הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמי -

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/27583614_1595289817207287_1727282131_n.Xxx?oh=be876952a5693c8571631013136a27f4&oe=5A74B12B

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/18
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נראה לי נגר רציני. נקווה להיות מופתעים לטובה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. סמואל אטו Member

מה הסוכן של מאנזון מנסה להשיג מכך שהוא סידר לקליינט שלו 0 דקות משחק עד סוף העונה?
    לפחות שהיה שדוחף אותו למועדון שהוא יכול לשחק בו.

4. zivmay Member

מה בכר מרוויח משחקן שלא הולך להכנס לסגל עד סוף העונה? ההחתמה הטפשית של השנים האחרונות.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיכום קטן שלי לחלון ההעברות:

1. בעמדה שהכי היינו צריכים- לא התחזקנו. היינו חייבים שחקן לכנפיים, מאור מליקסון נסחט העונה, וואקמה נראה ללא אנרגיות, ואנחנו תלויים רק בשניים האלה, אין לנו שום אלטרנטיבה אליהם ונשארו עם הבעיה העיקרית שלנו העונה.
    2. ההחתמה של החלוץ היא מטופשת ומיותרת. מלמד נראה טוב, ואני מוכן להמר שאין פה עילוי שיראה טוב יותר מפקהארט או שהר, לא מבין למה להביא חלוץ עם פרופיל כזה.
    3. חובת ההוכחה על קבהא, שבא עם ביקוש וחיזורים מ-2 הגדולות, הוא הולך לקבל הרכב ואולי אולי להוריד עומסים מג'ון אוגו.
    4. אמרתי כבר אתמול לסובבים אותי, יש לי תחושה שההבאה של קבהא היא תחילת הסוף עם ג'ון אוגו, שבעיקר נראה בצלילה רצינית ביכולת. אני , רק מתחושה, בוחר להאמין לשמועה שרצה שהציאו את אוגו תמורת האסלביינק. זה גם מתחבר לי לסעיף 1.. קשה לי להאמין שבכר העביר את הימים האחרונים בלי לנסות אפילו להביא שחקן התקפה משמעותי. אני חושב שהזמן של אוגו איתנו ספור.
    5. תודה וובה בראון. ספורטאי למופת, נלחם, לא עושה פרצופים, לא מחפש כותרות, תמיד משאיר את הלב על המגרש גם אם מקצועית זה לפעמים היה נראה מעצבן ונחות. השנה דווקא היה נהדר בכל הדקות ששיחק, גם כקשר וגם כבלם. נזכור לו את ההופעות האדירות ביוון נגד אולימפיאקוס ואת החלק הגדול שלו בניצחון העונה על מכבי תל אביב בטרנר. אני חושב שיש לו מה לתרום לנו כשחקן רוטציה ולא בטוח שזו פרידה קבועה.

6. zivmay Member

איך אפשר להאמין להצעה של אוגו + כסף. האסלביינק שווה רבע אוגו במקרה הטוב.

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  7. סמואל אטו Member

הרכישה של קבהא חייבת להיות קשורה לאוגו איכשהוא, אבל נשמע לי פחות הגיוני שהוא יגיע ואוגו יעזוב. אם הניגרי יעזוב, אז יביאו זר במקום.

לדעתי רוצים לשמור את אוגו(תרתי משמע).
    להשאיר אותו בסגל, אבל גם לתת לו יותר מנוחה ועזרה במשחקים בגלל המצב הפיזי שלו. במצב כזה צריכים שחקן קצת יותר טוב מבראון ולכן הביאו את קבהא.

8. עידן444 Member

חחח

הרגת אותי עם ה״נראה נגר רציני״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האסלביינק שחקן על ביחס לליגה כאן ואוגו חווה ירידה ביכולת אך הוא עדיין נחשב בין הטובים בליגה. צריך להכות על הברזל בעודו חם.

10. Melikson24 Member

רגע, באמת דנים כאן ברצינות אם הסיפור על אוגו אמיתי?
    זה לא. והוא לא הולך לשום מקום, גם לא בקיץ. חבל על הדיון ועל האנרגיות של התקתוק על המקלדת.

לגבי החלוץ, לקבוע שהוא נגר או תותח על בשלב הזה זה מגוחך.
    עקבו אחריו תקופה ולא מדובר כאן על שליפה מהמותן. כמו שמשה אמר, השכר הנמוך שלו כן נתן לקבוצה ביטחון להחתים אותו למרות הרזומה הדל. לא מכיר אותו אבל מסרטונים שראיתי יש שם משהו. נקווה שהוא יצליח להביא את עצמו לידי ביטוי ויהיה סיפור הצלחה כמו ז'אורז'יניו, לוסיו ושוינפלד - שחקנים שהרזומה שלהם לפני חתימה היה על גבול האלמוני אך בפועל הם שחקנים טובים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. גלץ Member

לדעתי לוסיו היה בינוני. אולי אני טועה ולא ראיתי מספיק משחקים אבל ממה שכן הספקתי לראות לא התרשמתי ממנו.
    זאורז'יניו נראה כמו שחקן לקבוצות קטנות.

12. Telkiyski Member

שוינפלד לטעמי נגר גדול.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ז'אורז'יניו שקרן גדול, על הפרשנים זה לא בעיה לעבוד דרך תקצירים אבל מפתיע שהצליח לעבוד גם על טביב.
    טכניקה מהעלובות שראיתי אי פעם משחקן ברזילאי, מחמיצן וגם לא שחקן חכם במיוחד. יש לו רק מהירות וכוח מתפרץ, זהו ואיתן מזרחי עוד מוכר ספינים למקומונים בירושלים שזניט רוצה אותו ומוכנה לשלם עליו 600 אלף יורו..

14. Telkiyski Member

אני גם שמתי לב לנגרות שלו.
    תמיד נדמה לי שהוא לא יודע לעצור כדור.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא באמת לא יודע לעצור כדור, הטאץ' הראשוני שלו בכדור מחריד.
    תראה ב1:30:10 הוא לא מצליח לעצור את הכדור הראשון שפריירה מוסר לו, ואחרי שוארן באותו מהלך מצליח להשאיר אותו מול שוער תראה מה הוא עושה עם הכדור. שחקן מביך.

מצב נושא:
הנושא נעול.