באר-שבע מבטיחה עונה אירופית ארוכה ואולי אפילו בשלב הבתים בליגת האלופות וכל הסאגות נותרו מאחור על הצד הטוב ביותר, מעבר לכך שהקבוצה התמודדה עם לו"ז צפוף מאין כמוהו ברמה היסטרית ועשתה זאת בצורה מרשימה. את 'ההפסד' וגם זה במרכאות - היא רשמה בידיוק בזמן. גם 'אלוף האלופים' זה תואר גם אם היה הרבה יותר סקסי למשל לשחק נגד מכבי והעובדה שהקבוצה יצאה מפיגור בצורה מרשימה כזו - בהחלט מעודדת.
    רוצה לומר שלהוציא תקופה מסוימת את אלי גוטמן(2010-2011) ופאולו סוזה שהיה כאן בידיוק שנה אחת - לא זכור לי מאמן שהיה כה קונצנזוס על כך שהוא הכי טוב בישראל כמו ברק בכר וזו בסה"כ העונה השנייה שלו בקבוצה גדולה.

- לגבי מאור בוזגלו: צמד אדיר נגד מכבי חיפה ומאור הוכיח שוב שעדיף שידבר על המגרש. הוא שחקן הרכב בלי ספק בכלל בכל קבוצה בארץ חוץ מהפועל באר-שבע - גם במכבי ת"א. כמובן שהלחץ במשחק נגד חיפה גבר אחרי הפיגור הכפול והמוקדם.

Sir Alex Ferguson, Fabio Junior ו-לירן אוהבים את זה.
  14. Love Is Red Member

פשוט מדהים.
    ד"א אני לא מבין איך הניגרים לא מזמנים את וואקמה.
    פשוט הזוי..

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרבה שם מאפיה וקומבינות. אני לא מכיר את כל מי שיושב על העמדה שלו בניגריה, אבל אני די בטוח שמבחינה מקצועית יש לו מקום בסגל. שוב, מסייג, לא מכיר את כל החלופות על העמדה שלו.

בקשר להובאן, בכלל לא מובן מאליו שמאמן חדש, לא מקומי, יזמין לקמפיין חדש, קשר בן 33-34. יש כמובן לציין שבטח יהיו ניפויים לקראת המשחק. בכל מקרה באמת שאת כל הסופרלטיבים האפשריים על הובאן כבר אמרנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.