הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה הבדל בין מוגרבי לגאדיר , אולי כי מוגרבי יודע לעבור שחקן אחד בדריבל וגאדיר לא , א בל בסה"כ אותו שחקן .
    ובמיוחד אותו שחקן שלא מתאים להפועל ב"ש הנוכחית שלא משחקת על שטחים לרוץ אליהם מה שהוא כן היה עו שה בקבוצת התחתית של סכנין .

2. Telkiyski Member

לא הבנתי. אוגו עובר לא.א.ק?

3. עידן444 Member

גאדיר ומוגרבי בלי הבדל בערך כמו שאין הבדל ביני לבין שאקיל אוניל.

זה בכלל לא אותו סגנון של שחקן.

לגבי אלקרינאווי- בב״ש באופן שיטתי אומרים לא לבאר שבעים. מעדיפים עליהם שחקנים ממקומות אחרים על אוטומט.
    זו הדרך. זה הסגנון.
    הפועל ברקת.
    לדעתי אם סגל מחר אומר לאלונה קחי את דיא סבע- תני לי את מחלקת הנוער שלך כולל המושאלים היא תשאל אותו כמה כסף היא צריכה להוסיף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא , בינתיים .

בהתחלה היו שמועות שיבוא שוער אאק בסכום כסף פלוס אוגו . ולפני כמה שבועות בכלל היו שמועות בלי קשר לשוער שאוגו לאאק .
    ובין היתר ג'ון אוגו ואישתו התגרשו לפני חודש פלוס אחרי שנתפס במיטה אחרת , ואמרו כל מיני אנשים שיש איזה פשרה בין הזוג אוגו שלברוח מישראל בשביל שלום בית ובגלל זה גם עלה השם של היוונים .

בקיצור , קיץ שמייייייייח

עריכה:
    לא רואה איזה הבדלים בין גאדיר למוגרבי שניהם שחקנים שחיים על שטח ואם אין להם הם מתבטלים.

5. עידן444 Member

יש כמה הבדלים מהותיים מאוד- מוגרבי שחקן שרוצה כדור לרגל(לכן אני ממש לא רואה אותו מחליף של דיא- שגם היה כזה אבל את דיא עוד אפשר היה לחנך שכדי להצליח הוא לא יכול להסתובב לערן בין הרגליים כפי שקרה בליגה הלאומית, מוגרבי זה שחקן מעוצב לגמרי ואני לא כל כך רואה איך הוא משלים את ערן כמו דיא ולפני כן קאיודה), גאדיר פורח כשהוא מקבל כדור לשטח.
    מוגרבי קלאסי לשחק מאחורי חלוץ ובאגפים, עם דריבל מצויין ויכולת מסירה טובה פי כמה.
    גאדיר לדעתי, כמו ויסמן, וכמו עמית בן שושן- למרות שלא מעט מאמנים מתעקשים\התעקשו לשים אותם בכנף- יכולים להצליח רק כחלוצי שפיץ.
    את מוגרבי תהפוך 8 פעמים, תסובב, תגלגל- לא יהיה בחיים חלוץ שפיץ.

6. וסרמיליה Member

תזכיר לי את מי רצינו להעביר בטרייד חוץ מאלקרנאווי שאתה אומר "כל הנוער"?
    כן רצינו להעביר בטרייד שחקנים כמו וובה בראון,גאדיר,חיימוב אולי מלמד גם.
    גם אני כמוך חושב שלאלקרנאווי יש מקום בסגל הרחב אבל בשביל זה יש צוות מקצועי שיכריע.
    זה נוח לאוהד קבוצה בלי שאיפות של תארים להעביר ביקורת על הנוער שלנו - אני מעדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות את העובדה שמשקיעים בנוער רק היום אלונה חתמה הסכם עם אתלתיקו מדריד שמטרתו נטו לקדם את הנוער, לא נראה לי שהיא חתמה את ההסכם כדי שבעתיד נוכל לבצע עליהם טרייד.
    שורה תחתונה - הצוות המקצועי חושב כרגע שאלקרנאווי פחות מתאים ממוגרבי וצריך לכבד את זה .
    לגבי שאר שחקני הנוער כולם מושאלים לקבוצות שבהם הם יבואו לידי ביטוי ויקבלו דקות ויתפתחו, כרגע אין מישהו שמתאים לרמה וזאת עובדה.

7. עידן444 Member

השאיפות אותן שאיפות.
    המציאות היא כזו שהיום קשה מאוד להגשים אותן בלי כסף או חזון.
    לכם יש כסף.
    לנו יש חזון.
    והחזון הזה היה מתממש בודאות אם סגל לא היה בחור רגיש שלוקח דברים ללב. העובדה הזו מעמידה את יכולת העמידה שלו בספק. לפחות לדעתי.

הביקורת שלי היא שאני לא מכיר אף מועדון שבחר בכסף בצורה כל כך קיצונית.

אני באמת מזמין אותך להראות לי אלופה אחת בהסטוריה של הכדורגל הישראלי שכל השחקנים שלה והמאמן והבעלים- הגיעו מכל מקום בארץ- באמת, כל מקום שתצביע עליו על המפה מאשדוד צפונה- תמצא שיש משם שחקן בהפועל ב״ש. דרומית לאשדוד- שממה.
    אה סליחה, יש את חנצ׳וק ש״הלך עם הלב״.

8. Ajax Amsterdam Member

זיכרון קצר.
    הייתי שמח שאלקרנוואי ישתלב ואם תמצא לי עוד אחד בנוער אז אני אשמח,כרגע כל הבאר שבעים רק מרימים שוטים כל הלילה לפני משחק.
    מעדיף להיות מועדון שנלחם על תארים מאשר כזה שמתעקש רק על שחקני בית.

אייאקס בלי השגים בשנים האחרונות אבל גם הם יודעים שבלי רכש אין מה למכור בכדורגל תחרותי.

9. עידן444 Member

יש קבוצה בעולם שלא עושה רכש?

10. עידן444 Member

כולם עושים רכש.
    בב״ש התמכרו לזה.

אני חוזר עכשיו ממשחק אימון של נתניה.
    הרגיש לי כמן סניף של פרויקט תגלית.
    בשביל מה?
    זה מגוחך!

11. וסרמיליה Member

לא הצלחתי להבין אותך בחלק מהדברים.
    אתה טוען שבכל קבוצה יש שחקנים שלנו?הלוואי שזה היה המצב רק מראה כמה הנוער שלנו חזק אבל בפועל חוץ מאשדוד,עכו והפועל חדרה אין לנו שחקנים מושאלים בשום קבוצה בליגה הבכירה.
    באשדוד היה רק את וובה בראון שגם הוא לא בארשבעי ודן ביטון כמובן שהכרטיס שחקן שלו שייך לאשדוד במסגרת עסקת מיכאל אוחנה.
    בחדרה יש את ניסו אביטן וזה מבורך מאוד להשאיל להם שחקנים - להזכיר לך שניסו היה מאמן הנוער שלנו תקופה ארוכה והוא מכיר את השחקנים שלנו מספיק טוב וגם שם יש רק את אור דדיה שהושאל אליהם רק השבוע .
    בעכו היה לנו עמית ביטון שחזר לקבוצה היה את אלקנאווי שגם הושאל לסכנין וחזר לקבוצה(לפחות עד הודעה חדשה).
    בכל שאר הקבוצות אין שחקנים שלנו !!!!!!!

אתה מדבר איתי על חזון?
    נראה לי כולם שכחו איפה היינו לפני כמה שנים - קבוצה עם תקציב רביעי-חמישי בגודלו בליגה שאף אחד לא האמין שניקח אליפות(כבר לא אומר 3 ברצף)אבל לנו כן היה חזון אנחנו כן ידענו שצעד אחרי צעד לאט לאט נבנה פה משהו בריא,כסף לא היה אז אחי היינו צריכים לשלם לשחקנים פח כפול ממה שאתם הייתם משלמים להם לצורך העניין,היה לנו קהל אחד התובעניים בארץ שהלחץ שהיה בקבוצות הגדולות בזמנו היה משחק ילדים ללחץ שהיה אצלנו, היינו קבוצה שכל שנה רק רוצה לשרוד בליגה, קהל אוהדים שעשה חרם על הקבוצה במשך שנים ולא הגיע למגרש רק כדי לעמוד על "שלו",קבוצה שבעל הבית שלה ראה רק כסף ומכר מכל הבא ליד לכל המרבה במחיר,קבוצה שאפילו הבעלים שלה יוצאת על הקהל וכבר הודיעה שהיא עוזבת אבל האוהדים נלחמו והשאירו אותה .
    אני לא יודע אם אתה מכיר את המושג "חזון" אבל אחרי כל מה שרשמתי לקחת 3 אליפויות רצופות - זה חזון .

תבדוק כמה שחקני בית היה לבייתר באליפויות האחרונות שלהם - לא יותר מ3.
    מה לעשות שאין מישהו בנוער שלנו שהוא כוכב שאפשר לבנות עליו אבל אני מבסוט כל עוד יש לנו "חזון" ואנחנו תמיד פועלים לטובת שיפור הנוער .

מי זה חנצוק אחי?

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/18
  12. עידן444 Member

אני באמת לא מבין על מה אתה מדבר?
    אתה טוען שבכל קבוצה בארץ יש שחקנים מושאלים של בבאר שבע?חוץ מ

לא הצלחתי להבין אותך בחלק מהדברים.
    אתה טוען שבכל קבוצה יש שחקנים שלנו?הלוואי שזה היה המצב רק מראה כמה הנוער שלנו חזק אבל בפועל חוץ מאשדוד,עכו והפועל חדרה אין לנו שחקנים מושאלים בשום קבוצה בליגה הבכירה.
    באשדוד היה רק את וובה בראון שגם הוא לא בארשבעי ודן ביטון כמובן שהכרטיס שחקן שלו שייך לאשדוד במסגרת עסקת מיכאל אוחנה.
    בחדרה יש את ניסו אביטן וזה מבורך מאוד להשאיל להם שחקנים - להזכיר לך שניסו היה מאמן הנוער שלנו תקופה ארוכה והוא מכיר את השחקנים שלנו מספיק טוב וגם שם יש רק את אור דדיה שהושאל אליהם רק השבוע .
    בעכו היה לנו עמית ביטון שחזר לקבוצה היה את אלקנאווי שגם הושאל לסכנין וחזר לקבוצה(לפחות עד הודעה חדשה).
    בכל שאר הקבוצות אין שחקנים שלנו !!!!!!!

אתה מדבר איתי על חזון?
    נראה לי כולם שכחו איפה היינו לפני כמה שנים - קבוצה עם תקציב רביעי-חמישי בגודלו בליגה שאף אחד לא האמין שניקח אליפות(כבר לא אומר 3 ברצף)אבל לנו כן היה חזון אנחנו כן ידענו שצעד אחרי צעד לאט לאט נבנה פה משהו בריא,כסף לא היה אז אחי היינו צריכים לשלם לשחקנים פח כפול ממה שאתם הייתם משלמים להם לצורך העניין,היה לנו קהל אחד התובעניים בארץ שהלחץ שהיה בקבוצות הגדולות בזמנו היה משחק ילדים ללחץ שהיה אצלנו, היינו קבוצה שכל שנה רק רוצה לשרוד בליגה, קהל אוהדים שעשה חרם על הקבוצה במשך שנים ולא הגיע למגרש רק כדי לעמוד על "שלו",קבוצה שבעל הבית שלה ראה רק כסף ומכר מכל הבא ליד לכל המרבה במחיר,קבוצה שאפילו הבעלים שלה יוצאת על הקהל וכבר הודיעה שהיא עוזבת אבל האוהדים נלחמו והשאירו אותה .
    אני לא יודע אם אתה מכיר את המושג "חזון" אבל אחרי כל מה שרשמתי לקחת 3 אליפויות רצופות - זה חזון .

תבדוק כמה שחקני בית היה לבייתר באליפויות האחרונות שלהם - לא יותר מ3.
    מה לעשות שאין מישהו בנוער שלנו שהוא כוכב שאפשר לבנות עליו אבל אני מבסוט כל עוד יש לנו "חזון" ואנחנו תמיד פועלים לטובת שיפור הנוער .

מי זה חנצוק אחי?[/QUOTE]

לא הבנת.
    אני התכוונתי שיש אצלכם מכל פינה בארץ. חוץ מפינה די גדולה שהיא חבל הארץ שלכם.
    לגבי החזון-
    אם עומד מולך קיר ואתה רוצה לעבור אותו, ואתה תחילה מנסה לשבור אותו עם פטיש 2 קילו ולא מצליח, ואז לוקח 4 קילו ולא מצליח, ואז לוקח 6 קילו ולא מצליח ואז לוקח 10 קילו ומצליח- אז הצלחת לעבור את הקיר. אבל חזון לא היה לך. גם אם אחרי זה לקחת 11 קילו ושברת עוד קיר ואחר כך 14 קילו ושברת עוד קיר.

13. וסרמיליה Member

לא הבנת.
    אני התכוונתי שיש אצלכם מכל פינה בארץ. חוץ מפינה די גדולה שהיא חבל הארץ שלכם.
    לגבי החזון-
    אם עומד מולך קיר ואתה רוצה לעבור אותו, ואתה תחילה מנסה לשבור אותו עם פטיש 2 קילו ולא מצליח, ואז לוקח 4 קילו ולא מצליח, ואז לוקח 6 קילו ולא מצליח ואז לוקח 10 קילו ומצליח- אז הצלחת לעבור את הקיר. אבל חזון לא היה לך. גם אם אחרי זה לקחת 11 קילו ושברת עוד קיר ואחר כך 14 קילו ושברת עוד קיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

זה נושא ידוע וכאוב שיש לנו בעיה הנוער, מקווה שההסכם עם אתלתיקו מדריד יתן את אותותיו בעתיד .
    וגם אני יכול לספר סיפור על פטיש אחי, יש פואנטה מאחורי הסיפור הנחמד?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל ההודעות האחרונות שלך נכתבו על סמך מה? אלקרנואי נמכר לסכנין ולא אמרו לי? מי אמר שלא מדובר בהשאלה ללא עלות או אפילו שהשכר שלו יהיה עלינו כחלק מהעיסקה?

כשיהיו שחקני בית מספיק טובים לשאיפות שלנו הם יקבלו את ההזדמנות.

כל השטויות שכתבת על חוסר בחזון בהפועל באר שבע זה שטויות. אלונה לקחה אליפות עם שליש מהתקציב של מכבי תל אביב ואחרי שנים של עשייה ולמידה מהטעויות שלה. היא לא גאיידמק שהגיע קיץ אחד רכש 11 שחקני רכש מהטובים בארץ עם תקציב עתק ולקח אליפות. מי שהובילו אותנו לאליפויות הם מליקסון וברדה שחזרו הביתה וויתרו על הצעות שמנות יותר ממכבי תל אביב. אבל הם חזרו בעיקר כי היה לאלונה חזון. ברור שצריך גם כסף, גם לנתניה ״עם החזון״ יש כסף כי אם לא היה להם כסף סטייל עכו או אשקלון או חדרה, אז סבע, לוי ועלי מוחמד היו נמכרים מזמן. עצם העובדה שנתניה לא מוכרת ומוותרת על הצעה יפה על סבע מלמד שיש לה כסף ושהמצב הכספי שלה מאפשר לה לוותר על ההצעות.

אחרי כל השנים שאלונה אצלנו וכל מה שעברה אצלנו, אין משהו שמתאר את המועדון שלנו יותר מחזון ולמידה דרך עשייה. וזה יגיע גם למחלקת הנוער בשלב כזה או אחר, אבל בינתיים לא צריך בכוח או לאנוס את המציאות.

Ajax Amsterdam ו-וסרמיליה אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

אז ב"ש התכוונה להביא את שטקוס, על הדרך התכסחה עם חיימוב שעזב, ועכשיו מסתבר שהעסקה עם שטקוס בוטלה והביאו במקומו איזה יווני אחד. אני מקווה בשביל ב"ש שהיווני הזה הוא לא סתם PLAN B אלא תותח בפני עצמו, כי אם לא אז גם הפסדת את חיימוב וגם שרפת משבצת של זר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/18
מצב נושא:
הנושא נעול.