הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yedidel Member

מליקסון בעצמו לא יטען שזה חוסר מזל. הוא התנהל אז כמו כשרון ישראלי צעיר טיפוסי.
    גם שהגיע אלינו ללאומית אגב מצא את עצמו מסופסל כבר במחזור השני, וזה הרגע שלקח את עצמו בידיים ועשה שינוי מדהים

Sir Alex Ferguson ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה פעמים הבן לא יכול לשלוט על הדברים שהאבא אומר או מוציא החוצה, ופעמים רבות הדברים גם לא מייצגים את הדעה של הבן.

גם בתיה סהר אמרה דברים קשים, כולל לתקשורת, זה השפיע על התגובה של מישהו אצלנו בקשר לבן שהר?

גם בקשר למאור בוזגלו, כל עוד זה היה רק האבא, עוד הסכמנו לעבור על כך לסדר היום (למרות שבמקרה שלו האבא הוא גם הסוכן, וזה משהו שמאור בוזגלו יכול לשלוט עליו, וזה היה אמור להדליק לנו נורה אדומה). אבל ברגע שגם מאור בוזגלו בעצמו הצטרף לחגיגה (זוכרים את הפוסט בפייסבוק אחרי שבכר העז להעלות אותו כמחליף במשחק מול מכבי חיפה?), אז מדובר היה בקו אדום שנחצה.

כל עוד מדובר במקורבים לאוחנה/אבא שלו ולא הוא בעצמו שמתראיין ואומר את הדברים או כותב אותם בפייסבוק, אז לדעתי במועדון יכולים לעבור על כך לסדר יום, מקסימום לדבר עם השחקן.
    אם אוחנה יגיד או יכתוב את הדברים (מקווה שלא) אז כבר הסיפור ישתנה ואני מניח שיטפלו בנושא בחומרה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

אז חבל שככה מטנפים על אוחנה כאן מאתמול.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/24203745_1533927190010217_1620946140_n.Xxx?oh=7e735a83f06141ea1bd22270b8c87312&oe=5A21DDA2

5. סמואל אטו Member

אל תדאג, יתן 2 גולים וזה יתהפך.

עידן444 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

אוי התמימות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Drama2, yakov_y ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקהל כרגע מחבק את אוחנה, אף אחד לא הולך נגדו. זו סיטואציה שיכולה ללכת לכל כיוון.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

אני מקווה שכל הרעש השלילי סביב הפרשה הרתיע את אוחנה וגרם לו להבין שהפועל באר שבע זה לא מקום למשחקים. ואגב הוא יכול לספר עד מחר שאין לו קשר ל"מקורבים", הפניה לכל כלי התקשורת בו זמנית היתה מהלך מאורגן ואין מצב שלא היה לו חלק בזה. זה לא שבאתר מסויים תפסו איזה מישהו שקורה לעצמו מקורב לאוחנה והוא טינף על בכר על דעת עצמו. מאמין ומקווה שאוחנה למד את הלקח.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

אני מבואס בשביל פקהארט שהוא לא מצליח כי בניגוד לקוונקה הגישה שלו טובה והוא מתאמץ, אני מקווה שיהיה משחק שיתן לו את הביטחון

10. Melikson24 Member

כן, גם היום כשבעצם כולם מבינים שבינואר הוא 85% עוזב הוא ממשיך לעבוד קשה על המגרש.
    אני בכל אופן לא מאשים אותו. יותר את בכר שרדף אחריו כל הקיץ מבלי לחשוב איך הוא יתאים לקבוצה. אין לי ספק שפקהארט יכול לתרום לנו אבל ככל הנראה זה יפגע בתותחים היותר כבדים ומוכחים של הקבוצה (טוני, מליקסון, ראדי, שהר) ולכן אין מקום לשנות את כל השיטה בשבילו.

לא אופתע אם הוא יהיה האורלנדו סה שלנו ואחרי שיעזוב הוא יפציץ ביעד הבא שלו.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בול מה שרשמתם.

הוא אחלה שחקן, רואים שיש לו מה שצריך בראש וברגל, הוא משקיע, רוצה, לא עושה פרצופים. הקבוצה פשוט לא מתאימה לו וזו לחלוטין בחירה לא ברורה של הצוות.

12. Ajax Amsterdam Member

לא הייתי מוותר על פקהארט כל כך מהר, לא חסרים זרים שהיו מבחינת תפוקה על הפנים בעונה הראשונה, ועונות אחר כך היללו אותם.
    בכל מקרה זה קונה אותי בתור אוהד לראות שחקן שיורד לחצי כדי לזכות במאבק על הכדור.
    קוונקה עם כמה שקוויתי שיצליח להראות משהו מהיכולות שלו נראה פשוט שחקן שלא רוצה להשקיע, וכדי שהוא לא יסיים בהפועל חדרה כדאי שהוא יתחיל להראות קצת חשק, לבנתיים יותר קריטי לי שחקן זר באגף בינואר

13. Love Is Red Member

הפכתם את פקהארט לאיזה גולר בחסד.
    עד כה הנתונים שלו בהבקעת גולים לא מרשימים והוא בטוח לא יצליח באיזו קבוצה אחרת.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואקמה עזב את נימני , מה שמשפר את סיכויי העזיבה שלו פלאים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נראה שמיכאל התרגש מאוד אחרי הגול אתמול, וזה משהו שחשוב לשים לב אליו, נכון מדובר בשחקן כדורגל מקצועני, אבל עדין צעיר בגיל (כולה 22), עדין צריך לגדול ולהתפתח, ובגלל זה היה נכון מאוד מצד הקבוצה להתנהל בצורה רגועה בפרשה ולא להפוך אותו לשעיר לעזאזל.

מצב נושא:
הנושא נעול.