הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתאר לעצמי שבמקביל נעשים מאמצים גם מול קבוצות נוספות בנוגע לשחקנים נוספים...

2. Butragueño מנהלים

יש סיכוי שדודן דהאן מעביר את קבהא למכבי ת"א?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בטח, אותו קטע כמו דווידזאדה בול. לדודו דהאן אין אלוהים והלוואי שהוא היה פרו באר שבע כמו שכולם ממהרים תמיד לפזר.

קבהא יהיה במכבי תל אביב.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

פייר, אני חושב שאתם לא מפסידים אם הוא הולך אליהם. ככה שאולי הוא עדין פרו ב"ש.
    ברצינות, אני חושב שממן טוב ממנו, ואני לא בטוח שהוא יכול להיות איזשהו ראדי כמו שאחרים מנסים להשוות.

5. סמואל אטו Member

לדעתי זאחוביץ' אכל סיבוב על ב"ש ובגלל זה אשדוד פתאום צצה לתמונה. תחנת מעבר עד הקיץ.
    עכשיו הכל תלוי בקבהא.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זאחוביץ' אכל סיבוב על באר שבע כי כנראה אלונה עיצבנה אותו במשא ומתן.

כמו שרשמתי לא אסון, זה עוד שחקן בינוני (בהשוואה לקבוצה שרוצה להצליח באירופה) או שחקן ליגה טוב, כאשר 2 הקבוצות האלו כבר מלאים בשחקנים כאלה. הכל יקום ויפול על הזרים.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש איזה תפיסה שדודו דהאן מעדיף אותנו על קבוצות אחרות, זה לא נכון. דודו דהאן פשוט מייצג כמות גדולה של שחקנים, הכי הרבה שחקנים מכל יתר הסוכנים, ולכן שחקנים רבים שלו מגיעים אלינו. גם במקרה אופיר דוידזאדה, גם במקרה פקהארט וגם עכשיו במקרה קבהא, דהאן למרות סיכום של השחקן איתנו פעל מאחורי הקלעים על מנת לקבל הצעה גבוהה יותר מקבוצה אחרת כדי שהעמלה שלו על העיסקה תהיה שמנה יותר. ככה לא מתנהל סוכן שמעדיף אותנו על פני קבוצות אחרות...

8. סמואל אטו Member

אז מה שאני אומר זה שאולי ההצעה מאשדוד היא בשביל למנוע מקבהא לעבור למכבי, ואז בקיץ להעביר אותו לב"ש בלי מו"מ מול זאחוביץ'.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי קבהא יעשה טעות אם יצטרף למכבי ת"א, לא מאמין שקומץ האוהדים הגזענים של מכבי ת"א יעשו לו חיים קלים, ולא נראה לי שהמערכת תתייצב מאחוריו אם יקרה משהו בינו לבין האוהדים (כמו במקרה ראדי).

10. Butragueño מנהלים

@Mamadu
    and yet, לא הייתי רוצה שמחשבות כאלו יגרומו לשחקנים מהמגזר לא להגיע למועדונים בארץ (כפי שאני יכול לנחש - גם לך).
    אם יתנו לזה יד, מכבי ת"א תהפוך לאט לאט להיות לה-פאמיליה.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מספיק קבוצות בליגה שיודעות לשלב שחקנים ערבים, לא חייבים לשחק בכוח בכל קבוצות הליגה.
    הבעיה שדיברתי עליה היא בעיה של מכבי ת"א שהמועדון והאוהדים (בעיקר הפנאטיקס) צריכים לפתור בינם לבין עצמם, כל עוד הם לא עושים את זה, לדעתי אין לשחקן הערבי מה לחפש במועדון הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/18
  12. Butragueño מנהלים

זה שיש מספיק קבוצות זה ברור. אבל כל עוד אפשר להילחם מול זה עכשיו, ולא לתת למועדון להסחף לדעת הקהל, כל עוד זה קטן, צריך לחסל את זה.
    אבל זו רק דעתי, וזה נושא כבד מדי בשביל לתת עליו את הדעת כרגע, אז מניח לזה כרגע. :)

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ש קבוצה שבאה מעיר ימנית, רוב אוהדי ב"ש הם ימנים, אבל המועדון הזה עבר שינוי אדיר בשנים האחרונות והראה שלא רק מכבי חיפה יכולה לקלוט הרבה שחקנים ערבים. במכבי ת"א שלדעתי יש בקרב אוהדיה "שמאלנים אוהבי ערבים" יותר מאשר בקרב אוהדי ב"ש, קרה ההיפך, קומץ אוהדים ימניים שמנסים בכוח לחקות את לה-פמיליה החזיר את המועדון אחורה בעניין שילוב השחקנים הערבים.
    אני רק אומר שזו עניין שניתן לפתור, אבל זה תלוי בראש ובראשונה במועדון עצמו, ולצערי עושה רושם שמכבי ת"א נכנעה לפנאטיקס.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יכול להיות. זה מהלך מגוחך שאם באמת התכוונו אליך במועדון אני שמח שעל זה זה יתפוצץ.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלנו מאז ומתמיד היו שחקנים מהמגזר הערבי כי אצלנו מאז ומתמיד מפרידים בין כדורגל לנושאים שלא קשורים לכדורגל. יש אצלנו בתי ספר של הפועל באר שבע שפועלים במגזר הבדואי לדוגמא כחלק משיתוף פעולה קבוע וארוך שנים של המועדון.
    חשוב לציין שלא מדובר באיזה שינוי שקשור לאלונה, רמי אבו לאבן (בשנות ה-2000) והיאשם זועבי ושוקרי אל-עוקבי (שנות ה-90) הם רק חלק מרשימה ארוכה של שחקנים מהמגזר הערבי שלבשו את המדים שלנו הרבה לפני שאלונה הגיע למועדון.

https://images1.ynet.co.il/PicServer/03072003/274230/YE0248932_a.Xxx

https://sheva7.co.il/wp-content/uploads/2013/11/%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C-1993-94-600x399.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.