הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

צעיר מדי? בסוף השנה הוא סוגר 6 שנים בתור מאמן. מוריניו עם הותק הזה כבר זכה בצ'מפיונס והיה אלוף אנגליה, אלגרי כבר היה מאמן מוערך בסריה א', כנ"ל סימאונה, קונטה היה אלוף איטליה,ואן חאל אלוף אירופה, פאולו סוזה,מורו ורבו של בכר, אימן את פיורנטינה ואני יכול להמשיך עם הדוגמאות האלה עד אינסוף. אתה לא צריך ותק של 10 שנים בשביל להגיע לרמות הגבוהות. אם לבכר בסוף השנה יש חלון הזדמנויות לקפוץ מדרגה הוא חייב ללכת על זה, כי אי אפשר לדעת אם זה יבוא עוד פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/17
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מגיע לו להתקדם והוא ראוי לעשות זאת כבר השנה, מבחינתנו שישאר תקוע פה עוד שנים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. DRORIKO Member

תכלס אם בכר עוזב לא רואה את ב"ש מביאה מישהו ברמתו. אין היום מאמן ישראלי בלבל שלו. סילבס ודראפיץ' אמנם מוכשרים,אבל יש להם עוד כברת דרך כדי להגיע לשם אם בכלל. לגבי מאמן זר, לאלונה אין את הקשרים של ג'ורדי בשביל להביא מאמנים כמו סוזה או אוסקר. היא לא תביא מאמנים יותר טובים מהמאמנים שיענקלה הביא. אם הייתי אוהד ב"ש בהחלט הייתי מוטרד מהיום שאחרי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/17
  4. alexshw Member

מי אמר?
    יצטרכו אולי לחפש מאמן זר ואולי מנהל מקצועי. יצטרכו להתאים את עצמם למצב החדש.

יש בבש מערכת מקצועית חזקה ויש שם דרך וכיוון ברור בניגוד לשחר שבכלל עומד מזמן בניגוד עניינים עם כל הסביבה הקרובה שלו שלא לדבר על זה שהוא חי על קפריזות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מישהו ידע שבכר יגיע לגבהים כאלה כשחתם? יש פה מערכת בריאה שתרמה לכך, מאמנים אינטליגנטיים ולומדים כמו סילבס, דראפיץ ', יכולים לתרום ולצמוח בתוך המועדון, או מאמן זר שזה עניין של חיבור.

6. DRORIKO Member

כן אני, ביום החתימה כתבתי שאלונה עשתה בינגו. עוד בקריית שמונה ראינו את התחכום ואת הגמישות הטקטית של בכר. לקח סגל של נגרים והפך אותו לקבוצת צמרת שגם משחקת כדורגל נהדר. יכול מאד להיות שסילבס יצליח בקריית שמונה, אבל אני בספק אם תהיה כזאת עצמתית כמו זאת של בכר.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכל יכול להיות, לבכר אכן הייתה סטטיסטיקה אדירה גם בקרית שמונה. אבל באופן יחסי גם סילבס עשה קסמים ברעננה.

8. DRORIKO Member

להביא קבוצה קטנה לפליאוף עליון זה לא איזה משהו יוצא דופן. גם מנחם קורצקי עשה את זה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא רק הפלייאוף, לאורך זמן סילבס עשה שם דברים יפים ובדרך מרשימה, לכן יצר מסביבו הייפ. סביב סילבס יש הייפ, סביב קורצקי מעולם לא היה.

10. סמואל אטו Member

יש עלייה של מאמנים ישראלים צעירים, לומדים, פתוחים ומרשימים.
    לא הייתי פוסל אותם מהר.

11. DRORIKO Member

כמו שאמרתי, סילבס הוא מאמן מוכשר ובאמת יהיה מעניין לראות אותו השנה בקריית שמונה, קבוצה עם יותר אמצעים מרעננה

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סילבס אוברייטד, דראפיץ' ושי ברדה אנדרייטד, אבל הם לא האופציות היחידות.

13. DRORIKO Member

איזה עוד אופציות יש?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכל פתוח, אי אפשר לקבוע שום דבר מראש, להעריך ולנחש אפשר חופשי. סילבס במבחן מעניין בקרית שמונה, לאחריו בוודאי יקבל קבוצה גדולה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הכדורגל של קובי רפואה במכבי פתח תקווה היה יותר טוב משל סילבס ברעננה. רעננה של סילבס לא הייתה שונה מזו של קורצקי, קבוצה מתגוננת שמשחקת על מתפרצות ומדי פעם הולך לה, המשחקים נגדה היו בין הקלים ביותר לבית"ר במהלך העונה. אני הייתי ממתין לפניי שהייתי אומר שסילבס מאמן שמתאים לקבוצה גדולה, יש לו עוד מה להוכיח. קריית שמונה לא תוכל לשחק כדורגל כמו שרעננה שיחקה.

אופציה שלא הוזכרה כאן זה יוסי אבוקסיס, שלא עשה פחות מסילבס ומחזיק בניסיון טיפה יותר עשיר לטעמי, אבל צריך לקחת בחשבון את תורג'מן, בונדר ודומיהם. מאמנים שעוד נמצאים מתחת לרדאר אך בבת אחת יכולים להפוך לשמות חמים בשוק המאמנים ואז גם הם יוזכרו כאופציות לב"ש. הכל דינמי בכדורגל, במיוחד בתחום האימון. תשאל את שרון מימר.

האופציה הישראלית הטובה ביותר כיום היא סלובו ושי ברדה לדעתי. הניסיון שלהם בבית"ר נותן להם יתרון משמעותי על השאר, מה גם שהם מוכיחים את עצמם ומהיכרות איתם, הם יכולים לעשות המון עם הסגל של ב"ש. את אבוקסיס אני גם אוהב, אבל כפי שאמרתי, אין לו ניסיון של אימון במשך עונה שלמה בקבוצה כמו בית"ר ויותר מכך, אין לו הצלחה בקבוצה כמו בית"ר. סלובו ושי ברדה, ביחס לציפיות, עשו הצלחה אדירה בבית"ר.

מצב נושא:
הנושא נעול.