הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Melikson24 Member

בכר מוציא את המיטב מ-95% מהשחקנים שלו. גם בק"ש זה היה ככה.
    לגבי בוזגלו- הוא מתקשה כי הוא לא שחקן טקטי, ואצל בכר זה לא עובד. בשיטה או יותר נכון האין-שיטה של אלישע זה היה בסדר. תחת בכר הוא אבוד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

סלח אבל פשוט גבב של שטויות, אמנם סלטיק זו לא באזל, אבל עדיין קבוצה עשירה בהרבה עם שחקנים לא רעים בכלל אי אפשר לקרוא לשחקן כמו גריפית בינוני, ועוד אנחנו קבוצה בלי ניסיון באירופה מבחינתי עשינו את שלנו.
    סלטיק זה שם גדול, זה כמו שנפסיד לאייאקס ותגיד שזה בושה כי הם בינוניים.
    וזה אני אומר כי לא שחכתי איפה הייתי בימי שישי

3. amn Member

בליגת העל הוא היה שחקן סביר, שבעיקר הפגין קבלת החלטות גרועה. לא יודע מי מכר לך סיפורים על העונה שלו בליגת העל. כל אשדוד היו אומללים בעונה ההיא, וזה עם סגל טוב מאוד ביחס לתחתית.

מיכאל אוחנה וויתר על חצי כרטיס השחקן שלו כדי לאפשר את ההעברה. 50% מההעברה העתידית ילכו לג'קי בן-זקן, וגם הסכום שנכנס עכשיו הולך רק לג'קי.

אני לא מזלזל במיכאל אוחנה, אבל אפשר להסתכל על מרבית כובשי השערים הבולטים מהלאומית בשנים האחרונות שעברו לליגת העל, ולמעט פדרו גלבאן - מספר 99 (קהינדה) היה כשלון חרוץ, עידן שריקי לא הצליח אחרי העונה בלאומית עם נתניה להשתלב כמו שצריך בליגת העל, אקסברד לא הצליח בלשון המעטה, רן יצחק לא מחורר רשתות, שחר הירש לא מוצא את עצמו, מאוולי אוסיי כשלון, אבו ענזא לא הצליח, ואני יכול להמשיך. כולם כבשו 15 שערים ומעלה לפני שתקפצו.

ולהתפאר בנתון הבישולים מהליגה הלאומית פה בפורום, בזמן שאני אזכיר שאנשים פה התחילו למיין את הבישולים של ערן זהבי בקמפיין מוקדמות היורו האחרון, זה קצת מגוחך.

לא נכון.
    מגורמים באשדוד.

אין דבר כזה כרטיס שחקן. השחקן משחק איפה שיש לו חוזה. לקבוצה השנייה אין באמת say, אלא אם היא מחזיקה ביותר מחצי (מקרה נדיר ביותר), או לחילופין אם סוכם שהיא המחליטה (למשל במקרה טב"ח בהפועל תל-אביב).

כשאומרים שחצי מכרטיס השחקן נשאר אצל אשדוד, על פניו זה לא אומר שום דבר מעבר לזה שמהסכום שבו מיכאל אוחנה יימכר (אם יימכר), יועברו 50% למ.ס. אשדוד.

gilad16, עידן444 ו-Butragueño אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בוזגלו מסיים חוזה בקיץ הקרוב או שאני טועה?

5. קשר שמאלי Member

דור כוכב( היה חלש בעכו בעונה שעברה ,משחק היום בנשר) בישל לפני שנתיים 12 שערים בליגה הלאומית

6. עידן444 Member

צריך לדעת להפריד בין אינטיליגנצית משחק לאינטיליגנציה בכלל. אורי אוזן למשל בחור מאוד אינטיליגנט אבל בעיני היה שחקן מאוד לא חכם(בלשון המעטה). ערן לוי למשל אני בספק אם סיים תיכון אבל הבנת וקריאת המשחק שלו היא גאונות של ממש.
    ולפני שמתחילים לרדת עלי שאני מאדיר אותו אני אדגיש שמבחינתי ערן לוי הוא ״אספרגר של כדורגל״. גאון של ממש עם יכולות מטורפות בפרמטרים מסויימים אבל בפרמטרים אחרים, חלקם בסיסיים ואלמנטרים הוא לוקה.

זו סתם היתה הערת אגב. בלי קשר למיכאל אוחנה- אני לא מכיר אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. סיונרה Member

אתה לא מגיב לגופו של עניין.
    סלטיק שם גדול - אכן. לא רלוונטי. ריינג'רס שם גדול לא פחות, איפה הם היום?
    אייאקס שם גדול - אכן. תספר את זה לחבר'ה מרוסטוב שחגגו עליהם לפני שבועיים.
    אם גריפיתס לא היה שחקן בינוני, הוא כבר היה משחק בפרמייר ליג. קבוצות שם עוקבות אחרי הליגה הסקוטית ויש להן הררי מזומנים לשפוך על כל שחקן, בטח ובטח אם הוא בריטי.

שמח שאתה מרוצה ממה שעשיתם, אני גם הייתי מרוצה במקומך. זה לא משנה שום דבר. העובדה שב"ש הייתה בלאומית עד לפני כמה שנים גם כן אינה רלוונטית. יש לה את התקציב השני-שלישי הכי גבוה בליגה שלנו כבר כמה שנים. אין שם שחקן אחד ששיחק בלאומית (אולי יש, אין לי מושג, בטוח לא מרכזי).
    אגלה לך סוג, גם ב"ש קבוצה בינונית. אבל.. בשום עולם, בטח לא עם טקטיקן "על" כמו בכר, לקבל חמישייה מסלטיק זה לא הישג מכובד.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. סיונרה Member

ערן לוי לא "גאון כדורגל" הוא שחקן עם בעיטה ומסירה מדוייקות מאוד שאם הייתה לו טיפת אינטילגנציית משחק היה מוסר מדי פעם כדורים שאינם כדורי עומק.
    כשהוא שיחק בבית"ר (והיה טוב מאוד), בכל פעם שהוא היה בחוץ הקבוצה אשכרה הייתה מנסה לשחק כדורגל ולא גרסא מוזרה של פוטבול אמריקאי בלי ידיים, כשערן לוי בתפקיד הקוורטרבק כמובן.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  9. oFiRzZz Member

אחד הגאונים שראיתי במגרשים בישראל , אם לא ה- .
    המסירות הארוכות שאתה מזלזל בהן כל כך זה אומנות לכל דבר מבחינתי. מתמוגג מהן כל פעם מחדש.
    זה הנשק היחידי שיש לו יחד עם הבעיטות אז הוא מנצל את זה .. זה לא שהוא יכול לעקוף שחקן על הקו
    או משהו. הוא אומן שאם השכל היה מתיישר לו בגיל 19 ולא בגיל 29 אז אולי היינו רואים שחקן ענק
    בקנה מידה ישראלי.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  10. zivmay Member

אז משחק אחד הוא טעה ( לזכותו יאמר שסוארז וויטור לא שיחקו במערך, אבל למה שתזכור את זה ). לעשות את מה שהוא עשה שנה שעברה בליגה, בשנה שהוא הגיע(!) מול יריבה כלכך תחרותית, רק בני אדם הזויים מסוגלים לזלזל בהישג כזה.

11. עידן444 Member

ככה זה גם היה נראה בנתניה עם יוסי מזרחי. תחת רוני לוי ונראה לי שכך יהיה גם העונה תחת סלובו- אנחנו רואים דברים אחרים.
    הבחור הזה רואה כל הזמן כמה מהלכים קדימה והבעיה היא שהוא דווקא לא תמיד מספיק מדוייק. אבל אנחנו לגמרי גולשים מהנושא.

12. עידן444 Member

לא רק בקנה מידה ישראלי.
    אני יודע שעכשיו כולם יגידו ״נו באמת!!!״- אבל כשאני מסתכל כמה הנבחרת שלנו עלובה ושבלונית- ערן לוי יכול להביא משהו אחר שאין שם.
    אין לי בעיה שיגידו שאני הזוי וזה כמובן לא יקרה- הרי צריך להיות באמת מאמן משוגע כדי לתת לערן לוי לשחק בנבחרת לפני מאור בוזגלו נניח- אבל אולי זה מה שאנחנו צריכים... קצת משוגעים... הוא יכול להיות גרוע ולאבד כל כדור 60 דקות ואז במסירת אמן להשאיר שחקן כמו טל בן חיים או עומר דמארי מול שוער או לתת טיל מהאוויר לחיבורים.
    וזהו... לא מגיב יותר לגבי ערן לוי גם אם ישלחו אותי עכשיו להזמין לו שווארמה... או ישאלו איזה חומר לקחתי...
    אם גרמתי כאן לכמה אנשים לצחוק בעקבות התגובה הזו- שיהיה בכיף. עלי!
    שמח שהוא לא מיצה את הפוטנציאל... הרי רק בזכות זה זכיתי לראות קוסם כזה במכבי נתניה בשנים החשוכות האלה. רז זהבי טוען שאם ערן לוי ודיא משחקים בעונה שעברה אנחנו נשארים בליגה בקל. לא יודע כזה זה מופרך...

13. oFiRzZz Member

רציתי לרשום משהו כזה אבל לא היה לי כח לחפירות אז לא הרחבתי .. רק מי שרואה אותו שבת - שבת יכול
    להבין כמה הרגל שלו היא מהטופ של הטופ .
    וזהו , גם אני סיימתי להלל את ערן לוי , זה בדיון של ב"ש .

14. hbs7 Member

אכן מסיים חוזה.

אנחנו חייבים רענונים קצת ולהזרים דם צעיר לסגל, יחד עם עוצמה התקפית מסוימת שהייתה חסרה ממרכז המגרש. עוד שחקן שגם בהיעדר מליקסון יוכל לבצע פעולת קסם שתשבור את מערך ההגנה של היריב.
    אוחנה יכול בפוטנציה לסמן וי על כל הקריטריונים, אחרי כל הררי המילים ששפכו עליו עכשיו זה הזמן שלו לעבוד קשה ולהראות מה הוא יודע.
    נקווה שזה יהיה טוב.

15. yakar Member

אני מסכים איתך עם הרעיון של הדברים . אבל יש לי בעיה בקביעה שסלטיק בינונית. אנחנו מדברים על סלטיק ביחס לב"ש. זה לא באמת מעניין הרמה האבסולוטית שלה.
    אז כן , לעומת ב"ש היא קבוצה מצויינת וזה מה שמעניין.
    על אותו סקאלה אני יכול להגיד שגם אינטר קבוצה בינונית באופן גלובלי , ולכן ב"ש אמורה לנצח אותה.

מצב נושא:
הנושא נעול.