הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

ובהפועל כמו בהפועל במקום לקבל את ההפסד כמו גברים מתבכיינים על השופטים. רמי כהן גם נכנס לחדר השופטים וצעק עליהם. וזה שרוטבארט ברבע הרביעי עשה צעדה בצבע ואיכשהוא הוציא פאול על זה הם לא מדברים. קיצר חלאס.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

יש הרבה דברים שאני לא מבין בכדורסל כי אני לא מבקיאי הענף אלא נסחף אליו מהכדורגל -
    אבל צריך להיות נגר גדול במיוחד כדי לא לתת לאיידן את המהלכים האחרונים בהגנה על חשבון רותבאטר
    וצריך להיות עוד יותר נגר כדי לא לתת לרובינסון את הכדור בסוף (למרות המהלך שבסוף עבד עם לימונד 20 שניות לסוף)
    ומכל פסק
    שרון אברהמי הביתה.

שאלה אליכם - ששחקן נוגע בטבעת אחרי עונשין - 2 נקודות או נקודה?

האם היו עוד דברים שקשורים בשופטים? משער 6 בארנה קשה ללראות הכל אבל זה המקרה הבולט שראו גם משם ושהמשחק מוכרע על נקודות בודדות

הסדרה הזאת שווה יותר מ3 משחקים. נייט רובינסון שווה יותר מעוד משחק אחד ביתי. לא יכול להיות שאי אפשר לנצח אותם ושחשבתי שאי אפשר יותר להפסיד בצורה יותר כואבת בא משהו יותר כואב, לא רוצה לחשוב מה מחכה במשחק מספר 2.

לאור התוצאות של הליגה שדווחו לי ומהלך המשחקים (כולם) - בושה גדולה שאין חצאי גמר TOP5 ושאין גמר TOP3 או יודעים מה לוקח גם את הבית/חוץ על זה.

עושים עוול גדול לליגה הזאת עם הF4 הזה.

פאקינג 46 נקודות. מטורף. (ב22 זריקות מהשדה)

3. zivmay Member

רובינסון משתיק את כל הפרשנים (בעיקר את קופמן הדבע). משחק מדהים שלו, שלט בקצב המשחק, לא הכריח את המשחק. לקח קבוצה של נגרים למשחק מדהים בארנה.
    מדהים לראות את השינוי במוד של שחקני האן בי איי במשחקי הפלייאוף, הם פשוט מעלים את רמתם בצורה דרסטית.

4. DRORIKO Member

לא יודע אם זה בגלל שזה בפליאוף, גם בליגה אני זוכר איזה משחק מטורף שלו. השאלה אם בפליאוף הוא יהיה יותר יציב מאשר בליגה. אני לא מתכוון כמובן שהוא יקלע 46 נקודות כל משחק, אבל כן יראה את היכולות שלו בכל המשחקים.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בסופו של דבר אני מנחש שפרנקו יסדר שמירה כפולה עליו במשחק הקרוב ביום ראשון, כך שאז באמת נראה עד כמה הוא יודע לנצל את זה ולמצוא את השחקן החופשי שיהיה במצב כזה. אם יחליט בכל זאת ללכת עם הראש בקיר על השמירה הכפולה, אני לא צופה שיהיה לנו משחק צמוד.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איזו סדרה נהדרת בין גלבוע גליל לקרית אתא בגמר הלאומית. קריית אתא עם האולטרס "white foxes" שעשה הרבה רעש מנצחת שוב בחוץ את גליל גלבוע. 1-2 קרית אתא שכרגע היו רק ניצחונות חוץ בסידרה. קריית אתה רחוקה ניצחון בית אחד מליגת העל. רק להזכיר לכם שגם בשנה שעברה קרית אתא הייתה רחוקה משחק בית אחד מליגת בעל, אז במצב של 2-2 היא הפסידה בבית את המשחק האחרון לקרית גת שעלתה על חשבונה.

מקווה שיעשו את זה הפעם.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Roma אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

טוב אז נכתוב קצת על ירושלים.
    ידעתי בדיוק ממה חששתי שהוגרלנו מול הפועל תל אביב ונייט רובינסון. בניגוד לשאר השחקנים נייט הוא שחקן נפיץ ויכול להתפוצץ ולא יהיה אפשר לעצור אותו והיה ידוע שהוא יגיע למאני טיים. הפועל תל אביב היא קבוצה קשוחה ויודעת להרביץ ואנחנו מתקשים מאוד מולם בדיוק כמו נגד חיפה אבל למזלנו היה לנו מספיק וואבוס ועזרה מהשופטים לנצח ולשמור על הביתיות.

למרות הכל אני מאמין בסוויפ :)

הערה קטנה, אני מאוד שמח שהשופטים דפקו את הפועל תל אביב סוף סוף אחרי שהם עזרו להם כל כך להגיע למקום השמיני. האמת גם מגיע לאברהמי המאמן הכושל ושני השחקנים הכי מלוכלכים בליגה מתן נאור וג'ף אלן.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברור ששתי נקודות. זה היה סל עצמי פר אקסלנס. איך השופטים פיספסו את זה לא ברור.
    המון עבירות על נייט לא נשרקו שהשיא בסוף שדונטה כבר משלים עם העבירה וסל והשופטים לא שרקו. גם פרנקו היה בהלם. 0 כבוד קיבל נייט מהשופטים. הדבר היחיד הקרוב מהצד השני היה הספק תוקף על מתן נאור (נראה לי שדונטה).
    רותבארט זה אפס מאפס שלא עשה 2 בוקס אאוטים הכי קריטיים במשחק ונתן לאולמן להניח את הכדור בסל.

הכל תלוי בכם. בנייט? ברביב? לא לא, בך. באיתי. בכולכם. פאקינג יש לכם אולם חדש. אני אמרתי לחבר שהיה בארינה והוא שרוף הפועל שהייתם צריכים להוביל 0-1 ולהפוך את הדרייב אין לפיוניר. היו לי פלאשבקים לסידרה מול בלגרד עם פיני. מכבי הייתה מוכשרת הרבה יותר אבל ברגע שפרטיזן גנבה את המשחק ביד אליהו למכבי לא היה סיכוי באווירה בפיוניר.

אז לא גנבתם משחק, אבל האווירה היא של 60 מעלות בצל. תהפכו את הדרייב אין לגיהנום ואל תתנו לצאת משם מבלי לנצח.

9. Telkiyski Member

לפני הסדרה חזיתי פה 3-1 עם הפסד לוזרי אופייני בארנה. אני ממשיך עם ההימור שלי.

10. VAR Member

אני לא בטוח בכלל. אם הוא היה נוגע בכדור ומסיט אותו לסל אז כן. אבל ההיגיון שלי אומר לי שאם זה היה מה שנקרא Basketball interference בNBA אז צריך לתת נקודות בהתאם לזריקה שנזרקה - כלומר 3 אם זה קרה בניסיון לשלשה, 2 במקרה של סל רגיל ונקודה במקרה של עונשין.

אני לא מכיר את החוקה בעל פה אבל זה הגיוני.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל זה בדיוק העניין. בNBA אסור לגעת בטבעת שהכדור מטייל עליה, באירופה מותר. לכן זה 2 נקודות.

12. VAR Member

נו אז עוד יותר הגיוני שזו תהיה רק נקודה אחת. הוא נגע בטבעת אבל לא בכדור אז למה שיהיו פה 2 נקודות?

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא נגע בכדור. עוד שנייה גם לקח אותו והטביע. חשבתי שאתה מתכוון שברגע שהוא נגע בטבעת אז אוטמוטית נותנים את הסל שהיה ליריב משמע במקרה הזה נקודה אחת (כמו בנ.ב.א), אבל פה הוא "דחק" את הכדור פנימה עם כף היד (כאילו ניסה להוציא אותו מהטבעת).

14. VAR Member

לא ראיתי את המשחק והמקרה, הסתמכתי על הציטוט הזה:
    אם מה שאתה כותב נכון אז אני מסכים איתך.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא מופיע בתקציר, בטח המנהלת תעלה את המשחק השלם מחר או משהו כזה ואני אמצא את זה ואשים כאן.

מצב נושא:
הנושא נעול.