הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אולי כדאי לתת לבן תורג'מן את המושכות ולהביא זר על הבלטה של מליקסון

2. South Boy Member

חס וחלילה, אני מעדיף שוובה יהיה המחליף של מליקסון ולא להשאר עד סוף העונה רק עם תורג'מן.
    בקושי באלוף האלופים ונגד רעננה הוא יצא חי, אז ללכת איתו עונה שלמה?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מזל טוב חברים. חורף אירופאי בטרנר.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב הולכת לשבור את השוק (באופן יחסי) שוב ולרכוש שחקן ב 3.5 מיליון יורו, הפעם זה שחקן בן 28 לכן החשיבה העיקרית זה פשוט להחזיר את האליפות ולא ראייה של להחזיר השקעה, ולשלם לו מיליון יורו, שזה כבר שחקן שני שמרוויח השנה כמו שזהבי הרוויח...

מול סכומים כאלה אנחנו לא נצליח להתמודד לאורך זמן וזה בהחלט מבאס שיש פה מועדון שלא מתבייש לזרוק סכומים מטורפים כדי להחזיר את האליפות, מה שכמובן יוצר תחרות שהיא ממש לא שוות כוחות וחבל מבחינתנו. אבל אני חייב לציין שזה מחמיא, מכבי תל אביב רואה פה מועדון שכרגע עדיף עליו מקצועית והם לא רואים בעיניים. מכבי תל אביב הגדולה, בגללנו, אפשר להרגיש טוב עם זה.

( אוהדי מכבי תל אביב , פוסט זה לא בא להקניט אותכם, אין לי שום טענה כלפי ההתנהלות של קבוצתכם)

amn, AmitHBS ו-שי אוהבים את זה.
  5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה עוד כלום, קיבלתי יעדים נהדרים, תנצלו לפחות אחד.
    להיות בהיכל היסטורי כמו סאן סירו במשחק של הקבוצה שלך זה חוויה לכל החיים.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בטווח הקצר, ובפרט לעונה הזו, אני ממש לא חושב שתתקשו להתחרות. תנאי השוק בישראל לא ממש מאפשרים התקדמות, ומכבי משלמת לשחקנים רבים הרבה יותר ממה שהם שווים רק כי הם ישראלים, ובעוד הפערים באיכות לא גדולים במיוחד בין שחקנים כאלה לשחקנים בולטים טיפה פחות בליגה, אתם מסתדרים מעולה.
    לטווח הארוך זה יהיה יותר קשה, אבל בו זמנית אני רואה אתכם מדברים בסכומים גבוהים יותר - ההוצאות הטבעיות שלכם נמוכות משמעותית גם בניכוי משכורות וכד', אתם בפוזיציה מעולה לבניית תשתית להגדלה משמעותית בהכנסות הטבעיות וכבר עושים את זה, אתם במיקום מעולה מבחינה אוהדים פוטנציאליים ואתם מתנהלים בצורה טובה ובריאה.

בכל אופן, כן ירבו. הרבה יותר כיף לזכות באליפות מול אריות ונמרים מאשר מול חתולים.

amn אוהב/ת את זה.
  7. oFiRzZz Member

לא יודע , לפני שנתיים פחות או יותר גם חשבתי כמוך ואז טרפתם את הקלפים .
    עם כל התקציב המטורף של ת"א אני חושב שכרגע מקצועית אתם יותר טובים
    ובקצב הזה אין סיבה שלא תמשיכו לתת פייט כל שנה .

8. JR-Riquelme Member

תתקשו להתחרות? נכון לעכשיו הפועל באר שבע רמה מעל מכבי מבחינה מקצועית. נראית גם רעבה יותר ממכבי גם אחרי התואר, ולהוסיף לזה גם ביתיות הרבה יותר חזקה כל עוד אין בלומפילד.
    מכבי צריכה הרבה יותר מחלוץ טוב כדי להחזיר לעצמה את האליפות. לבאר שבע יש זרים ברמה כל כך גבוהה שגם בסכומים שמכבי מציעים על גבול הבלת אפשרי לההחית אותם. באר שבע פשוט פגעה בזרים זולים שהתפתחו להיות מפלצות(אוגו וטוני) ועוד בלם וקשר שאני לא יודע איך נחתו בבירת הנגב(ויטור והובאן).
    על הנייר מכבי עם הרבה יותר כסף, לא אומר שום דבר. ולארץ אתה לא יכול להביא בסכומים האלה עם כל הכבוד שחקנים שאתה יודע מראש שיהיו רמה מעל הליגה... אלה לא סכומים משמעותיים בזירה האירופית, אז גם הם צריכים לפגוע כמו באר שבע.
    הכל התחבר לבאר שבע בצורה אדירה. והכי חשוב היא זכתה במאמן שלא ראוי לשים אותו באותו שורה עם מאמנים אחרים בליגה. אין לי ספק שרק בגללו דווידזדה בבלגיה בן ביטון משחק בקבוצה אלופה. אפילו שבן תורג׳מן עולה על המגרש הוא נראה פתאום מגן מצוין.
    בכל מקרה כל עוד מכבי לא יביאו בלם ולא יעבדו באופן כללי על משחק ההגנה הבזוי שלהם הם לא יעמדו עם באר שבע והעונה זה גם יגמר צורם במשחקים ביניהם לפי דעתי. באר שבע כבר באה עם ביטחון בידיעה שהיא החזקה יותר.
    נקווה באמת שמכבי יעשו עוד כמה רכישות מעניינות שנראה באמת מאבק איכותי כי הליגה הזאת מהעונה שעברה כבר הפכה להיות הליגה הספרדית טרום סימאונה.

Civil ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

אני מאמין שעונה הבאה יגיע המבחן האמיתי שלנו מול הכסף הגדול של מכבי, אני לא מאמין שטוני ישאר בישראל אחרי העונה הזאת הובאן כבר ישפוך לאגר בסיום העונה אוגו יתקדם לליגה טובה יותר אם הברך שלו תחזור למקום וגם בגזרת הישראלים אני מאמין שנאבד כמה בכירים כמו שיר צדק, זאת תהיה מכה אנושה למועדון ואני מקווה שנצליח להתאושש ממנה, זה יהיה הרבה יותר קשה לנוכח הפערים הכלכליים שרק גדלים בין הקבוצות. להוריד 3.5 מיליון יורו על שחקן או לשלם לישראלי 600 אלף יורו בעונה כמו שג'ורדי רצה לתת לאצילי זה טירוף בקנה מידה ישראלי ואלונה לא תתקרב למספרים האלה, הבעיה שלמצוא שוב מציאות ברמת האוגו הובאן ויטור וטוני יהיה קשה עד בלתי אפשרי במסגרת התקציב שלנו.

amn אוהב/ת את זה.
  10. Ajax Amsterdam Member

אני עדיין חושב שההגנה שלנו יכולה לעשות נגדו את העבודה

11. yedidel Member

אל תשכחו שהסגל שלנו בנקודת שיא מסוימת ובקיץ הבא יהיה צריך ריענון משמעותי.

אנחנו רק בתחילת עונה וכבר מתחילים לראות דוגמא למחליפים שנצטרך. בלי ברדה ומליקסון, הובאן וראדי על אדים, כבר ארבעה שחקנים משמעותיים (כולל מליקסון בגיל 33 עם הפציעות שלו)

כבר עכשיו אנחנו במצב שנצטרך לפגוע טוב מאוד בעמדת המגן השמאלי, ואנחנו בחוסר של קשר התקפי לסגל שאני לא רואה שום מועמד ישראלי נורמלי.

amn ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  12. Love Is Red Member

ואל תשכח את בוזגלו שעושה קולות של עזיבה..
    מליקסון ישאר עוד שנתיים אז מהבחינה הזאת אני לא דואג, אבל חילופי הדורות היו צריכים להתרחש בעונה הזאת.
    קהת היה צריך להגיע וגם אצילי אם כי אצילי זה כבר היה משימה בלתי אפשרית.
    קהת היה הופך עונה הבאה לשחקן הבכיר במקום ראדי, ובמקום הובאן אפשר להביא זר אחר.
    ובמקום בוזגלו אצילי או לחלופין סולליך גם מועמד לא רע לדעתי.
    במקום ברדה אפשר להביא את דמארי, אבל נכון להיום למליקסון אין מחליף ישראלי :\

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפערים הכלכליים מול מכבי תל אביב. מראה שמשכורות של מיליון יורו נפל לדבר מן השגרה אצל הצהובים, הם מביאים אכן שחקנים מצויינים כמו יחזקאל וניקוליץ, שחקנים מצויינים שלנו אין סיכוי להביא.
    אנחנו נמצאים בעיצומו של "דור" שהכל הלך לנו חלק. פגיעה בול בזרים, ישראלים מצויינים שהיו פה ורצו להגיע, טוני שרק חיכה שיוציאו אותו מרעננה, כמו שחבריי ציינו פה, היינו חייבים כבר לחשוב על הרגע שאחרי.
    הובאן לא יילך ויהיה יותר טוב, כנ"ל מליקסון, בוזגלו בעונה אחרונה, אוגו עושה קולות של שחקן עם ברך גמורה, טוני צפוי לעזוב, שיר צדק לא ישאר פה במידה וימשיך להראות ככה.

בנינו קבוצה אדירה, לא יודע עד כמה נצליח לפגוע שוב בול בצורה כזו, כדי להתמודד עם מכבי תל אביב אלונה תצטרך להעלות תקציבים ולשלם יותר באופן משמעותי. אחרת נצטרך להשלים עם מקומנו כקבוצה השנייה.

שי אוהב/ת את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שבכר והצוות מחפשים בנרות מגן שמאלי זר,פורסמו כבר 3 שמות: היווני,עוד אחד מהנגריה,וקווין קוסטאנט שעפ שיחק איזה 2 משחקים במילאן.
    עד עכשיו המגן היווני נשמע האופציה הכי טובה.
    מה שבטוח שמגן שמאלי זר ינחת.

15. HBS2208 Member

42 הופעות במילאן
    32 בקייבו
    ו-21 בגנואה

מספרים ורזומה שמדברים עליו באהלן-אהלן בליגה שזרים "בכירים" נוחתים בה חדשות לבקרים

מצב נושא:
הנושא נעול.