הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Melikson24 Member

לדעתי קרה משהו מאחורי הקלעים.
    ממה שזכור לי, זה התחיל מזה שאלונה לא נתנה לשחקנים ואנשי צוות להתראיין בתוכנית רדיו של אופירע. בכלל, בכל פעם שאלונה מתראיינת שם, אופירע וברקוביץ' מגעילים לי את הנשמה עם הדיבור המלוכלך והמזלזל שלהם, לא אופתע אם זה מה שגרם לאלונה להתהפך עליהם.
    מאז היא, ברקו וליפקין לא מפסיקים ללכלך עלינו בכל אפשרות.

לגבי טביב, כאן באמת לא זכור לי משהו, אולי זה קשור ליחסים בין ניר ברקת וטביב.

Sir Alex Ferguson, לירן ו-Drama2 אוהבים את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1. משהו שיוצא להבין מתוכניות הרדיו ששמעתי בעבר. אלונה חודשים ארוכים לא הייתה מוכנה לעלות לתוכנית שלה ואופירה לא הפסיקה ליפול עליה על זה.

2. אין לי מושג, לא מאורע בקליקות הפנימיות ביניהם.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אופירה ואלונה נפגשות בתדירות גבוהה כך שלהגיד "אופירע מאז ומתמיד שנאה את אלונה" זו שגיאה.

אלונה עוד לא הציעה הצעות גבוהות לקבוצה בסדר גודל של בית"ר על שחקן. כשזה יקרה, נראה את טיב היחסים בין אלונה לטביב.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני ידעתי שבחודשים האחרונים הקרח בין אלונה ואופירה נשבר. שמעתי ממקור אמין שהן דיברו ביניהן במהלך השעתיים האלה שבין ההכרזה על המסע'ת ועד המסע'ת עצמה (כמובן שאין לי איך לאמת את זה). אם אתם זוכרים ושמתם לב אז, ONE היו האתר הראשון שהציג את ההודעה כדרמטית ומהרגע שהתחילה התכנית של אופירע (התכנית החלה ב-18:00, ההכרזה על המסע'ת הייתה ב-17:30) היא לא הפסיקה לפמפם את מסיבת העיתונאים, כך שאני מניח שהיה לה ידע מבפנים על כך שזה הולך להיות ממש דרמטי..

וכל זה סותר את הקמפיין של ONE נגד הקבוצה. ולא, אני לא בוכה על זה. רק מציין את העובדה ותוהה מדוע זה ככה

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני במקומכם פחות הייתי חושב על אופירה, שאני אישית שמעתי אותה משבחת את אלונה לא מעט, ויותר על גידי ליפקין שהוא תמצית התת הרמה של התקשורת הישראלית.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם הוא וגם היא לא מעניינים. וואן יכול לפמפם על מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה. לא על זה תיפול ההחלטה בנוגע לפרשת צדק.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הכל עובר שם דרך אופירה.

ואני לא חושב על זה יומם וליל, אבל בפורום הזה ניתן להציף מחשבות כאלה וגם לקבל תגובות ראויות ומעניינות ולא כמו בפייסבוק או ברוב המקומות האחרים ששם נקבל "אופירעעעעעע זבללללללללל בהמההההההההה שתשמווווותתתתתתתתתתתת"

8. Love Is Red Member

גידי ליפקין היה צריך להצטרף לאתר של ספורט 1, היה הולך שם יופי עם חבורת החרטטנים שם, הוא החרטטן הראשי של אתר ONE, בONE הכתבים הם בסדר, לא משהו מיוחד אבל גם לא מנסים לחרטט יותר מדיי, הוא לעומת זאת מחרטט שוב ושוב, חירטט אינספור פעמים שבוזגלו מועמד למכבי תל אביב, חירטט אלף חירטוטים שונים ומשונים במהלך השנים וממשיך לחרטט.
    בקיצור אני מסכים איתך.

9. הרצליה Member

עזוב את החירטוטים, קודם שילמד איך מנסחים כותרת.

10. yedidel Member

בכר לא אוהב תירוצים אז אני אתרץ בשבילו. מתוך חמישיית ההגנה הראשונה פותח כרגע רק אחד וגם הוא משחק עם פציעה. לא מכיר הרבה קבוצות שהיו מצליחות לשמור על הקצב ככה

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שעם ויטור נראה טוב יותר, הוא מפלצת. זה כמו שאם זהבי מצטרף עכשיו למכבי תל אביב גם היא תראה טוב יותר. זה לא חוכמה מבחינתי. אבל כקבוצה, בכל הקשור למשחק הלחץ, לנחישות, לרצון, למשחק המהיר, שם אנחנו נופלים, ואנחנו נופלים בקישור ובהתקפה שם רוב שחקני המפתח שלנו כשירים.
    ויטור ישפר אותנו משמעותית, אבל הוא לבד לא יכול להחזיר אותנו ליכולת שהצגנו בשנה שעברה, וראינו את זה גם בתחילת העונה כשהוא כן שיחק. ושוב, הבעיות הם הרבה יותר מבחינה מנטלית מאשר מקצועית לדעתי, ראינו גם אתמול שאחרי השער פתאום קיבלנו ביטחון והפכנו לקבוצה אחרת, לחצנו, שיחקנו מהר, אבל זאת לא דרך, בטח לקבוצה באיכות שלנו להראות.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מת כבר לראות את השיתוף פעולה של אלחמיד את ויטור.
    אלחמיד עושה התקדמות מעולה לא ידעתי שהוא כזה שחקן טוב , שחקן חכם מאוד .

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בכל פעם שאני רואה את הראיונות של בכר אחרי המשחקים ישר בא לי להגיד לו "איזה גבר".
    בעוד שהחרטטן אצלנו על הקווים משחרר אמירות כמו "אני לא מכיר הרבה קבוצות שיחזרו ל 2:2 מול מכבי פתח תקווה", המאמן שלכם מנצח 3:1 ואומר "שזה המשחק ההכי גרוע שאני זוכר, והדבר היחיד שאני לוקח מהמשחק הזה, זה ה 3 נקודות כי הגיע לנו להפסיד. אני בעיקר מאוכזב מעצמי שאני לא מצליח להלחם בשובע והשאננות של השחקנים שהרגשתי לאורך השבוע".

חולה על הכנות הזאת.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לציין שהוא תמיד היה כזה ,גם בק"ש .
    אמיתי , ישר , אומר מה שרואה גם כשזה לא טוב , לא מחרטט כמו כל מאמני הליגה .

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם גם בכר ביקר בצורה ישירה את השחקנים, כולל אכזבה מהם שלא מילאו הוראות ולא לחצו ולא הראו מספיק מחויבות. זה לא קרה בשנתיים האחרונות, אבל כניראה שבכר חשב שהפעם זה נחוץ ואני מסכים שפעם בתקופה אפשר גם לבקר את השחקנים באופן ישיר, כל עוד זה לא קבוע זה בהחלט יכול לנער אותם.

מצב נושא:
הנושא נעול.