הפועל באר שבע 2024/25 : ברדה אאוט, קוז'וך אין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י italiano, ‏27/7/24.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

״עם או בלי קשר להגעתו של קינגס קאנגווה, מי שעשוי לעזוב את הקבוצה הוא מריאנו בריירו, שמאוכזב ממעמדו בקבוצה.

אחת הקבוצות שעשויות לקלוט אותו היא הפועל חיפה, אותה מאמן רוני לוי שמעריך אותו מאוד.״

כלפי

2. italiano Member

Hapoel Beer-Sheva FC | ‎הקשר קינגס קנגאווה חתם ל-4 עונות בהפועל "ויקטורי" באר שבע.קינגס חוזר אלינו לאחר שבעונת 2017/2018 שיחק במדי קבוצת הנוער של המועדון וכבש 9...‎ | Instagram

הקשר קינגס קנגאווה חתם ל-4 עונות בהפועל "ויקטורי" באר שבע.

קינגס חוזר אלינו לאחר שבעונת 2017/2018 שיחק במדי קבוצת הנוער של המועדון וכבש 9 שערים בכלל המסגרות. לאחר מכן, שיחק בארסנל טולה הרוסית, רשם 55 הופעות, כבש 6 שערים ובישל 9 נוספים.

בעונת 2022/2023 עבר לכוכב האדום בלגרד, שיחק ב-45 משחקים בכלל המסגרות, כבש 12 שערים ובישל 6. בתום עונה זו, זכה עם הכוכב האדום באליפות הליגה הסרבית ובגביע המדינה כאשר הוא מבשל את שער השוויון בגמר הגביע וכובש בחצי הגמר. בעונה החולפת, רשם 11 הופעות ו-3 בישולים במדי הכוכב האדום ו-12 הופעות ו-2 בישולים במדי קורטרייק הבלגית. קינגס נמנה מקיץ 2019 על סגל נבחרת זמביה. עד כה, ערך במדים הלאומיים 28 הופעות וכבש 6 שערים.

קינגס אמר במעמד החתימה: "אני מתרגש לחזור למועדון בו שיחקתי בעבר ונתן לי כלים רבים שעזרו לי במהלך הקריירה. יש לי זיכרונות נהדרים מהמועדון והעיר ואני בטוח שאשתלב כאן שוב במהרה. נכחתי באצטדיון טרנר מספר פעמים במהלך התקופה שלי במועדון, האווירה הייתה מדהימה ואני לא יכול לחכות לרגע בו אחווה אותה כשחקן הקבוצה".

3. italiano Member

ובגזרת העוזבים -

פוקו קיבל פיצוי ושוחרר(למי שלא יודע, הבריז ממחנה אימון). לא אתפלא אם יקשרו אותו למועדון אחר בישראל.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיווחים שהחלוץ פול ארנולד גריטה הגיע כבר אתמול כדי לעבור בדיקות רפואיות בסורוקה.
    שנה שעברה שיחק באל פייסלי מהליגה השנייה בסעודיה וכבש 13 שערים.
    לפני שנתיים שיחק בליגה הראשונה ברומניה וכבש 14 שערים.

https://www.youtube.com/watch?v=GIZjQPhOets

משחק שאפשר לראות את כל החבילה שלו (צמד ובישול נגד דינמו בוקרשט) יתרונות וחסרונות.
    משחק כקיר, מאוד חזק, יחסית לגודל מהירות בסדר, לא טכני במיוחד אבל כן מסוגל למסור לשטח, משחק ראש טוב (צמד בראש ועוד נגיעה מעט מעל השער), לפעמים קצת מחזיק יותר מידי בכדור ומשחק רחוק מידי משער אבל ספציפית במשחק הזה הטריד המון תהגנה ושיחק עם מלא ביטחון.

נ.ב
    הקהל של דינמו אדיר, נתן הצגה באותו משחק.

5. zivmay Member

יודע לרוץ לעומק, צעד ראשון טוב מאוד במיוחד ביחס לגודל שלו.
    נראה שעל משטחי דשא טובים ( סעודיה) הטכניקה שלו הופכת ליותר פיין מאשר במגרשים ברומניה.
    כל זה לא משנה, גם אם היה מדובר ביעקובו, כל עוד אין קיצוניים דינמיים, וקשרים התקפיים נורמליים, הקבוצה תמשיך להראות כמו זבל טהור.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אנחנו קרובים מאוד להשלמת הסגל (מבחינת קוזוך כמובן, אני חושב שחסר לנו מלבד בלם נוסף גם מגן ימני להרכב כי מזרחי לא ברמה הנדרשת, מגן שמאלי מחליף, קשר אחורי שידע להוסיף פיזיות ולחטוף כדורים מה שלא קיים אצלנו וקיצוני שמאלי שידע לשלב מהירות, תנועה וכדורגל כמו שדיברת בהודעה שלך).
    יגיע כניראה בלם זר במקום ארתור, ואולי עוד ישראלי לרוטציה, וכאן זה יסתיים.

* קוזוך רואה בחטואל קיצוני שמאלי לכל דבר ופחות חלוץ כמו שראינו עד עכשיו.

שוערים:
    אליאסי, מרציאנו ובן גורדין

מגן ימין:
    גיא מזרחי ודדיה/סטויאנוב עד שדדיה יחזור

בלמים:
    ויטור, טיבי, בלוריאן, באריירו (אם ירצה להישאר, לדעתי אם יגיע בלם זר הוא יבקש לעזוב) והבלם הזר שיגיע

מגן שמאלי:
    לופס וסטויאנוב גיבוי (אולי ריגן).

קישור אמצע:
    גורדנה, קאנגווה, אליאס, סטויאנוב ומדמון

קישור התקפי:
    ספר, יוספי ואליאל פרץ

קיצוני ימני:
    קיניונס ובדש

קיצוני שמאלי:
    חטואל וגנח

חלוצים:
    גריטה, תורג'מן וזאהי אחמד (אולי פרהוד).

* אם ספר יעזוב (אני לא חושב שיקרה כי אין עליו הצעות) אז יתפנה מקום של זר נוסף ואז יהיה מעניין לאיזה עמדה קוזוך יביא אותו.
    לדעתי עזיבה של קאניוניס תהיה טעות ענקית, אתה לא פותר בעיה אחת רק כדי לייצר בעיה במקום אחר (להפוך את בדש לבאנקר בימין למשל).

7. zivmay Member

לא רואה איך חתואל כקיצוני וכחלוץ תורם לנו למד העצבים בגוף. כנ"ל לגבי בדש ותורג'מן.
    ספר שחקן מוגבל ביותר, מאמין שאחרי העונה שעברה ניתן למכור אותו במחיר סביר, ולהמשיך לחפש אפריקאים מהירים לעמדת הקיצוניים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספר רצה לעזוב, לא מצא קבוצה שתרכוש אותו נכון להיום.

חטואל כחלוץ לשלושים הדקות האחרונות הוא אחלה אופציה, כמו גנאח כאס מהספסל לשלושים הדקות האחרונות, שניהם לא מספיק טובים לדעתי כדי לפתוח כקיצוני שמאלי אצלנו.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחתואל אתה לא תקבל כלום ב 30 דקות, מדובר בחומר אנושי מהזן החלש ביותר, ברגע שהוא יעלה כשחקן ספסל באופן קבוע- התרומה שלו תהיה בהתאם כי הוא כבר חש את עצמו כמיני כוכב וככזה שחייב לשחק. אני חושב שעדיף לראות אותו כקיצוני מאשר כחלוץ. אין לי בעיה שישחק ויהיה ברוטציה עם גנאח- שניהם לא יציבים בצורה מוגזמת, שניהם יכולים לא לתרום שום דבר חודש- אבל זה מה שיש לנו וצריך לנסות להוציא מהם את המירב- וזו עבודה של קוזוך, בליגה שלנו שניהם יכולים וחייבים לתרום הרבה יותר.

אני חושב שקוזוך מעדיף משחק הרבה יותר דינאמי ותנועתי, לכן ספר פחות הכוס תה שלו, ספר שחקן מאוד מוגבל, סטטי, יתרונות בולטים של רגל ברמה גבוהה- מצבים נייחים, משחק עומד וכדומה- פחות הסגנון שקוזוך חותר אליו.

נראה שעל אחמד בונים יותר באגף מאשר חלוץ, בצ'כיה הוא היה נראה מצויין, כמובן שיש הרבה מה לשפר אבל זה בערך משחק ראשון שלו בקריירה במעמדים כאלה, אז סבלנות יש.

אני מעריך שנראה בלם מגיע ובזה הסגל יסגר, עם עזיבות של יוספי או ספר או שניהם. שניהם מעדיפים לעזוב, במיוחד יוספי.

בלי ויטור אנחנו 8 שנים בערך נראים קבוצה אומללה, צריך לשרוד את המשחק הקרוב ולקוות שבלוריאן לא יעשה לנו בירטוזים, קשה לסמוך על ההגנה הזו. גם מזרחי, גם בלוריאן- זו הגנה בעייתית מאוד לסמוך עליה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא לא מחזיק מספר, שיחליף אותו בקיצוני שמאלי זר או בקשר אחורי פיזי ואתלט שיוכל לשחק עם גורדנה וקינגס.

מרגיש לי שחטואל עדיף כחלוץ או חלוץ מדומה מאשר קיצוני שמאלי, כשהוא ברחבה הוא מסוכן, כשהוא באגף הוא נוטה לדריבל מיותר ובעיקר מוגבל בגלל האיטיות שלו.

11. italiano Member

הקבוצה פנתה לנמניה סבלימשהוארוך, הבלם של ריינה.
    לפי התקשורת יש לו סעיף שחרור של כ350 אלף יורו.

איזה רכש חסר אופק.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. hbs7 Member

עוד החתמת פאניקה שמקרבת אותנו מקצועית למקום 4 וגרוע מכך.
    אלונה היא מנהלת נוראית. היא בתהליכי הריסה של המותג, עוד עונה או שניים והיא תשים אותנו על המדף כשאנחנו עוד קבוצה גנרית בליגה מבחינה מקצועית.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חובבנות.
    למה עפנו מאירופה עם בלוריאן בהרכב אם בסוף מביאים בלם שהיה זמין כבר בחודש מאי?

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. zivmay Member

כרגע אנחנו נמצאים בנקודת השפל הכי גדולה ביחס לעשר השנים האחרונות.
    אם נסיים בפלייאוף העליון נצטרך להגיד תודה.

15. italiano Member